TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Pasion (Televisa) » Pasion 79.- 83.


Pasion 79.- 83.

Сообщений 1 страница 20 из 35

1

79. sērija

Kamila ļoti priecājas par donjas Ofēlijas apciemojumu, pret tēvu viņa ir atturīgāka. Askanio pastāsta Manuelai, ka Santjago zina par viņu attiecībām un solīja palīdzēt. Pablo ierodas pie dona Husto un paziņo, ka viņam ir Kamilas atbrīvošanai nepieciešamā nauda, kā arī vēstule, taču Husto liek tam iet projām, draudot izsaukt sargus. Husto paziņo Santjago, ka Rikardo ir dzīvs un meklē tikšanās iespējas ar Kamilu. Viņš saka, ka sadedzināja vēstuli, kas bija adresēta Kamilai. Santjago liek nevienam neteikt, ka Rikardo ir dzīvs. Alberto satiek ar zirgiem izjādē devušās Ursulu un Ritu un liekulīgi piedāvājas tās pavadīt. Viņš izaicina Ursulu uz sacensību un izprovocē to, ka Rita zirgs satrakojas. Rita nokrīt no zirga un gūst nāvējošas traumas. Mirstot Rita vēl paspēj atzīties tēvam un Santjago, ka reiz, kad māsa bija verdzībā, saņēma no Kamilas vēstuli, kurā tā lūdza izpirkt viņu, taču vēstuli iznīcināja, jo negribēja, lai māsa atgrieztos, lai pati varētu apprecēties ar Santjago. Rita lūdz Santjago piedošanu, mudina apprecēties ar Kamilu, kas audzinātu mazo Anu Mariju kā pašas meitu. Pablo pastāsta Rikardo, ka viņam pašam gan neizdevās satikt Kamilu, taču Husto apgalvojis, ka ar viņu viss esot kārtībā un tā esot brīvībā. Rikardo gan noprot, ka Husto negrib, lai Kamila uzzinātu, ka viņš ir dzīvs. Dons Husto ir priecīgs, kad Santjago paziņo, ka vēlas apprecēt Kamilu.

80. sērija

Santjago būtu ar mieru pat audzināt Kamilas un Rikardo bērnu, kā pašu reiz pieņēma patēvs. Alberto steidz Manuelai paziņot, ka Santjago jau ir atraitnis, tāpēc viņai jābūt vienmēr sapostai un jādara viss, lai Santjago viņu pamanītu. Santjago mudina donu Husto nenožēlot to, ka viņš sagādā Kamilai ciešanas, slēpjot to, ka Rikardo to meklējis – gan jau pēc kāzām ar pašu Santjago un bērna piedzimšanas viņa sāks Rikardo pamazām aizmirst. Alberto liek vecmātei saprast, ka dons Horhe vēlas, lai Kamila nomirst dzemdībās un draud nogalināt, ja viņa par to kādam pateiks. Kad pats Rikardo jautā donam Husto, kur ir Kamila, tas apgalvo, ka meita jūtoties apkaunota, esot devusies dzīvot klosterī un neko par viņu vairs negribot zināt. Kamila vēlas doties uz baznīcu, taču Bartolomjū viņu aptur.

81. sērija

Kamilai sākas sāpes. Dons Husto pastāsta Santjago par Rikardo parādīšanos. Santjago pavēl sargiem to meklēt un, ja izdotos atrast, tad pakārt. Husto gan iebilst, ka Kamila nekad viņam nepiedotu, ja uzzinātu. Himēna paziņo Rikardo, ka Kamila gaida tā bērnu joprojām mīl to, tikai Husto un Santjago viņu slēpj. Rikardo lūdz nodot Kamilai gadījumā, ja Himēna to satiks, ka viņš izdarīs jebko, lai atgūtu sievu un bērnu. Santjago iztaujā Himēnu, vai tā nav tikusies ar Rikardo. Himēna paziņo, ka viņš pret Kamilu izturas ļoti netaisni, savukārt Rikardo tagad zina par Kamilas grūtniecību. Lisabeta pavēl Fransiskai atrast vecmāti, kas aprūpē Kamilu un pārliecināties, ka bērns piedzimst veselīgs. Bērns ir jāatpērk, lai ko tas maksātu! Rikardo pavēl Alberto aizvest viņu uz vietu, kur tiek slēpta Kamila.

