TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Pasion (Televisa) » Pasion 40.-44.


Pasion 40.-44.

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

40. sērija

Dons Horhe paziņo Kamilai, ka viņas tēva finansiālās problēmas to neinteresē, taču viņa varētu tēvam palīdzēt, ja pārgulētu ar viņu pašu. Vasko pastāsta Inesai, ka Kamila uzskata vēstuli par iznīcinātu, bet viņš pats ļoti nožēlo, ka iedevis to Bernabem. Vasko sola savam tēvam laboties un censties būt labam vīram Inesai. Santjago ievēro, ka dons Horhe uzmācas Kamilai, un iejaucas. Kamila gan cenšas viņu aizturēt, tomēr Santjago tiek apcietināts. Kamila pastāsta Rikardo par dona Horhes nodomiem iznīcināt viņas tēvu, par to, ka Santjago mēģināja viņu aizstāvēt, taču tika apcietināts. Rikardo sola palīdzēt Santjago.

41. sērija

Donja Sofija apsūdz savu vīru par to, ka tas grib pakļaut Kamilu ar visnekrietnākajiem līdzekļiem. Ursula lūdz donu Horhi piedot Santjago, bet tas atbild, ka puisim cietumā būs jāpavada tikai nedēļa, kā arī jāsaņem divdesmit sitieni ciemata galvenajā laukumā. Inesa aizstāv Kamilu, kad tā paziņo, ka pašas māsa ir vainīga, ka Santjago nonācis cietumā. Husto mudina Kamilu un Rikardo apprecēties. Rikardo lūdz Askanio nevienam neatklāt, ka uzvārds, ko viņš izmanto, ir neīsts, Askanio sola klusēt Kamilas dēļ. Donja Sofija iesaka Ofēlijai tomēr pateikt donam Horhem, ka Santjago ir tā dēls, tikai tā varēšot glābt puisi no cietuma un tad puisis varēšot baudīt priekšrocības, kas tam likumīgi pienākas. Bet Ofēlija atbild, ka nedarīto to pat tad, ja tā būtu patiesība, jo vara bojājot cilvēkus un viņa nenovēl to savam dēlam. Notiek Kamilas un Rikardo slepenās kāza, donja Sofija un Ofēlija ir to liecinieces. Rikardo sola Kamilai, ka, lai arī šīs kāzas noteikti nebija tādas, par kādām viņa sapņojusi, viņš mīlēs savu sievu mūžam un centīsies to darīt laimīgu.

42. sērija

Fortunata pasaka Ursulai, ka tās māte kopā ar Kamilu, Rikardo un Ofēliju aizbrauca uz Montekarmelo, un visdrīzāk Rikardo un Kamila tur apprecējušies. Dons Horhe nejauši satiek Kamilu un Rikardo, kas paziņo par savu apprecēšanos. Bet dons Horhe paziņo, ka neesot to atļāvis, taču Rikardo paziņo, ka Montekarmelo mācītāji gan tā nedomā un jau abiem devuši savu svētību. Donja Sofija atzīstas dusmīgajam vīram, ka bijusi lieciniece Rikardo un Kamilas kāzās. Dons Horhe liek Marselino paziņot Husto, ka tā tiesības uz dzirnavām un veikalu ir anulētas. Kamila grib atpirkt šīs tiesības savam tēvam, taču Rikardo viņu attur – te jāņem vērā daudzas lietas, tostarp ārsta vēstuli, ar kuras palīdzību var anulēt testamentu, kuru Vasko neiznīcināja. Ja vēstule atradīsies un laulība ar Timoteo tiks anulēta, viņai pieprasīs atmaksāt visu Lisabetai un Kamila var nonākt parādnieku cietumā. Ursula liek Vasko noprast, ka viņai patīk Santjago, atriebjoties par to, ka viņš tai bijis neuzticīgs ar Inesu. Rikardo paziņo Lisabetai, ka ir apprecējies ar Kamilu un, pat ja to ir darījis ar nepatiesu vārdu, viņa zvērests altāra priekšā gan bijis no sirds. Lisabeta izliekas, ka piekrīt tam, ka Kamila pārcelsies uz viņu māju.

