TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Pasion (Televisa) » Pasion 69.- 73.


Pasion 69.- 73.

Сообщений 1 страница 10 из 10

1

69. sērija

Uztraucies, Rikardo lūdz Kamilu viņam uzticēties un steigšus doties projām ar Mario. Himēna paziņo Vasko, ka Kamila viņiem ir melojusi un atgriezusies Sanfernando. Tiesnesis ziņo Alberto, ka Kamila ir padevusies, tāpēc Rikardo jāatbrīvo. Bet Alberto uzstāj, ka Rikardo jāpaliek cietumā! Taču tad Alberto ir jāsagādā Rikardo negodīguma pierādījumi. Rikardo zvēr savu mīlestību Kamilai un sola panākt tās atbrīvošanu no cietuma. Rikardo lūdz Lisabetu parūpēties par Kamilu un nepieļaut tās pārdošanu, kamēr viņš atgriezīsies. Lisabeta izliekas, ka piekrīt, bet Fransiskai savukārt paziņo, ka nemūžam nepiekristu pārdot Kamilu, jo... tā tagad būs viņas pašas verdzene, uz mūžu! Alberto trako, kad uzzina, ka Rikardo bijis viņa mājā un runājis ar Lisabetu. Santjago ir šokēts, satiekot īsto Rikardo Lopesu de Karvahalu.

70. sērija

Santjago ir šokēts, sastopot īsto Rikardo Lopesu de Karvahalu un dusmojas uz Askanio, ka tas nepateica Kamilai par Rikardo meliem, jo nu meitene neskaitās pat īsti precēta. Askanio cenšas paskaidrot Rikardo rīcības iemeslus, arī atklāj, ka Kamilai viss ir zināms. Himēna saka Vasko, ka viņam ir ģimene, kas to vēl mīl par spīti visam, pat Kamila brāli neienīst, taču, ja viņš nemainīsies, tad visi no viņa agrāk vai vēlāk novērsīsies. Santjago alkst ātrāk atgriezties Sanfernando, bet Askanio norāda, ka viņu pārņēmusi vēlme atriebties cilvēkam, kurš nekad viņam neko nav nodarījis. Vai tiešām Santjago nerūp, ko viņa rīcība nodarīs Kamilas reputācijai? Strīda laikā Kamila atgādina Lisabetai, ka nevēlējās precēties ar tās tēvu, pat mēģināja bēgt un Fransiska tai palīdzēja! Lisabeta pieprasa, lai arī Askanio un Himēna kļūtu par tās vergiem, bet tiesnesis paziņo, ka nauda, ko Kamila par viņiem samaksājusi, pieskaitīta pie tās summas, kas jāsamaksā Rikardo.

71. sērija

Uzzinājis, ka Lauciniece ir viņa māte, Pablo viņu atraida. Santjago paziņo Kamilai, ka Rikardo viņu esot nodevis, jo viņš esot pirāts, kura vārds nebūt nav Lopess de Karvahals. Kamila apstiprina, ka to jau zināja, bet izvēlējusies palikt ar Rikardo, jo mīlot to. Bet Santjago zvēr, ka nepieļaus, lai viņa būtu zagļa mīļākā. Kamila iesit Santjago pļauku un paziņo, ka nepacietīs tamlīdzīgus apvainojumus no cilvēka, kas reiz lūdza viņu kļūt par tā mīļāko, kamēr pats bija precējies ar viņas māsu. Santjago paziņo donam Horhem, ko uzzinājis par Rikardo. Bet dons Horhe uzskata, ka skandāls ir jānoklusē, jo var ciest Kamilas reputācija. Alberto mudina Lisabetu sākt gatavošanos kāzām. Vasko domā, ka viņiem vajadzētu brīdināt Rikardo par Santjago, kas nu izturas kā atriebes eņģelis. Kamila sola Santjago, ka Rikardo aizbrauks no Sanfernando uz visiem laikiem, ja viņš neizvirzīs pret to apsūdzību.

