TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Pasion (Televisa) » Pasion 50.-51; 52.-53


Pasion 50.-51; 52.-53

Сообщений 1 страница 18 из 18

1

50. sērija

Dons Horhe liek tēvam Augustīnam izpētīt Santjago dzimšanas dokumentus, turklāt viņš uzskata, ka Ofēlija grēksūdzes laikā mācītājam noteikti ir pateikusi patiesību. Vēlāk dons Horhe paziņo sievai, ka mācītāja reakcija apstiprina viņas aizdomas, taču viņam pašam vēl jāizlemj, vai atzīt Santjago par savu likumīgo dēlu. Fransiska paziņo Alberto, ka Lisabetas vēstule ir pie Vasko drauga Bernabes. Alberto sola to atgūt, taču pret savu palīdzību pieprasa Lisabetas piekrišanu laulībām. Tēvs Augustīns iesaka Ofēlijai pašai pastāstīt dēlam par viņa šito tēvu, pirms to paspēs izdarīt pats dons Horhe. Vēlāk Ofēlija patiešām paklausa mācītāja padomam.
Santjago ir šokēts, pārmet mātei to, ka tā neapturēja donu Horhi, kad tas pieprasīja pirmās nakts tiesības ar Kamilu! Rita gan ir visai glaimota, ka izrādījusies precēta ar paša vietvalža dēlu.

51. sērija

Gonsalo trako par to, ka Horhes solījumi palikuši nepiepildīti. Ritas iedomība ir nepanesama Inesai. Lisabeta mudina Rikardo pamest Kamilu, kurai interesējot tikai viņa nauda, tikai pati Lisabeta mīlot viņu tik nesavtīgi, ka nemūžam nenodotu to. Rikardo paziņo Kamilai savu īsto vārdu un cenšas paskaidrot savas rīcības iemeslus. Taču Kamila ir ļoti apvainojusies un pamet savu viltus vīru. Taču Himēna uzsver, ka nozīme taču mīlestībai, nevis uzvārdam.

52. sērija

Santjago ir uzklausījis tēva Augustīna padomu pieņemt dona Horhes piedāvājumu viņu atzīt par savu dēlu, jo tādā veidā varētu palīdzēt ciema iedzīvotājiem. Ofēlija gan uzskata, ka tas nozīmētu dzīvot gluži kā lauvu krātiņā. Himēna jautā Kamilai, vai viņa tagad visiem pateiks patiesību par Rikardo – ka tas ir tas pats cilvēks, kuru meklē policija? Bet Kamila nespēj piedot Rikardo tādus melus un to, ka ar meliem viņš to padarījis par savu mīļāko. Kamila liek savam viltus vīram braukt projām no ciemata, Rikardo saka, ka aizbrauks, līdzko atgriezīsies Mario. Rikardo vēl tomēr mēģina pārliecināt Kamilu, ka uzvārdam taču nav nekādas nozīmes. Alberto atrod Bernabi, dabū vēstuli un nogalina viņu. Mario, kas arī meklējis Bernabi, atrod to jau mirušu. Ursula cenšas pārliecināt tēvu neatzīt Santjago par savu dēlu, sola pati apprecēties un sagādāt mazdēlus. Bet dons Horhe vēlas, lai Manseru ģimenes uzvārds turpinātos. Un kāpēc lai Santjago nebūtu tā turpinātājs?

53. sērija

Himēna mudina Rikardo parunāt ar Kamilu, jo ir pārliecināta, ka, ja viņš lūgs piedošanu, draudzene noteikti pie viņa atgriezīsies. Rita paziņo Ofēlijai, ka Santjago noteikti būtu jāpieņem dona Horhes piedāvājums atzīt viņu. Meitene grib zināt, kas notika starp Ofēliju un donu Horhi, taču vīramāte par to negrib runāt. Kamila un Rikardo izlīgst, Rikardo ierosina sarīkot viesības un visiem paziņot par viņu apprecēšanos, tomēr Kamila negrib melot. Tomēr Rikardo uzstāj, ka dievs taču savieno vīrieti ar sievieti, nevis viņu uzvārdus, un sola, ka viņi noteikti apprecēsies ar īstajiem uzvārdiem, kad vien tas būs iespējams. Alberto paziņo Lisabetai, ka viņa rokās ir vēstule un tā tiks nogādāta tiesnesim, taču viņai jāpilda savs solījums precēties ar viņu. Lisabeta lūdz nedaudz laika pārdomām.

0

2

beidzot kaut kāda patiesība nāca gaismā - ka Santjago ir Horhes dēls! bet nu vienalga, lai gan negaidīju, ka tas notiks, bet tomēr ik brīdi ceru ieraudzt kkādus sirdsapziņas pārmetumus Horhē par visu °, ko nodarījis dēlam..

aNgeL написал(а):

Rita gan ir visai glaimota, ka izrādījusies precēta ar paša vietvalža dēlu.

