TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Pasion (Televisa) » Pasion 35.-39.


Pasion 35.-39.

Сообщений 1 страница 20 из 23

1

35.sērija

Sofija paziņo Husto, ka ir pārliecināta par to, ka Santjago ir dona Horhes dēls. To gan var apstiprināt tikai Ofēlija, tāpēc donja Sofija nolēmusi parunāt ar to. Tad nākotnē Santjago varētu kļūt par Sanfernando vietvaldi! Rikardo apstiprina Lisabetai, ka mīl Kamilu un precēsies ar to. Ofēlija uztraucas, kad uzzina, ka donja Sofija turpina savu izmeklēšanu. Ofēlija lūdzas, lai Husto pasaka donjai Sofijai, ka Santjago nav dona Horhes dēls, ka īpašums un tituls to neinteresē. Lisabeta domā, ka, ja jau Kamila ir piekritusi precēties ar Rikardo, zinot, ka viņš ir pirāts, tad jau meitenei būtu jāuzzina arī viņa īstais vārds, tad Timoteo mantojums tai vairs nebūs vajadzīgs un būtu tikai taisnīgi to atdot Lisabetai. Bet Rikardo māsīcai atgādina, ka, ja Kamila atteikties no naudas, mantojumu vienalga nedabūs viņa. Vienīgā iespēja būtu apstrīdēt testamenta likumību ar vēstuli, taču tā ir pazudusi. Kamila saņem anonīmu vēstuli, kurā tiek prasīta nauda apmaiņā pret vēstuli un tiek nozīmēta satikšanās vieta. Norunātajā vietā ierodas vīrietis maskā, taču Kamila atpazīst Bernabes balsi.

36. sērija

Bernabe aizbēg, kad atklāj, ka ticis atmaskots. Kamila raudot pastāsta Himēnai, ka Vasko taču ir Bernabes draugs un, tā kā viņš ir Ursulas mīļākais, tad būtu varējis iekļūt pilī un nozagt vēstuli. Taču viņa nespēj noticēt, ka pašas brālis viņu šantažē. Dons Horhe uztraucas, ka, ja tiešām nozagās somas izrādīsies Rikardo īpašums, var būt lielas nepatikšanas ar tā aizbildni donu Gaspāru de Valdesu, kas ir ļoti ietekmīgs Spānijā un Vatikānā. Kamila pastāsta Husto par Bernabes šantāžu, ka tikai Vasko būtu varējis nozagt Timoteo vēstuli, kuru viņai tagad piedāvā atpirkt. Bet Husto paziņo, ka donja Sofija patiesībā nozaga šo vēstuli un atdeva viņam, viņš savukārt ir pārliecināts, ka vēstuli sadedzināja. Nobijies Vasko liek Pakito zvērtēt, ka tas nevienam neteiks, ka atrada vēstuli. Husto paziņo Ofēlijai, ka Vasko un Inesas kāzas notiks pēc nedēļas, ir steidzami jāparūpējas par dona Horhes atļauju. Taču Inesa baidās to prasīt, jo uztraucas, ka tas atkal pieprasīs pirmās nakts tiesības. Tomēr Ofēlija cenšas meiteni nomierināt. Taču atriebības pārņemtā Ursula tieši grib tēvu pierunāt pieprasīt pirmās nakts tiesības. Fortunata gan kundzei atgādina, ka Vasko gan ir pelnījis tikt apprecināts pret paša gribu, taču Inesa nu gan nav pelnījusi negodu un pazemošanu. Arī donja Sofija ir dusmīga uz meitu.

37. sērija

Raudot Ursula pārmet mātei, ka tika izprecināta vēl kā bērns nemīlamam vīram, un nu, kad viņa atkal ir brīva, māte grib, lai viņa dzīvo kā mūķene. Tomēr Sofija draud neciest nodevību un tās gadījumā Ursulu padzīt bez iztikas līdzekļiem. Lisabeta izliekas, ka ir samierinājusies ar Rikardo kāzām, taču Mario atzīstas draugam, ka netic tai. Ursula tomēr paziņo tēvam, ka Vasko un tā tēvs esot pret to nejauki izturējušies, tāpēc donam Horhem vajadzētu pieprasīt pirmās nakts tiesības uz Inesu. Taču, kad vīrs savas tiesības pieprasa, donja Sofija apgalvo, ka Vasko un Inesa esot to lūguši būt par viņu kāzu krustmāti un dona Horhes plānus izjauc. Savukārt Rikardo saka donam Horhem, ka paziņo tam par savām kāzām ar Kamilu, taču nemūžam nepiedos, ja tas viņa līgavai ko nodarīs. Viņš piedāvā kungam samierināties ar šīm kāzām, solot par to nepieminēt nozagtajām mantām.