82. sērija

Kamila paziņo Santjago un tēvam, ka ir pārliecināta – Rikardo ir dzīvs un ieradīsies viņai pakaļ. Taču abi meiteni aizved projām, kaut nedrīkstētu traucēt tās mieru. Rikardo ar saviem cilvēkiem nokļūst Kamilas patvēruma vietā, taču viņas tur vairs nav. Notiek kautiņš starp Rikardo un Alberto, kuram izdodas sacelt trauksmi. Dons Husto vēlas, lai Kamila, kas izskatās novārgusi, tiktu vesta uz Sanfernando pie ārsta. Bet Santjago baidās sastapt Rikardo, kas Kamilu varētu atņemt. Auksiladora pieņem Končitas dzemdības. Bērns piedzimst nedzīvs, taču vecmāte izliekas, ka tas ir tikai aizmidzis. Savukārt, kad sākas Kamilas dzemdības, vecmāte iedod tai zāles, kas dara miegainu. Kamilai piedzimst veselīgs mazulis, vecmāte to atdod Končitai, iestāstot, ka tas ir viņas bērns. Savukārt donam Husto un Santjago vecmāte paziņo, ka Kamila ir ļoti vāja un var pat nomirt, bet viņas bērns piedzima nedzīvs.

83. sērija

Santjago pārdzīvo Kamilas bērna nāves un viņas pašas vājās veselības dēļ. Dusmīgais Alberto sūdzas donam Horhem par to, ko Rikardo viņam nodarījis. Viņaprāt, ir visai iespējams, ka Formens viņus apsūdzēs, tāpēc labāk būtu ļaut Rikardo vest Kamilu sev līdzi. Husto un Santjago aizved Kamilu atpakaļ uz Sanfernando. Tur Vasko pārmet Santjago to, ka viņš uzreiz pēc Ritas nāves sāka domāt par Kamilas apprecēšanu. Vecmāte paziņo Fransiskai, ka Kamilas bērns piedzima veselīgs, tagad to baro kāda sieviete, kas bērnu atdos pēc diviem mēnešiem. Kamila pamazām atlabst, uzzinot, ka viņas bērns ir miris, viņa visā vaino savu tēvu un Santjago. Vasko lūdzas, lai Kamila nebrauc projām, citādi Rikardo viņu neatradīs. Santjago atvainojas Kamilai un pastāsta par Ritas nāvi. Taču Kamila paziņo, ka Santjago nav tiesību šķirt viņu no Rikardo.

0

2

aNgeL написал(а):

Kamila ļoti priecājas par donjas Ofēlijas apciemojumu, pret tēvu viņa ir atturīgāka.

Pareizi dara! es viņas vietā ar tēvu arī nerunātu... nu ar Husto.. :D ar savu tēti laikam tomēr nespētu nerunāt... hmm :D

aNgeL написал(а):

Pablo ierodas pie dona Husto un paziņo, ka viņam ir Kamilas atbrīvošanai nepieciešamā nauda, kā arī vēstule, taču Husto liek tam iet projām, draudot izsaukt sargus. Husto paziņo Santjago, ka Rikardo ir dzīvs un meklē tikšanās iespējas ar Kamilu. Viņš saka, ka sadedzināja vēstuli, kas bija adresēta Kamilai.

grr!! vot ķēms!! sadedzināja vēstuli!! šobrīd viņa vārds neatbilst viņa rīcībai..

aNgeL написал(а):

Viņš izaicina Ursulu uz sacensību un izprovocē to, ka Rita zirgs satrakojas. Rita nokrīt no zirga un gūst nāvējošas traumas.

baisi tas bija..tas nazis..brr..nabaga zirgs :( bet kāa neciešu Alberto! viņš jau izskatās tik baiss, un vēl visas viņa rīcības...eh, nabaga Lisabeta..  un par Ritu - tas augstums no kura viņa nokrita man nelikās nāvejošs :O eh..skumji bišķīt ka viņa nomira.. nu bēres kā tādas skumjas! un kādas man dusmas, ka Kamillai neko nesaka!!! viņai tak bija tiesības atvadīties no māsas :(

aNgeL написал(а):

Dons Husto ir priecīgs, kad Santjago paziņo, ka vēlas apprecēt Kamilu.