43. sērija

Lisabeta saprot, ka Pablo ir dzirdējis viņas vārdus, ka tā liks Rikardo nožēlot precības. Viņa gan tagad apgalvo, ka tas bijis vien acumirklīgs dusmu uzliesmojums un lūdz neko neteikt Rikardo, jo tas viņu – aklu un bezpalīdzīgu –
varētu izdzīt no mājas. Rikardo un Mario ielaužas Alberto mājā, meklējot nozagto naudu vai vismaz nozieguma pierādījumus. Taču viņiem neizdodas neko atklāt. Ieraugot Santjago atkal brīvībā, viņa to apskauj savam jaunajam vīram par lielu nepatiku. Rita savukārt ir ļoti dusmīga, kad Santjago sapošas, lai Ursulai pateiktos par palīdzību. Ofēlija strostē Ritu par to, ka tā ar savu greizsirdību padara vīra dzīvi neciešamu. Rikardo atrod veidu, kā paziņot Husto par to, ka dons Horhe atņēmis tam tiesības uz dzirnavām un veikalu atriebjoties par Kamilas kāzām un lūdz tā palīdzību, lai pierādītu, ka dons Horhe un Alberto ir zagļi. Ofēlija lūdz donju Sofiju pierunāt Ursulu likt Santjago mierā, bet Sofija tai lūdz visu priekšā atzīt, ka Santjago ir dona Horhes īstais dēls.

44. sērija

Raudot Ofēlija pastāsta mācītājam Agustinam, ka donja Sofija grib, lai tā atzīst patiesību par Santjago. Taču Ofēlija ļoti baudās dēla pārmetumu par līdzšinējo klusēšanu, dusmu, ka paša tēvs izjaucis tā dzīvi. Bet mācītājs iedrošina Ofēliju uzņemties atbildību. Alberto ir neapmierināts, kad dona Gaspārs paziņo, ka ne tikai pazīst Rikardo Lopesu de Karvahalu, bet ir pat tā krusttēvs. Askanio paziņo Vasko, ka viņiem steidzami jāatrod Bernabe un jāatgūst vēstule, kuras dēļ visi var būt lielās briesmās. Ofēlija pieprasa, lai Santjago nekad vairs nesatiktos ar Ursulu, bet Santjago atbild, ka esot pieaudzis un pats zināšot, kas darāms. Fransiska un Lisabeta izliekas laipnas pret Kamilu, kas ieradusies Rikardo namā, bet patiesībā turpina kalt savus nejaukos plānus.

0

2

AAHhhh!! kā es dievinu slepenas kāzas!!  man ir tāāda svētlaime, ka viņi apprecējās, ar abpusējām jūtām seriāla vidū! kgan diemžēl šīs kāzas nav īstas.. :/ bet tāapat - viņi tagad ir tik mīļi, romantiski, jauki, kā tiešām tikko apprecējušies, iemīlējušies! un jāa.. Kamillu var apskaust par tāādu vīrieti blakus, aiz kura muguras var gan labi paslēpties, gan kura apskāviens izskatās tik aizsargājošs! ahh  :love: Horhe palika ar garu degunu :P man patīk kā Sofija viņam visu paziņoja..wsp man patīk viņu abu attiecības - šis laulības karš, un Sofija man dikti patīk ka varone - interesanta, forša.. bet man bij tādas dusmas, kad Horhe iesita viņai - ķēms tāds!
tā Ursula gan pielipusi pie Santjago..baigi labiņā.. pat jocīgi skatīties :P
°bet tā Rita.. tas ir kaut kāds vāaks! katrā epizodē kur viņa, viņas greizsirdības scēnas.wnk neciešama! tā Lisbeta arī ne labāka brīžos, kad cenšas iestāstīt Rikardo, ka Kamilla viņu ienīst..pff!
mjaa.. bet žēl Santjago :S kkādi sitieni ir wnk neciešami sodi :S bet gan pienāks arī viņa stunda!

aah...kā dievinu šo seriālu! jau ap pusi, bet starp Rikardo un Kamillu nav kaut kādu banālu nesaskaņu, wsp notikumu.. viņai tikai paliek arvien mīļāki, tuvāki! un kāādu svārdus Rikardo saka par to, ka viņa mīlest ir tas par ko Kamilla var būt pārliecināta uz visu mūžu utt.. kaut gan šaubos, ka viss būs tik skaisti ..bet nu labi.. vienalga viņi ir lieliski!  :love:

0

3

xe, jautri, kā Rita kaitina visus varoņus :D :D :D mjaa. viņai prātiņa trūkst, lai kārtīgi padomātu ko dara, un kādas būs sekas.
man patīk, ka Himena iedomājās, uzzināt, kā Vasko tiek pie Ursulas..jau tāda sajūta rodas, ka sekos kaut kas piedzīvojumu pilns :) :)
aw, beidzot Kamilla pārcēlās pie Rikardo! :love:  kaut gan..man patīk arī kamillas māja - pieradusi pie tās tiešām vairāk esmu ;)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Pasion (Televisa) » Pasion 40.-44.