Rita!!!!!! tas visu izsaka! kā var būt tik neciešama?! sākumā sarunā jaucas, un beigās egoistiski priecajas par sevi, nedomājot kā Santjago jūtas.. tā tik mīlestība!
kā mani kaitina, ka Alberto uzzināja par Bernabi un vēstuli..un tā Franciska ar džīvo tikai sev.. lai pati precas ar viņu :P vismaz šajā ziņā man ir kas koīgs ar Lisabetu..nemūžam ar tādu neprecētos..nu 2. kopīgā lieta ar viņu ir tas, ka viņa mīl Rikardo - es ar mīlētu :D

0

3

aNgeL написал(а):

Rita!!!!!! tas visu izsaka! kā var būt tik neciešama?!

Man arī viņa krīt uz nerviem! Kur var būt tik apmāta un griezsirdīga sieviete? Viņa nesaprot, ka Santjago skrien pakaļ Kamilai nevis otrādi! Kamilai ir savs Rikardo!  :love:

0

4

Miranda написал(а):

Kamilai ir savs Rikardo!

aha! lai paskatās kaut reizi ar ko ir precējusies Kamilla! kāads vēl Santjago? kā Rita wsp nepamana to , cik izskatīgs ir Rikardo, un lai pavēro viņa attiecības ar Kamillu.. bet Rita jau greizsirdīga arī uz Lisabetu un Ursulu un visām! galvenais, ka visi uzskata, ka grūtniecība vainīga :D

0

5

aNgeL написал(а):

kāads vēl Santjago?

Un mans viņš vispār jau tāds kā aktieris nepatīk!

aNgeL написал(а):

bet Rita jau greizsirdīga arī uz Lisabetu un Ursulu un visām

Viņa ir apmāta! :D Ja es būtu viņas vietā, sen jau būtu pasūtījusi Santjago pie velna!  :D

0

6

Miranda написал(а):

Un mans viņš vispār jau tāds kā aktieris nepatīk!

man arī  :yep:

0

7

aNgeL написал(а):

Ritas iedomība ir nepanesama Inesai

un man arī!! ak šausmas, cik .... egoistiska!!!!! nu vismaz beidzot viņa staro, nevis rāda skābu ģīmi.

aNgeL написал(а):

Rikardo paziņo Kamilai savu īsto vārdu un cenšas paskaidrot savas rīcības iemeslus. Taču Kamila ir ļoti apvainojusies un pamet savu viltus vīru.

eh.. beidzot viņš to izdarīja, bet nu sekas... nu tīri logiski priekš telenoveles! bet tā Kamilla!!!! - kad pateica, ka moš Rikardo apprecējās naudas dēļ, man maukt gribējās viņai!! kā viņā var ko tāāādu domāt?? čukča! eh, kāāda.. un vēlāk Himenai muldēja, ka pirāti šādi, tāādi.. pff!!!! ja jau Rikardo tāāāds būtu, tad kāpēc viņš patiesību pastāstīja?
bet diezgan skaisti parādīja, kā abi naktī skuma un raudāja :)
un labi, ka vismaz Himena ir blakus Kamillai, kas atbalsta Rikardo!

no 2. puses labi jau ir , ka kkādi šķēršļi starp viņiem - vismaz skatītājiem emocijas dažādojas, un būs prieks, kad salabs :)  :love:

0

8

un tagad kāreiz svētku dēļ tik maz sēriju pa šīm 2 nedēļām..kāreiz uz svētkiem arī būtu jārāda!

0

9

aNgeL написал(а):

kad pateica, ka moš Rikardo apprecējās naudas dēļ, man maukt gribējās viņai!!

Man arī! Kā viņa par kko tādu pat varēja iedomāties! Rikardo taču paskaidroja kādēļ tā rīkojies! Bet šī.. :mad:

aNgeL написал(а):

un tagad kāreiz svētku dēļ tik maz sēriju pa šīm 2 nedēļām

Un svētkos to pašu, ko katru gadu, vien rāda pa TV!

0

10

Miranda написал(а):

Rikardo taču paskaidroja kādēļ tā rīkojies! Bet šī..

tieši tā!!!!! nafig tā sarežgīt savu dzīvi? neko jau nemainīs vairs.. iemīlējās i viss :P

Miranda написал(а):

Un svētkos to pašu, ko katru gadu, vien rāda pa TV!

aha!! un vēlsaka reklāmās, ka "šogad īpaša svētku programma" :D :D :D tikai lasu nosaukumus filmām, un viss 100 reižu redzēts :D

0

11

aNgeL написал(а):

neko jau nemainīs vairs.. iemīlējās i viss

Telenovele paliek telenovele, vajag jau ielikt kādus sarežģījumus!

aNgeL написал(а):

"šogad īpaša svētku programma"

Par šo tekstu vien ir jāsmejas! Un Ziemassvētki jau nav vienīgie svētki, kuros tā saka! :D

0

12

Miranda написал(а):