baigie!! tik vienkārši! un vēl kā tas Santjago pateica - ka agri vai vēlu bet viņš apprecētos ar Kamillu!! viņš piemirsa laikam Rikardo! un tā Rita pirms nāves sakot, lai viņš apprec Kamillu tā arī nesaprata, ka Kamilla mīl citu.. :/ taisni žēl, ka viņa nomira un to nesaprata!
ak..bet prieks, ka Santjago vairs neklibo :) wsp viņam piestāv izskatīties tā kā izskatās šobrīd :)

0

3

aNgeL написал(а):

aNgeL написал(а):
Pablo ierodas pie dona Husto un paziņo, ka viņam ir Kamilas atbrīvošanai nepieciešamā nauda, kā arī vēstule, taču Husto liek tam iet projām, draudot izsaukt sargus. Husto paziņo Santjago, ka Rikardo ir dzīvs un meklē tikšanās iespējas ar Kamilu. Viņš saka, ka sadedzināja vēstuli, kas bija adresēta Kamilai.grr!! vot ķēms!! sadedzināja vēstuli!! šobrīd viņa vārds neatbilst viņa rīcībai..

Piekrītu. Un vēl pie tam atkal Husto nepareizi rīkojās ar vēstuli, 1mo vēstuli, kuru dedzināja, kas bija Kamillai daudzas reizes bīstamāka, nepārliecinājās vai kārtīgi sadedzina, a šito, kuru nemaz nevajadzēja dedzināt, nu gan kārtīgi novaktēja...ehh...Un vispār, kā Husto var visu laiku konsultēties ar Santjago, labi zinādams, ka viņš to vien grib, kā Kamillu sev piesaistīt un no Rikardo šķirt savtīgos nolūkos...

aNgeL написал(а):

aNgeL написал(а):
Viņš izaicina Ursulu uz sacensību un izprovocē to, ka Rita zirgs satrakojas. Rita nokrīt no zirga un gūst nāvējošas traumas.
baisi tas bija..tas nazis..brr..nabaga zirgs  bet kāa neciešu Alberto! viņš jau izskatās tik baiss, un vēl visas viņa rīcības...eh, nabaga Lisabeta..  un par Ritu - tas augstums no kura viņa nokrita man nelikās nāvejošs  eh..skumji bišķīt ka viņa nomira.. nu bēres kā tādas skumjas! un kādas man dusmas, ka Kamillai neko nesaka!!! viņai tak bija tiesības atvadīties no māsas

Jā, piekrītu tev, nav godīgi no Kamillas ko tādu slēpt..... :( Bet tas nazis nu gan bija...es pie sevis te prātoju, vai zirgam nepalika baigā brūce, jo izskatījās, ka riktīgu sparu dūra...un līdz ar to kādam it kā vajadzēja ko tādu pamanīt...

Un man ar gribējās, lai Rita tomēr saprot, ka Kamilla mīlēja Rikardo nevis Santjago... :)

Отредактировано sigsaster (09.02.2009 23:42)

0

4

sigsaster написал(а):

Un vēl pie tam atkal Husto nepareizi rīkojās ar vēstuli, 1mo vēstuli, kuru dedzināja, kas bija Kamillai daudzas reizes bīstamāka, nepārliecinājās vai kārtīgi sadedzina, a šito, kuru nemaz nevajadzēja dedzināt, nu gan kārtīgi novaktēja...

vo vo..es tāpat padomāju!! To vēstuli pofig kā, a šī uzreiz sadega.. kā var dedzināt tādu rokrakstu kā Kolungam?

sigsaster написал(а):

Bet tas nazis nu gan bija...es pie sevis te prātoju, vai zirgam nepalika baigā brūce, jo izskatījās, ka riktīgu sparu dūra...un līdz ar to kādam it kā vajadzēja ko tādu pamanīt...

es arī!! Ir jābūt tak brūcei tam zirgam!! drausmīgs nazis :S

mm..vēl..mani pārsteidz, ka Ursula tā pārdzīvo..kaut gan vairāk laikam par sevi nekā par Ritu..bet vienalga tas pozitīvi, ka viņai nav vienaldzīgi!

0

5

aNgeL написал(а):

Santjago būtu ar mieru pat audzināt Kamilas un Rikardo bērnu, kā pašu reiz pieņēma patēvs.

