TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Pasion (Televisa) » Pasion 35.-39.


Pasion 35.-39.

Сообщений 21 страница 23 из 23

21

OHO :D super! :D

0

22

pilnīgi piekrītu..arī biju šokā par vakrdienas sērijas beigām.. galīgi sabojāja brīdi.. ta jau varēja vēl pagaidīt.. xe, bet forši, ka Rikardo tāds pussagērbies atvēra Santjago durvis.. kā tāds saimnieks :D
bet vispār viņi ir mīļi :) un forši tas ko Kamilla Santjago pateica, ka mīl Rikardo, ka viņš ir tas, ko viņa meklēja utt :) kaut gan žēl nabaga Santjago..grūti tā mīlēt..un vēlāk jautri bij ar to Rikardo greizsirdību :D un viņi tik ātri salaba - tas ir ļoti forši!!! mīļumiņi..
bet nu ir viena lieta parādījusies, kas man seriālos nepatīk - varoņu paralīze.. :/ cik tizli, ka ar Husto tā notika..
eh, un žēl man Ursulā klausīties, kad viņa kko ieminas par savu mirušo vīru..cik jauna bij un.. mjāā. pretīgi un šausmīgi :S
ak jāa. un vēl viens grrr- ka Rikardo atkal kaut kur aizbrauc!
uf..Rita ir tik tracinoša ar to savu greizsirdību... nu kā tā var? ar galvu lai padomā, ka tā tikai bojā visu..
kas vēel... ak, ja.. Tas Alberto vai kā tur viņu ir neciešams..gan pret Manuelu, gan tik viegli nogalina visus pēc kārtas :S drausmīgs!
un Horhe tracina!! tagad šim vēl vajag, lai bankrotē tā gimene.. no 2. puses kāda jēga, ja Kamilla bagāta?
it kā.. viss..vismaz ko spēju atcerēties pusnaktī..

0

23

aNgeL написал(а):

ka Rikardo tāds pussagērbies atvēra Santjago durvis.. kā tāds saimnieks

pareizi jau dara :D

man savukārt tracināja tas brīdis, kad Santjago pateica Rikardo, ka tā ir ģimenes saruna

aNgeL написал(а):

cik tizli, ka ar Husto tā notika..

piekrītu. stulbais Vasko  :mad:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Pasion (Televisa) » Pasion 35.-39.