38. sērija

Saniknotais dons Horhe liek Alberto iznīcināt visus laupīšanas pierādījumus. Husto pastāsta Ofēlijai, ka sadedzināja vēstuli, ar kuras palīdzību Lisabeta centās atņemt mantojumu Kamilai, bet Pakito viņu satriec ar atzīšanos, ka atrada pussadegušo vēstuli un atdeva to savam tēvam. Santjago piekauj Vasko par to, ka tā tēvs gandrīz nomiris viņa dēļ. Ar asarām acīs Kamila pastāsta Rikardo, ka pašas brālis izrādījies nodevējs, taču Vasko uzstāj, ka esot iznīcinājis vēstuli un centās atturēt Bernabi no šantāžas. Alberto paziņo donam Horhem, ka visi nozieguma pierādījumi ir iznīcināti un iesaka bīstamo Rikardo nogalināt. Taču dons Horhe nepiekrīt – viņiem vispirms jānoskaidro, kā Rikardo ir saistīts ar ietekmīgo donu Gaspāru de Valdesu, un tikai tad jāizlemj, kā rīkoties. Santjago lūdz Kamilai piedošanu par greizsirdību, uz kuru viņam nebija tiesību. Viņš tomēr grib zināt, vai Kamila mīl Rikardo vairāk nekā reiz mīlēja viņu. Dona Horhe pavēl Marselino atņemt Husto tiesības uz dzirnavām un veikalu.

39. sērija

Marselino uzskata, ka ļaudis padomās, ka dons Horhe atņem Husto tiesības uz dzirnavām, lai atriebtos par to, kas notika ar Kamilu. Mario cenšas panākt no vasko atzīšanos par to, ko tas izdarījis ar Kamilas vēstuli, Vasko paziņo, ka vēstule ir pie Bernabes, kas izrādījās nodevējs. Rikardo liek tam atrast draugu un atgūt vēstuli, taču neko neteikt Kamilai, kuru nevēlas uztraukts. Lisabeta pastāsta Fransiskai, ka nolēmusi izlikties, ka piekrīt Rikardo kāzām ar Kamilu, jo zina, ka tas precēsies ar neīsto vārdu. Rita uzskata, ka vīrs flirtē ar Lisabetu, bet Santjago ir apnikusi sievas greizsirdība. Fransiska ir pamanījusi, ka Alberto izrāda uzmanību Lisabetai, taču aklajai meitenei viņš šķiet par vecu – viņu interesē tikai Rikardo. Dons Horhe paziņo Kamilai, ka nolēmis atņemt tās tēvam tiesības uz dzirnavām un veikalu.

0

2

Marlena Favela написал(а):

Rikardo apstiprina Lisabetai, ka mīl Kamilu un precēsies ar to.

ak, cik jauki Rikardo aizstāvēja Kamillu..bet citas izvēles viņam nemaz nebija :P
ak, Kamillas atmiņas ir tiiiik lieliskas!! viņi abi tik mīļi, tik romantiski samīlējušies :) :)
tikai man tāa nepatīk, ka Horhe un Alberto ātri sāk atklāt visādus Rikardo noslēpumus :S kaut gan Rikardo atbild ar to pašu  :love:  ah!

0

3

aNgeL написал(а):

ak, cik jauki Rikardo aizstāvēja Kamillu..bet citas izvēles viņam nemaz nebija :P

tas tik miilji no vinja puses  :yep:  :flirt:

aNgeL написал(а):

ak, Kamillas atmiņas ir tiiiik lieliskas!! viņi abi tik mīļi, tik romantiski samīlējušies :) :)

ojjjjj.....tas briiidis shajaa seerijaa bija ideaals.....tik romantiski...es tieshaam kusu  :D  :love:
Rikardo tik saprotosh pret Kamillu...ahhhh  :love:  ^^

aNgeL написал(а):

tikai man tāa nepatīk, ka Horhe un Alberto ātri sāk atklāt visādus Rikardo noslēpumus :S kaut gan Rikardo atbild ar to pašu  :love:  ah!

aatri gan viss notiek, bet todies ir ljoti interesanta katra seerija  :yep:
shii seerija bija  burviiga...tas briidis Rikardo ar Kamillu....naw vaardu  :D  ^^  ^^  :love:

0

4

Marlena Favela написал(а):

aatri gan viss notiek, bet todies ir ljoti interesanta katra seerija

Cierto :D :D :D
njāa.. vienas sērijas par maz dienā :D bet ja radītu vairāk, tad ātrak beigtos...