Kā mani kaitina, ka tie abi Santjago un Husto visu ir izlēmuši Kamillas vietā!! ķēmi! bet vismaz viņš gatavs pieņemt Kamillas bērnu..

aNgeL написал(а):

Alberto steidz Manuelai paziņot, ka Santjago jau ir atraitnis, tāpēc viņai jābūt vienmēr sapostai un jādara viss, lai Santjago viņu pamanītu.

mm..smuki MAnuelai mati :) gari :) mjāa. nu no 1 puses viņai paveicās, ka no visiem viņas tēvs izvēlējās Santjago..būtu bijis labs vīrs..

aNgeL написал(а):

Kad pats Rikardo jautā donam Husto, kur ir Kamila, tas apgalvo, ka meita jūtoties apkaunota, esot devusies dzīvot klosterī un neko par viņu vairs negribot zināt.

pfff!!!!!!! neciešams ir šis tēevs! viņš man tā patika, bet tagad..neciešams tak!!! xe..es pat neiedomājos, ka Rikardo varētu kā mūks nomaskēties..esmu neattapīga :) aaah..cik forši , ka viņš atgriezās!! un vēl foršak, ka satika Himenu...hmm..Mario ar varētu Himenu satikt..

aNgeL написал(а):

Kamila vēlas doties uz baznīcu, taču Bartolomjū viņu aptur.

tas jau bišk par traku! nu ko viņa prom aizbēgs kkur 8jā mēnesī?? kas par cilvēkiem!

0

6

aNgeL написал(а):

aNgeL написал(а):
Santjago būtu ar mieru pat audzināt Kamilas un Rikardo bērnu, kā pašu reiz pieņēma patēvs.Kā mani kaitina, ka tie abi Santjago un Husto visu ir izlēmuši Kamillas vietā!! ķēmi! bet vismaz viņš gatavs pieņemt Kamillas bērnu..

Es ar nevaru to ciest, ka visu izlemj Kamillas vietā, viņa taču nav mazais bērns...

aNgeL написал(а):

Santjago mudina donu Husto nenožēlot to, ka viņš sagādā Kamilai ciešanas, slēpjot to, ka Rikardo to meklējis – gan jau pēc kāzām ar pašu Santjago un bērna piedzimšanas viņa sāks Rikardo pamazām aizmirst.

Un nevaru saprast, kā Santjago var iedomāties, ka Rikardo vispār ir iespējams aizmirst, laikam viņš vēljoprojām netic, ka Kamilla ar visu savu sirdi un dvēseli mīl Rikardo...es nu nekādi neko tādu nevarētu un negribētu aizmirst.... :)

aNgeL написал(а):

aNgeL написал(а):
Kad pats Rikardo jautā donam Husto, kur ir Kamila, tas apgalvo, ka meita jūtoties apkaunota, esot devusies dzīvot klosterī un neko par viņu vairs negribot zināt.pfff!!!!!!! neciešams ir šis tēevs! viņš man tā patika, bet tagad..neciešams tak!!! xe..es pat neiedomājos, ka Rikardo varētu kā mūks nomaskēties..esmu neattapīga  aaah..cik forši , ka viņš atgriezās!! un vēl foršak, ka satika Himenu...hmm..Mario ar varētu Himenu satikt..

Jā, man ar viņš sākumā patika un šķita tāds lādzīgs vīrs....bet nu tagad, jūtos viņā vīlusies :(
:yep: man ar ļoooti patika, ka Rikardo atgriezās  :)

aNgeL написал(а):

aNgeL написал(а):
Kamila vēlas doties uz baznīcu, taču Bartolomjū viņu aptur.tas jau bišk par traku! nu ko viņa prom aizbēgs kkur 8jā mēnesī?? kas par cilvēkiem!

Es tieši tāpat padomāju...nu kur tad viņa tagad bēgs, ja būtu gribējusi, darītu to jau pašā sākumā nevis teju dažas dienas pirms dzemdībām...