72. sērija

Kamila lūdz Santjago neapsūdzēt Rikardo, Santjago piekrīt, ja Rikardo pats dosies projām. Askanio paziņo Santjago, ka vairs nestrādās pie viņa, jo nav pelnījis uzticēšanos. Lisabeta paziņo Kamilai, ka tagad tai būs jāsamaksā par to, ka tā atņēmusi viņai Rikardo. Kamila jautā, vai tad, ja viņa lūgs Rikardo nekad vairs nesatikties, vai Lisabeta aizmirsīs par parādu? Lisabeta to apsola. Fransiska gan šausminās, ka Lisabeta atsakās no daudz naudas, turklāt kam viņai Rikardo, ja pati drīz precēsies ar donu Alberto? Inesa uzskata, ka ir ļoti nežēlīgi izšķirt Rikardo un Kamilu, kas mīl viens otru. Taču Husto ir dusmīgs – viņš nepieļaus, ka Kamila tiek uzstatīta par vieglas uzvedības sievieti, lai vai cik labi pret viņiem būtu izturējies Rikardo. Donja Sofija ir satriekta, redzot Kamilu strādājam kā verdzeni, un paziņo Lisabetai, ka Rikardo to viņai nekad nepiedotu. Rikardo uzzina, ka Kamilas radinieki ir uzzinājuši viņa īsto identitāti.

73. sērija

Kamila uzzina, ka tajā pat dienā tiek plānotas Santjago un Ritas meitas kristības. Mario samaksā Kamilas parādu tiesnesim. Askanio pastāsta Mario, ka Santjago saticis īsto Rikardo Lopesu de Karvahalu, taču apsūdzības netiks izvirzītas, ja Kamila piekritīs pamest Rikardo. Lisabeta liekulīgi cenšas iegalvot brālēnam, ka Alberto viņu piespiedis ņemt Kamilu sev līdzi un piespiedis piekrist kāzām, lai viņš netiktu atmaskots un apsūdzēts. Kamila gan saka, ka Lisabeta melo un patiesībā vēlas viņus abus izšķirt, taču Rikardo paziņo, ka nedomā piekrist nekādiem darījumiem ar Lisabetu vai Santjago, jo viņa dzīvei neesot jēgas, ja jāzaudē mīļotā. Bet Kamila savukārt mīl Rikardo tik stipri, ka labāk zina, ka viņš ir tālu projām nekā miris. Abi norunā kopā bēgt.

0

2

mjāa. arvien viss sarežgītāk Kamillai un Rikardo..kā mani kaitina ka viņi tiek šķirti...ak, bet tik forši Rikardo bij dusmīgs, kad ieraudzīja, ka Kamilla ieradās - kā viņš mīl viņu :) viņi viens labāks par otru! jāa.. bet Rikardo tiešām izrāda ka visu dara Kamillas dēļ, ka džīvo viņas dēļ - tik..forši!! nepatīk man Kamillu cietumā redzēt..bet kā gan bez tā? :D
nespēju beigt priecāties, ka Alberto nav San Fernando °kungs! priecē, ka Horhe vēlas likt Rikardo mierā! toties Santjago visu uzzināja par Rikardo.. :S - neuzticos viņam! Un Lisabeta, Franciska, Alberto - drausmīga trijotne!!!

0

3

Piekrītu tev, aNgeL, man ar nepatīk, ka Kamilla ar Rikardo ir šķirti... Bet kā mani kaitina tas Lisabeta, ar katru sēriju viņas nešpetnā daba atklājas arvien vairāk, dusmas pilnīgi uz viņu  :angry:  Un kā Santjago sadusmojās, kad uzzināja, kas ir Rikardo...man liekas, ka viņam prāta aptumsums uznācis, rīkojas vien greizsirdības iespaidā ....un...kādas viņam tiesības šķirt Kamillu un Rikardo izvirzot visādas prasības... :mad:

Nevaru vien sagaidīt, kad Rikardo ar Kamillu satiksies  :blush: ....nu ļoti steidzās atpakaļ pie viņas  :love:  :P

0

4

sigsaster написал(а):