Telenovele paliek telenovele, vajag jau ielikt kādus sarežģījumus

nu to pašu aptuveni augstāk rakstīju ;) bez sarežgījumiem daudzu labu efektu nebūtu

Miranda написал(а):

Par šo tekstu vien ir jāsmejas! Un Ziemassvētki jau nav vienīgie svētki, kuros tā saka!

aha :D

0

13

aNgeL написал(а):

nu to pašu aptuveni augstāk rakstīju ;)

Nu, jā!  :blush:

0

14

aNgeL написал(а):

Kamila liek savam viltus vīram braukt projām no ciemata, Rikardo saka, ka aizbrauks, līdzko atgriezīsies Mario.

tas bij nežēlīgi no Kamillas puses!!!!!!! wsp.. tā Kamilla!!! bet tajā pat laikā var viņu saprast, bet ne jau tā brukt virsū nabaga pirātiņam! toties Himene ir vienreizēja! tādas draudzenes vajadzētu visos seriālos :D :) viņa tā riktīgi prot teikt īstos vārdus un mēgināt pārliecināt, nemaz nerunājot par to, ka viņa devās pie Rikardo un piedzirdīja Kamillu :D :D :D ak, gaidu šodienas sēriju!! ja ir piedzeršanās, tad jābūt kkam labam :D

0

15

aNgeL написал(а):

Himēna mudina Rikardo parunāt ar Kamilu, jo ir pārliecināta, ka, ja viņš lūgs piedošanu, draudzene noteikti pie viņa atgriezīsies.

tas bij forši :D :D :D kā Kamilla gribēja aizmukt, bet Himena stūma viņu pie Rikardo.. ak, un viņi izlīga!!! ja visos seriālos tas viss tik ātri norisinātos :D bet kā parasti šajā seriālā apskāvieni bij ne tajos momentos, kur tos wnk jāiebāž, bet tur kur patiešām tie iederas tā, ka izraisa mīļumu un aizkusinājumu..viņi ir dievīgi  :love:  tikai 1 lietu nesaprotu, ja jau Kamillai tik svarīgi ir tas kā viņa tik aaudzināta, tad kāpēc pārgulēja ar rikardo pirms tām šķietamajām kāzām??
xe, būtu kruti ja pēksņi uzrastos īstais Rikardo Lopess de Karvahals... un uzzinātu, ka ir precējies :D tas tāa. fantāzija neliela, kuru gan negribu šajā seriālā redzēt.

aNgeL написал(а):

Alberto paziņo Lisabetai, ka viņa rokās ir vēstule un tā tiks nogādāta tiesnesim, taču viņai jāpilda savs solījums precēties ar viņu.

kā negribu , lai Lisabeta ar viņu apprecas..lai kāda viņa arī būtu, bet nu noteikti ir pelnījusi kaut ko labāku!

0

16

aNgeL написал(а):

tas bij forši :D :D :D kā Kamilla gribēja aizmukt, bet Himena stūma viņu pie Rikardo.. ak, un viņi izlīga!!! ja visos seriālos tas viss tik ātri norisinātos :D bet kā parasti šajā seriālā apskāvieni bij ne tajos momentos, kur tos wnk jāiebāž, bet tur kur patiešām tie iederas tā, ka izraisa mīļumu un aizkusinājumu..viņi ir dievīgi  :love:

aha, es tew nevaru nepiekrist  :love:  :yep:  :love:  :insane:

aNgeL написал(а):

tikai 1 lietu nesaprotu, ja jau Kamillai tik svarīgi ir tas kā viņa tik aaudzināta, tad kāpēc pārgulēja ar rikardo pirms tām šķietamajām kāzām??

wo wo, es arii par to domaaju un nevaru to saprast  :dontknow:  :D

aNgeL написал(а):

kā negribu , lai Lisabeta ar viņu apprecas..lai kāda viņa arī būtu, bet nu noteikti ir pelnījusi kaut ko labāku!

jaa es tew piekriitu, lai arii Lisabeta naw nekaads engjelis, tomeer vinja ir pelniijusi kko labaaku, tas smirdiigais vecis pret vinju tik netaisniigi iztureesies....  :'(
zjeel vinjas  :dontknow:  :yep:

0

17

Marlena Favela написал(а):

wo wo, es arii par to domaaju un nevaru to saprast

tas bij bišk nepārdomāti scenārijā.. bet nu laaabi..pieņemsim , ka piedodami :D :D :D
man gan tāda nelaba nojauta, ka drīz beigsies labais posms.. bet tāpat...ir tik forši, ka tik lielu seriāla daļu Kamilla ir kopā ar Rikardo, ir tik lieliski pavērot viņus :)

0

18

aNgeL написал(а):

tas bij bišk nepārdomāti scenārijā.. bet nu laaabi..pieņemsim , ka piedodami

piekrītu tev :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Pasion (Televisa) » Pasion 50.-51; 52.-53