Tā, kas vēl....aaaa...Kamilla stāvoklī ļoti smuki izskatījās :) tāda gaiša un un....nu vnk skaisti :)

+1

7

sigsaster написал(а):

...Kamilla stāvoklī ļoti smuki izskatījās  tāda gaiša un un....nu vnk skaisti

jāā  :) Kamilla vispār ir skaista jebkādos apstākļos :)

aNgeL написал(а):

Santjago pavēl sargiem to meklēt un, ja izdotos atrast, tad pakārt. Husto gan iebilst, ka Kamila nekad viņam nepiedotu, ja uzzinātu.

maita!! nu kas par cilvēku?? ceru gan, ka Kamilla uzzinās to un nositīs šo ķēmu.. un kā šis "Man ir tiesības apprecēt Kamillu" ..tajā brīdī man uznāca vēlme, kaut tiešām apprecētu, lai Kamilla padarītu viņa dzīvi par elli!!

aNgeL написал(а):

Himēna paziņo Rikardo, ka Kamila gaida tā bērnu joprojām mīl to, tikai Husto un Santjago viņu slēpj.

aNgeL написал(а):

Santjago iztaujā Himēnu, vai tā nav tikusies ar Rikardo. Himēna paziņo, ka viņš pret Kamilu izturas ļoti netaisni, savukārt Rikardo tagad zina par Kamilas grūtniecību.

wiiii :) Himena wsp ir seriāla dvēsele un sargeņgelis :)  Tik foršs bij Rikardo, kad uzzināja, ka KAmilla stāvoklī :) ciiik supeeerr!! :) un Himena tik forši aizstāv viņu mīlestību un stājas pretī visiem šiem.. Malacīte!!

aNgeL написал(а):

Rikardo pavēl Alberto aizvest viņu uz vietu, kur tiek slēpta Kamila.

foršs brīdis.. stāv nabaga Alberto un pēkšņi no visām pusēm izliet pirāti :D sākumā man nepieleca, kāpēc viņš tik viegli pateica, kur Kamilla atrodas..bišk vēlāk sapratu..forši, ka viņam tas izdevīgi.
Man vēl patika Alberto un Horhes saruna. "Kamēr es būšu dzīvs tikmēr valdīšu. un Santjago nav muļķis - viņā rit manas asinis!" :D :D :D tā viņam i vajag :D

eh, no 1 puses žēl, ka Kamilla stāvoklī..viss jādara piesardzīgi, nevar spītēties un cīnīties :( bet vienalga no viņas puses nāk tāda degsme un attapība! :)

0

8

aNgeL написал(а):

aNgeL написал(а):
Santjago pavēl sargiem to meklēt un, ja izdotos atrast, tad pakārt. Husto gan iebilst, ka Kamila nekad viņam nepiedotu, ja uzzinātu.maita!! nu kas par cilvēku?? ceru gan, ka Kamilla uzzinās to un nositīs šo ķēmu.. un kā šis "Man ir tiesības apprecēt Kamillu" ..tajā brīdī man uznāca vēlme, kaut tiešām apprecētu, lai Kamilla padarītu viņa dzīvi par elli!!

Jā, vienkārši šausmīgi, esmu par to sašutusi...kādas viņam tiesības un no kurienes tādas radušās?!

aNgeL написал(а):

aNgeL написал(а):
Himēna paziņo Rikardo, ka Kamila gaida tā bērnu joprojām mīl to, tikai Husto un Santjago viņu slēpj.aNgeL написал(а):
Santjago iztaujā Himēnu, vai tā nav tikusies ar Rikardo. Himēna paziņo, ka viņš pret Kamilu izturas ļoti netaisni, savukārt Rikardo tagad zina par Kamilas grūtniecību.wiiii  Himena wsp ir seriāla dvēsele un sargeņgelis   Tik foršs bij Rikardo, kad uzzināja, ka KAmilla stāvoklī  ciiik supeeerr!!  un Himena tik forši aizstāv viņu mīlestību un stājas pretī visiem šiem.. Malacīte!!

Jā, man ar tas baigi patika, seriāla gaitā ar katru brīdi Himena tāpat kā Rikardo, Kamilla un vēl daži parāda arvien jaunu rakstura šķautni...man baigi patīk :)
Un Rikardo tad, kad uzzināja, ka Kamilla stāvoklī...mmm....vāŗdu trūkst...tagad ar vēl lielāku sparu meklē viņu...

aNgeL написал(а):

aNgeL написал(а):
Rikardo pavēl Alberto aizvest viņu uz vietu, kur tiek slēpta Kamila.foršs brīdis.. stāv nabaga Alberto un pēkšņi no visām pusēm izliet pirāti  sākumā man nepieleca, kāpēc viņš tik viegli pateica, kur Kamilla atrodas..bišk vēlāk sapratu..forši, ka viņam tas izdevīgi.
Man vēl patika Alberto un Horhes saruna. "Kamēr es būšu dzīvs tikmēr valdīšu. un Santjago nav muļķis - viņā rit manas asinis!"    tā viņam i vajag
eh, no 1 puses žēl, ka Kamilla stāvoklī..viss jādara piesardzīgi, nevar spītēties un cīnīties  bet vienalga no viņas puses nāk tāda degsme un attapība!