Marlena Favela написал(а):

...es tieshaam kusu     
Rikardo tik saprotosh pret Kamillu...ahhhh

jāāā!!! es arī sēdēju sastingusi ar paceltu karoti un stulbi smaidīju, nesaprotot, ka smaidu! :D :D tādi mīļi sīkumi - tādas bučiņas, pieskārieni.. - tik mīlīgi!!!!

Отредактировано aNgeL (01.12.2008 18:14)

0

5

mjā, ar mani nav labi :P Nu jā, bija forši un jauki un mīlīgi, bet man nebija ne supersmaida, ne kušanas lielas, ne kā.. Ak, labi, ka vismaz nedaudz mīļums un jaukums bija pret viņiem un drusku kusu no Kolungas. Un tas ar pateicoties tik tam, ka mani bik atdzīvināja ar ziņu, ka rīt dabūšu grāmatu.. Savādāk vsp pofigs bija par Pasion :blush:

Bet kā Rikardo aizstāvēja Kamillu - ah! :love:  Viņš man tik tuvs izlikās.. Kā es par saviem draugiem.. neļauju nevienam neko slktu teikt, uzreiz noskaišos.

Ak, bet kā man viņš patika saurnā ar tiem diviem krāpniekiem - tāds super :D :love:

0

6

Paloma, ceru drīz izārstēsies un atgriezīsies Kolungas mīļotāju klubiņā ;)

0

7

Es joprojām tajā esmu, tikai... Ne tik smagā formā vairs. :D bet Kolungu nav iespējams nedievināt :love:

0

8

:canthearyou:
Kolungas klubiņa nodevēja!  o.O  :dontknow:

Отредактировано aNgeL (02.12.2008 09:13)

0

9

Nu nevajag te :P Vnk manī tagad ir dažādu šķirņu sajaukums un lidz ar to atkarība no Kolungas ir atšķaidītāka. :D

Ak, bet šodienas sērija.. vispirms es izkusu, kad viņš izlauza durvis un vsp tik nikns bija... aaaah!! :love:  Es pēc tam reklāmā pat nespēju Twilight lasīt, kaut paliku interesantā vietā. :D Nu jā, tātad tā.. :P un pēc tam viņi ar Kamillu tik foršiņi, kad viņš apsēdās pie durvīm :D Ak, un viesistabā.. :love:  Viņi ir tik mīlīgi un jauki, un iemīlējušiesm awwww :love:  Un kā Kamilla atzinās Himenai, aw!! :love:  Un vispār Kolungu dievinu mazliet. :D Nu tā.. drusciņ :D

A kad tas nervozais večuks atnāca pie Rikardo un par kāzām runāja, es vnk sāku pa visu māju (es biju viena mājās :D ) skaļi smieties!!! :D Tas bija tik faaantastiski! Rikardo sejas izteiksmes un Mario zviegšna un komentāri :D

Nu laikam +/- viss tāds, kas iekrita atmiņā... :)

0

10

:canthearyou:

0

11

:O :O :O :O :O

Varbūt kaut ko par Pasion arī pateiksi?

0

12

Paloma написал(а):

Ak, bet šodienas sērija.. vispirms es izkusu, kad viņš izlauza durvis un vsp tik nikns bija... aaaah!! :love:

jaa es arii shodien kusu  :love:
kad vinsh ir nikns vinsh tikuntaa tik dieviigs  :love:

Paloma написал(а):

kad viņš apsēdās pie durvīm

tas moments bija tik tik......  :love:
vinsh taaa smaidiija skatoties uz Kamillu, un Kamilla tik pat forshi smaidiija vinjam pretii  :love:  :writing:

Paloma написал(а):

Ak, un viesistabā.. :love:  Viņi ir tik mīlīgi un jauki, un iemīlējušiesm awwww :love:

jaa tik skaists un burviigs paaris  :love:  :yep:  :yep:

Paloma написал(а):

Un kā Kamilla atzinās Himenai, aw!! :love:

es to tik ilgi gaidiiju.....  :surprise:  :jumping:

Paloma написал(а):

A kad tas nervozais večuks atnāca pie Rikardo un par kāzām runāja, es vnk sāku pa visu māju (es biju viena mājās :D ) skaļi smieties!!! :D Tas bija tik faaantastiski! Rikardo sejas izteiksmes un Mario zviegšna un komentāri :D

es arii par sho momentu reecu  :D  :D  :D

Отредактировано Marlena Favela (02.12.2008 21:01)

0

13

Marlena Favela написал(а):

tas moments bija tik tik......   
vinsh taaa smaidiija skatoties uz Kamillu, un Kamilla tikpat forshi smaidiija vinjam pretii

ak, shis bij debeshkigs mirklis!! kkas neredzeets lidz shim! fantastiski!!!!!