Piekrītu tev, aNgeL, man ar nepatīk, ka Kamilla ar Rikardo ir šķirti... Bet kā mani kaitina tas Lisabeta, ar katru sēriju viņas nešpetnā daba atklājas arvien vairāk, dusmas pilnīgi uz viņu    Un kā Santjago sadusmojās, kad uzzināja, kas ir Rikardo...man liekas, ka viņam prāta aptumsums uznācis, rīkojas vien greizsirdības iespaidā ....un...kādas viņam tiesības šķirt Kamillu un Rikardo izvirzot visādas prasības... 
Nevaru vien sagaidīt, kad Rikardo ar Kamillu satiksies   ....nu ļoti steidzās atpakaļ pie viņas

un es Tev piekrītu! Santjago tiešām nav nekādu tiesību izrīkot ar Kamillas dzīvi..viņam ir sieva un bērns, lai pievēršas viņiem beidzot! nē, vēl izbauda kā Kamilla pazemojas! bet vismaz ir jēdzīgs iemesls, lai Kamilla atteiktos no Rikardo.. ne tā kā lielākajā daļā seriālu..vispār šeit viss ticamāk izskaidrojams!
un kādas man bij dusmas, kad Kamillu kā verdzeni vilka cauri tam laukumam!! āaa..kā tā drīkst?? man gandrīz asaras parādījās, jo to visu asaāku padarīja Husto klātbūtne.. ak, kāa man gribētos , lai tajā brīdī uzrodas Rikardo un sadod pa purnu visiem šiem!!!  kā man žēl uz Kamillu skatīties.. cik drausmīgi viņai jāpārdzīvo tas viss.. bet tajā pat laikā tik forši, ka zināja kā apmuļķot Lisabetu..vismaz kkādu labumu izvilka..eh..  njāa. tāpēc es neesmu tiiik dusmīga uz Santjago, jo esmu nikna uz Lisabetu!! cik viņa ir neciešama!!! aaaaa!!!! un šajā sērijā wsp kā īsta maita!!! kā mani priecē, ka ir tādi cilvēki kā Sofija..ka viņa ir tik svarīga un mīl Kamillu, kgan diemžēl uz Lisabetu nekas neiedarbojas! un ļoti man patīk ka Lauciniece ar ķīnieti draudzējas ar Kamillu un Rikardo.
tik smuki bij kad Rikardo un Kamilla domāja viens par otru..un vēl sveču gaismā :) beidzot Rikardo steidzas atpakaļ!! un beidzot uzzināja, kā izrīkojas Lisabeta ar Kamillu!! kā gribētos, lai viņš viņai sadod! ak, beidzot Rikardo būs San Fernando!!! ne uz vienu tā nevar paļauties kā uz viņu!

ak jāa. vēl man tā patīk, ka Inese tā atbalsta Rikardo un Kamillu! tāpat kā Vasko un Askanio :)

Отредактировано aNgeL (30.01.2009 16:27)

0

5

Jā, man ar bija šausmīgas dusmas, ka Kamillu vilka cauri visam tirgus laukumam...tik šausmīgi bija uz to skatīties :S
Beidzot Rikardo un Kamilla satikās  :love: , Rikardo tā iespērās pa durvīm, ka domāju, ka tās no eņgēm izkritīs  :P , tā bija noilgojušies viens pēc otra...ļoti patika kā Rikardo teica Kamillai visus tos mīļos vārdus...mmm....pilnīgi izkust varēja...un iedrošināja viņu cīnīties par abu mīlestību :)  :rolleyes:  jā, un kā viņš steidzās pie viņas kaut arī nezināja vai visa pilsēta jau nezina, ka viņš ir pirāts...
Un cik Rikardo izskatījās viltīgs, kad apmānīja Lisabetu :P
Vēl man patika, ka Inese pateica Vasko, ka uzskatot, ka Askanio būtu viņai bijis labāks vīrs...lai drusku pamocās greizsirdībā, savādāk savu sievu līdz šim tā pa īstam nav novērtējis  :P 
Tā, kas vēl, aaa....man ļoti patika tā vēstule, ko Kamilla rakstīta tēvam....tādi vārdi par Rikardo....  :love:

+1

6

sigsaster написал(а):

Beidzot Rikardo un Kamilla satikās   , Rikardo tā iespērās pa durvīm, ka domāju, ka tās no eņgēm izkritīs   , tā bija noilgojušies viens pēc otra...ļoti patika kā Rikardo teica Kamillai visus tos mīļos vārdus...mmm....pilnīgi izkust varēja...un iedrošināja viņu cīnīties par abu mīlestību     jā, un kā viņš steidzās pie viņas kaut arī nezināja vai visa pilsēta jau nezina, ka viņš ir pirāts...