Piekrītu it visam ;) Baigi patika, ka Rikardo sadarbojās ar Ķīnieti un tas moments, kad Ķīnietis pateica Alberto, ka viņš atstās viņu aprunāties un tad parādījās Rikardo...foršā izteiksme Alberto sejā....viens par visiem un visi par vienu - tas par pirātu savstarpējo draudzību un atblastu :)
Jā, man ar patika Husto un Alberto saruna, īstenībā seriāla gaitā Husto tomēr parādās daudz cilvēcīgākā gaisotnē, sākumā man viņš baigi kaitināja, bet beigās izrādās, ka viņš nav nemaz tik slikts...Vairāk mani kaitina tas Alberto, Santjago un Husto....tā mainījušies tie divi pēdējie....par Husto vispār neticās, skrien pakaļ Santjago kā mazs sunītis un visam tic un atbalsta, ko tik Santjago pasaka...kur pēkšņi viņa principi tā varēja mainīties...nez...

Ā, un patika kā Inese, Vasko un pārējie tur runājās un bija Kamillas un Rikardo pusē...un trāpīgi Vasko teica par tēvu, ka baigi mainījies...ehh...nabaga Husto, kad sapratīs kādu kļūdu pieļāvis(man vismaz gribas ticēt, ka tā būs)....tā pārdzīvos man liekas....tomēr lāga dvēsele ir...

Отредактировано sigsaster (11.02.2009 22:11)

0

9

sigsaster написал(а):

Baigi patika, ka Rikardo sadarbojās ar Ķīnieti

aha :D man ar dikti patīk, ka pirāti atbalsta viens otru :)

sigsaster написал(а):

par Husto vispār neticās, skrien pakaļ Santjago kā mazs sunītis un visam tic un atbalsta, ko tik Santjago pasaka.

pareizi pateici!! tā arī ir.. :/

sigsaster написал(а):

Ā, un patika kā Inese, Vasko un pārējie tur runājās un bija Kamillas un Rikardo pusē...un trāpīgi Vasko teica par tēvu, ka baigi mainījies..

man arī :) man dikti patīk visi šie atbalstītāji :)

sigsaster написал(а):

ehh...nabaga Husto, kad sapratīs kādu kļūdu pieļāvis(man vismaz gribas ticēt, ka tā būs)....tā pārdzīvos man liekas....tomēr lāga dvēsele ir...

mhmm.. laikam gan..

mm..tomēr ideāli būtu bijis, ja Kamilla un Rikardo būtu legāli apprecējušies..varēja tak doties abi kkur..kaut vai pie tā krusttēva, lai saprecina..tad tik būtu forši, ka viņa tā saistīta ar Rikardo grib visi vai nē..

0

10

aNgeL написал(а):

mm..tomēr ideāli būtu bijis, ja Kamilla un Rikardo būtu legāli apprecējušies..varēja tak doties abi kkur..kaut vai pie tā krusttēva, lai saprecina..tad tik būtu forši, ka viņa tā saistīta ar Rikardo grib visi vai nē..

Tas tiešām būtu vnk ideāli...tad neviens neko vairs nevarētu tur darīt :)

0

11

Kaitināja kā Husto ar Santjago tā vnk iegāzās pie Kamillas un aizveda prom....nu kā tā drīkst izrīkoties...un Kamillai takš gultas režīms bija tomēr, nevar tā satraukt...

0

12

aNgeL написал(а):

Rikardo ar saviem cilvēkiem nokļūst Kamilas patvēruma vietā, taču viņas tur vairs nav. Notiek kautiņš starp Rikardo un Alberto, kuram izdodas sacelt trauksmi.

