TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Āzijas kino un TV » Goong - Korejas


Goong - Korejas

Сообщений 1 страница 14 из 14

1

http://i232.photobucket.com/albums/ee123/bumerbmw/Goong.jpg
Details

    * Title: 궁 (宮) / Goong (Gung)
    * Also known as: Palace / Princess Hours (MBC Global Media) / Imperial Household
    * Genre: Romance, Comedy
    * Episodes: 24
    * Broadcast network: MBC
    * Broadcast period: 2006-Jan-11 to 2006-Mar-30
    * Air time: Wednesday & Thursday 21:55
    * Songs: "Perhaps Love" by HowL & J. , "You & I Are Fools" by Stay, "Parrot" by HowL
    * Inserts "Ice Pond", "Give Me A little Try" by Leigh Nash
    * Related TV shows: Goong 2 , Goong S

Synopsis

Goong (궁) is based on the same titled manhwa by Park So Hee.

Goong is a story about young love in face of tradition, politics, and intrigue. In the imaginary world, modern-day Korea is a constitutional monarchy and the Royal Family lives in a grand Palace, the Goong. Story opens with the sudden death of the reigning the King. Faced with the decreasing popularity among the public for the Royalty, a grand wedding for the Crown Prince, Lee Shin (Joo Ji Hoon), is decided to be the best publicity move to improve the image of the Royalty and at the same time prepare Shin for immediate succession. The intended bride? The headstrong, awkward, and sweet spirited Shin Chae-kyung (Yoon Eun Hye) that just happens to go to the same exclusive art school. Chae-kyung was betrothed to become the next Crown Princess by her grandfather and Shin's grandfather.

After 14 years of living in England with his mom, Lee Yul (Kim Jeong Hoon) appears all of a sudden. He is Shin's cousin as well as the former Crown Prince. Everything seemed to be going normally until Chae-kyung's optimistic spirit wins the heart of internally lonely, Yul. As the Crown Prince Shin and simple-minded Chae-kyung's relationship appear to developing deeper feelings, a series of scandals are exposed to the public right after the pair were officially announced married. Will love prevail all in a world of political pressures and martial hardships? Or will being in the spotlight of the public be too much for the young newlyweds to endure?

Goong S is a drama produced by a separate production company, Group Eight (http://www.group8tv.com), and is not an official sequel of Goong (궁). Both cast and storyline for Goong S are totally different from Goong (궁).

Cast

Main cast

    * Yoon Eun Hye as Shin Chae-kyung
    * Joo Ji Hoon as Lee Shin
    * Kim Jeong Hoon as Lee Yul
    * Song Ji Hyo as Min Hyo-rin

Chae-Kyung's family

    * Im Ye Jin as Chae-kyung's mother
    * Kang Nam Gil as Chae-kyung's father
    * Kim Suk as Shin Chae-joon (younger brother)

Shin's friends

    * Choi Sung Joon as Kang In
    * Lee Yong Joo as Jang Kyung
    * Uhm Sung Mo as Ryu Wan

Chae-kyung's friends

    * Jun Ji Ae as Lee Kang-hyun
    * Lee Eun as Kim Soon-young
    * Dan Ji as Yoon Hee-soong

Palace

    * Kim Hye Ja as the Queen Mother
    * Yoon Yoo Sun as the Queen
    * Park Chan Hwan as the King
    * Lee Yoon Ji as Princess Hye-myung (Shin's sister)
    * Shim Hye Jin as Lady Hwa-Yong (Yul's mother)

Production Credits

    * Original Work: Manhwa by Park So-hee
    * Production Company: Eight Peaks (http://www.eightpeaks.com)
    * Director: Hwang In Roe
    * Writer: In Eun Ah

0

2

http://i232.photobucket.com/albums/ee123/bumerbmw/g3-2.jpg
Жили  когда-то  два  друга -старичка. Один  был  королем, другой нет. У  обоих  были маленькие внуки. И вот дедушки  договорились, что  когда  их  внуки  подрастут, они поженятся. В память их светлой дружбы, значит...

ЧиГян [Yoon Eun Hye] -милая  девушка из небогатой семьи. Простая и  обычная, которой интересно все то, что может быть интересно девушкам ее возраста: по- дружки, мальчики, музыка  и  т.п. Спокойная и мирная жизнь ее резко меняется, когда девушка узнает, что она уже вообще-то много лет как сосватана Наследному Принцу Ли Шину [Joo Ji Hoon] своим дедушкой. ЧиГянг, конечно, могла бы и отказаться от свадьбы, но в конце концов она соглашается стать женой Принца, ибо соблазны (считай: деньги) велики...