Marlena Favela написал(а):

es to tik ilgi gaidiiju.....     
es arii par sho momentu reecu

ak,jāa..beidzot atzinās! ai, viņas ir foršas draudzenes :D

Paloma написал(а):

vispirms es izkusu, kad viņš izlauza durvis un vsp tik nikns bija...

ahaa... :) es gan nodomaju ,ka vareja iztikt bez durvju laušanas,bet.. tad jau nebūtu tāā mom pie durvīm un citu..ak,man dikti patika kā viņš dusmojās uz Kamillu un tad atmaiga. un vēlāk mīlināšanāš viesistabā..kā viņš aizkustinoši apskāava un tāāā pasmaidīja..un Himenas iejaukšanās :D xe :P par brokastīm nerunājot :D  :love:

Paloma написал(а):

Tas bija tik faaantastiski! Rikardo sejas izteiksmes un Mario zviegšna un komentāri

ahaa.. abiem tik saderīgas izteiksmes :D Rikardo tik pārliecināts!
mja.Horhem pārāk liels pagodinājums duelēties ar Rikardo..bet kā pieriebies ar tām 1.nakts tiesībām..ja jau tāda tā problēma,lai Rikardo ar Kamilu aizbrauc uz citu ciemu, apprecas (mjaa..nelikumiigi..šāda krāpšana man ne gluži patīk :/ bet lab -tā cita tēma :P ) un atgriežas :D
njaa..bet Rikardo Lopess de Karvahals man labāk patīk nekā Salamanka.. moš wnk pieradu..bet kkā iet kopāa..tāda grācija ar šādu uzvārdu  :love:

0

14

aNgeL написал(а):

njaa..bet Rikardo Lopess de Karvahals man labāk patīk nekā Salamanka.. moš wnk pieradu..bet kkā iet kopāa..tāda grācija ar šādu uzvārdu  :love:

jaa...man arii taa patiik labaak, jau no pashas pirmaas reizes ir paticis labaak  :love:  :cool:

bet runaajot par shodienas seeriju  :D

Tas dons Horhe ar savaam pirmajaam nakts tiesiibaam jau taa apriebies, nevaru vinju ciest  :D  :O 
kaa man patika, kad Himeena izskreeja no maajas, peectam kad Kamilla skuupstijaas ar Rikardo....tas moments bija smiekliigs  :love:  :love:  :love:
un beigas.....beigas bija ideaalas  :love:  :love:
tikai viens bet  :D
vaitad Kamilla ar Rikardo jau appreceejaas...nesapratu  :D ?

0

15

Beigas bija... ar dažādām izjūtām. No vienas puses bija ah un aw, un kušana, bet no otras puses... es jutos apkrāpta. Tā vnk pēkšņi viņi gultā.. a kā līdz tam nonāca? :(  un tavs "bet" labs, Marlena... ja nu vienīgi kko izgrieza, bet nu nez... jocīgi kkā tas viss bija .. :/

bet Horhe tiešām apriebies jau... samaitātais vecis :mad:  tiešām izkastrēt un miers :D

0

16

Paloma написал(а):

tiešām izkastrēt un miers :D

tieshi taa  :D  :D

Paloma написал(а):

Tā vnk pēkšņi viņi gultā.. a kā līdz tam nonāca? :(

jaa...tur kkas neriktiigs....nje skuupstu ne glaastu.....bet vnk peeksnji guultaa...es kad saakumaa ieraudziiju apstuulbu nedaudz  :no:  :D
es gaidiiju kaitko skaistaaku  :'(

0

17

vot vot.. es arī gaidīju skaistāku :'(

0

18

Paloma написал(а):

vot vot.. es arī gaidīju skaistāku :'(

njamm  :'(

es veel atcereejos momentu...kad kjipa Himeena jautaaja vai Kamilla jau miileejaas ar Rikardo......kad Kamilla atbildeeja ka njee....Himenaa pateica ka Rikardo bikses svilst un kko taadu...tas bija tik reeciigs moments.....es pa visu istabu smeejos  :D

0

19

aaa, jā :rofl:  Himena ir labā... :rofl:  nabaga Kamillu šitā mulsināt :D

0

20

Šodien bija jauka vēstures stunda. Skolotāja mazliet pieminēja Pasion, Horhi un pirmās nakts tiesības :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Pasion (Televisa) » Pasion 35.-39.