Nu tas Alberto, uzbrukt Rikardo no mugurpuses...rrr...Varbūt cietsirdīgi skan, bet nebija nemaz viņa žēl, ka viņš bez acs palika....vairāk žēl ir Rikardo vīru un Mario, ka viņus savainoja nabadziņus...

aNgeL написал(а):

Dons Husto vēlas, lai Kamila, kas izskatās novārgusi, tiktu vesta uz Sanfernando pie ārsta. Bet Santjago baidās sastapt Rikardo, kas Kamilu varētu atņemt.

Vismaz Husto domā tomēr par savu meitu, a Santjago tikai par to, lai Rikardo viņu nesatiek...tā nav īsta mīlestība tad...ja mīl pa īsto, tad grib lai otram cilvēkam ir labi un neriskē ar viņa veselību...

aNgeL написал(а):

Auksiladora pieņem Končitas dzemdības. Bērns piedzimst nedzīvs, taču vecmāte izliekas, ka tas ir tikai aizmidzis. Savukārt, kad sākas Kamilas dzemdības, vecmāte iedod tai zāles, kas dara miegainu. Kamilai piedzimst veselīgs mazulis, vecmāte to atdod Končitai, iestāstot, ka tas ir viņas bērns. Savukārt donam Husto un Santjago vecmāte paziņo, ka Kamila ir ļoti vāja un var pat nomirt, bet viņas bērns piedzima nedzīvs.

Nevaru ciest tādu netaisnību, kā drīkst tā izrīkoties?! Īstenībā gandrīz katrā seriālā notiek bērnu mainīšanas...tas taču ir drausmīgi...
Un nabaga Kamilla, kad uzzinās tādus melus...  :(

0

13

sigsaster написал(а):

Nu tas Alberto, uzbrukt Rikardo no mugurpuses...rrr...Varbūt cietsirdīgi skan, bet nebija nemaz viņa žēl, ka viņš bez acs palika....vairāk žēl ir Rikardo vīru un Mario, ka viņus savainoja nabadziņus...

mjāā.. Alberto vispār neapdomīgi rīkojās..skaidrs tak, ja viņš Rikardo kko nodarītu, tad pirāti viņu nopļautu!!! nu par visiem saviem ļaunajiem nodarījumiem viņš bija pelnījis ko tādu..man tā īsti ar nav viņa žēl..nu sobrīd viņa ārējais izskats atbilst viņa ļaunajai iekšienei.. bet tā tik ģimenīte - Lisabeta un Alberto..1 redzīga acs palikusi..
man arī vairāk žēl bija ievainoto Pablo un Mario- bet tas logiski, man viņi dikti patīk :)

sigsaster написал(а):

Vismaz Husto domā tomēr par savu meitu, a Santjago tikai par to, lai Rikardo viņu nesatiek...tā nav īsta mīlestība tad...ja mīl pa īsto, tad grib lai otram cilvēkam ir labi un neriskē ar viņa veselību...

aha! nu..Husto jau nav greizsirdīgs uz Rikardo, apmāts ar Kamillu , tāpēc samērā logiski, ka uztraucas par viņas veselību..tomēr kā nekā meita! bet tas Santjago-grrrr!!!! uztaisījis sev mēŗķi noķert Rikardo!!aagrr!!! un vēl melo, ka Rikardo nebija ieradies pie Kamillas...pff..

sigsaster написал(а):

Nevaru ciest tādu netaisnību, kā drīkst tā izrīkoties?! Īstenībā gandrīz katrā seriālā notiek bērnu mainīšanas...tas taču ir drausmīgi...
Un nabaga Kamilla, kad uzzinās tādus melus...

njāa.. nu šoreiz mani tas tik īpaši nekaitina..laikam tāpēc ka man uz šo seriālu rozā brilles, turklāt palika maz sēriju, tāpēc tas viss nevar ilgt ilgi..es tomēr ticu, ka no tās bērnu mainīšanas tomēr radīsies arī ļoti  jaukas ainas..kad uzzinās par bērnu utt :) turklāt..vajag taču likt varonei vēl vairāk ciest...grr :D njāa..tik tiešām nabaga Kamilla , kad uzzinās šos melus!!!

ah, Rikardo kā parasti mīļumiņš.. gatavs uz visu Kamillas dēļ.. un tā viņa fantāzijas aina par viņu, Kamillu un bērnu - tik mīīļļāaa!!! :) tikai..kā Rikardo zina, kādu frizūru šobrīd nēsā Kamilla? :P
un kad Kamilla dzemdēja..tik forši bija klausīties, kā viņa sauc Rikardo... wsp - kārtējo reizi izpriecājos par to, ka viņi ir šķirti, bet dzīvo viens otra dēļ un gatavi cīnīties par to!!!