Поскольку нынешний Король болен, и в любой момент может отойти в мир иной, ЧиГян начинают срочно готовить к должности Королевы. Муштруют ее не по-детски, и ситуацию ну нисколечко не облегчает тот факт, что Наследный Принц парень холодный, отчужденный, сердцем черств и вообще, с детства привык, что своих чувств никому показывать нельзя...

Но ЧиГян же полная его противоположность. Нравится кто-то? Надо сказать. Грустно? Надо сказать. Тебе хорошо и весело? Да все вокруг должны об этом знать! Хоть ЧиГян во Дворце не очень нравится, и Принц на нее ноль внимания, она в него влюбляется. На радость зрителям, потом и Шин начинает проявлять к ней интерес, только не показывает этого. Могло бы сие закончится почти хэппи эндом, но нет! В скором времени, как чёртик из табакерки, появляется Ли Юл [Kim Jeong Hoon], вернувшийся из Англии двоюродный брат Шина, который и должен по идее быть Наследным Принцем. Дело осложняется тем, что Юл моментально влюбляется в веселую и жизнерадостную ЧиГян... И теперь у него две задачи: стать Королем Кореи и увести у брата жену... А кроме этого, у самого Шина была любимая девушка ХёРин [Song Ji-hyo], которую он может и забыл после свадьбы, а вот она его нет... Дорама о любви, политических интригах, жизни подростков и прочих радостях жизни.

0

3

vai šai drāmai tiks filmēta otra daļa?

0

4

PhantomGirl написал(а):

vai šai drāmai tiks filmēta otra daļa?

Nu viņai pēc idejas ir vēl viena daļa, bet tai ir nedaudz cita stāsta līnija! Saucas Goong S

0

5

Goong S zinu.cereju ka būs otra daļa ar tiem pašiem aktieriem kaut kad:(
Dievinu šo drāmu;)

0

6

PhantomGirl написал(а):

Dievinu šo drāmu;)

es arī! :D

PhantomGirl написал(а):

cereju ka būs otra daļa ar tiem pašiem aktieriem kaut kad:(

ja godīgi es ar gribētu, lai būtu otra daļa ar tiem pašiem aktieriem, bet visu gribēt jau nevar!

0

7

Sāku šo taga skatīties  :glasses:

0

8

tu patiesam atri ej uz prieksu! :D
bet nu ja gribas dzirdet ko par so domasi!

0

9

Nu tagad slimojot jau nekā cita diži nevar darīt, guļu gultā un skatos. Tagad esmu pie 5. sērijas :) Lenām sāk akšens parādīties galveno varoņu starpā. Līdz šim bija nedaudz pagarlaicīgi.

0

10

cravey написал(а):

Līdz šim bija nedaudz pagarlaicīgi.

ir citreiz vietām kur tā karaliskā ģimene mēdz apspriesties garās runās.

cravey написал(а):

Lenām sāk akšens parādīties galveno varoņu starpā.

To varēs sajust tālākās sērijās,būs jautri.
Tev tiešām ātri skatās drāmas :)

Отредактировано PhantomGirl (25.09.2010 14:36)

0

11

Nezinu kapē, bet mani tā galīgi ar nepiesaistīja, tapē atmetu. Cik arī netā lasīju, tad ar šo seriālu ir tā - vainu baigi patīk, vai nu nepatīk, es diemžēl esmu otrajā pusē :(

0

12

cravey написал(а):

Nezinu kapē, bet mani tā galīgi ar nepiesaistīja, tapē atmetu. Cik arī netā lasīju, tad ar šo seriālu ir tā - vainu baigi patīk, vai nu nepatīk, es diemžēl esmu otrajā pusē :(

Nu jā gadās,kā ne kā katram sava gaume!

0

13

LOLz, beidzās man "I hear your voice" un paliku uz brīdi bez drāmas, ko skatīties, tapē nolēmu vēlreiz šo izmēģināt :D Sāku no sākuma un manas domas tagad ir pilnīg savādākas kā kad pirms tam skatījos :D Laikam vajadzēja paiet šim laikam, kad pieradu arī pie vēsturiskajām, tā ka arī visa to royals padarīšana nav garlaicīga, bet tieš otrādi - fascinē. Un omg, es laikam pirms tam akla biju, kas par ķīmiju starp galvenajiem varoņiem  :love: Dīvaini, jo lasīju, ka viņi abi behind the scenes nav tik labi sapratušies  :unsure: Tagad esmu pie 12. sērijas :)

0

14

nuu es taču teicu, ka labs seriāls, viens no maniem mīļākajiem!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Āzijas kino un TV » Goong - Korejas