jāa!! pilnīgi piekrītu! varētu bez maz vai katru vārdu citēt! tik forši bij, kad Mario pateica Rikardo Kamillas lēmumu, bet Rikardo ar vēl lielāku apņēmību bij gatavs doties pie Kamillas par spīti visam!! nemaz nerunājot par viņu tikšanos!!! kādas jūtas!!!!!!! un kad Rikardo teica, ka bez Kamillas viņam nav jēgas dzīvot, es pilnībā tam ticēju..jo tā ir!!! nez kur mūsdienās tādu vīrieti raut?

sigsaster написал(а):

Un cik Rikardo izskatījās viltīgs, kad apmānīja Lisabetu

aha :D :D tā Lisabeta ir riktīgi naiva :D nekādas sajēgas par mīlestību nav viņai..kā tad..tik viegli Rikardo būtu pieņemis Kamillas atraidījumu ...

sigsaster написал(а):

man ļoti patika tā vēstule, ko Kamilla rakstīta tēvam....tādi vārdi par Rikardo....

aha :) man tāds prieks, ka viņa piekrita bēgt..bet būtībā savādāk nevarēja būt.

0

7

Pārlasīju nākamās nedēļas sēriju satura atstāstu un komentārus,vai tikai gvardes kapteinis nepārcentās,pats personiski vilkdams sasieto Kamilu cauri tirgus laukumam uz viņas bijušo māju,jo diezvai tas bija tika ''svarīgs uzdevums'',kas būtu jāizpilda pašam kapteinim,to taču varēja uzticēt jebkuram ierindas gvardam,turklāt vai tiešām Kamilu vajadzēja tik publiski pazemot,jā protams verdzene bija beztiesiska un no sava īpašnieka atkarīga būtne,bet nevajag būt tik ''apzinīgam'' burta kalpam,kurš tik ''skrupulozi'' izturās pret saviem pienākumiem.

0

8

Terēze написал(а):

vai tikai gvardes kapteinis nepārcentās,pats personiski vilkdams sasieto Kamilu cauri tirgus laukumam uz viņas bijušo māju,jo diezvai tas bija tika ''svarīgs uzdevums'',kas būtu jāizpilda pašam kapteinim,to taču varēja uzticēt jebkuram ierindas gvardam,turklāt vai tiešām Kamilu vajadzēja tik publiski pazemot,jā protams verdzene bija beztiesiska un no sava īpašnieka atkarīga būtne,bet nevajag būt tik ''apzinīgam'' burta kalpam,kurš tik ''skrupulozi'' izturās pret saviem pienākumiem.

Hmm.. Es pat laikam nebiju iedomājusies par to, ka to darīja kapteinis.. Tik tiešām Kamillai "gods"

0

9

Noskatoties šā rīta sēriju,radās pārdomas par greizsirdības postošo spēku,kas neļauj adekvāti novērtēt esošo situāciju un nodarīt pāri citiem,kā arī to,ka cilvēki kā šajā gadījumā Santjago un Lisabeta pat neapzinās cik ļoti greizsirdība ir viņiem aizmiglojusi acis un neļauj būt objektīviem attiecībā uz Rikardo un Kamilu.Protams Santjago noteikti cenšās sevi iztēloties kā ''cēlo bruņinieku'' kurš glābj daiļo princesi-šajā gadījumā-Kamilu no ''ļaunā pūķa'' nagiem-tas ir no Rikardo,bet savukārt Lisabeta sevi iespējams uzskata par ''bārenīti'',kuru ''apspiež ļaunā pamāte Kamila'',gribot viņu pilnībā izputināt un galvenais-atņemt Lisabetas ''pasaku princi'' Rikardo,bet viņi jau neaptver,ka ''jāaizver pasaku grāmata ciet'' un jādzīvo reālajā pasaulē,kur viss nav tikai melns un balts.

0

10

Interesantas pārdomas.. To, ka Santjago visu laiku mēgināja glābt Kamillu it kā no sliktā Rikardo es biju pamanījusi, bet tā Lisabetas daļa - hmm..kāpēc gan nē? :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Pasion (Televisa) » Pasion 69.- 73.