0

14

NO PIRMDIENAS, 16. FEBRUĀRA, PASION SĀKSIES 16:05!!!!

hmm...būtībā man tas neko īsti nemaina..redzēšu tikpat , cik iepriekš, bet tomēr nepriecājos par laika maiņu.

Отредактировано aNgeL (13.02.2009 10:35)

0

15

man arī īpaši nemaina. varbūt kādreiz nokavēšu pāris minūtes...

0

16

ehh!!!!! Smaga sērija!!! tāda jau bij tā jēga samainīt bērnus, lai radītu Kamillai šādad ciešanas un ietekmētu skatītājus, un mani noteikti ietekmēja..lai gan zinu, ka vēlāk viss nokārtoties, bet vienalga asaras bija skatoties uz nabaga Kamillu!!
bet kā viņa aizstāvēja Rikardo tēva priekšā!!!!! runāja par savu mīlestību! tas ir vienreizēji!!!!  :love:
pff... ja vēlreiz būtu iespēja pagriezt laiku atpakal, tad esu droša ka Santjago atkal rīkotos tāpat..Husto iespējams arī nē...
aww, un tik mīļš Vasko palicis :) un Inese forši aizstāv Kamillu, pārdzīvo tik ļoti .. mīļi. nu Himena pats par sevi uztver bēdas kā savas.. :)
eh, beidzot Kamillai pateica par Ritas nāvi..bet nu tas arī tā.. - Rita nomira pirms 3, 5 mēnešiem.. tā vienkārši.. varēja vēl pielikt "Starpcitu" . mm..bet man dikti patīk tas efekts, kad šādos svarīgos brīžos  tā palēnina varoņa reakciju un uztaisa iespaidīgu!
ak, kā gaidu, kad Rikardo satiks Kamillu..viņi vajadzīgi viens otram..
bet vispār man liekas tik jocīgi, ka visi tic, ka bērns miris..wnk man kopā neiet, ka Kamillas un Rikardo - tik spēcīgu 2 cilvēku bērns var neizdzīvot!

0

17

Piekrītu tev, aNgeL :)
Man ar Kamillas bija šausmīgi žēl, un tās bēres vēl... :'(
Bet tā Rikardo aizstāvēšana ar bija sirdi plosoša...izskatījās, ka Husto tomēr jutās vainīgs redzot viņas ciešanas un to ka nekas nav licis viņai beigt ilgoties pēc Rikardo...

Forši, ka Kamilla tagad vismaz ir kopā ar savu ģimeni un viņai apkārt ir vairāk cilvēku, kas viņu uzmundrina un atbalsta :)

Vēl viena lieta, ko ievēroju, man liekas, ka Santjago bija drusku sabijies, kad ieraudzīja sakropļoto Alberto, saprata, ka Rikardo ir uz visu spējīgs un ka pilnīgi nekas viņu neatturēs no Kamillas satikšanas...drusku žēl tik Husto, ceru, ka viņa domas par Rikardo tas daudz vairāk nepasliktinās, tā jau viņš vairs neko no labā neatceras :(

0

18

sigsaster написал(а):

Forši, ka Kamilla tagad vismaz ir kopā ar savu ģimeni un viņai apkārt ir vairāk cilvēku, kas viņu uzmundrina un atbalsta

jāa :) ar draugiem un tuviniekiem! tas ir ļoti labi.. eh, bet smagi viņai..

mjāa. tas vienīgais man nepatīk, ka tagad Rikardo ir vēl vairāk krities, piem., Husto acīs, izdurot to aci..bet..viņš jau aizstāvējās.. man gan tādas aizdomas, ka iespējams Husto tomēr izlasīs to vēstuli, kuru Rikardo viņam rakstīja.. ceru, tas ko līdzēs..

0

19

Mjā, kad Kamilla runāja ar tēvu, man ar gandrīz vai asaras bija, tas bija tik skaisti un spēcīgi!
Un es beidzot kcik pieņēmu šito farsu ar bērnu mainīšanu. Tas ir tā vērts, lai tie abi spītīgie, ietiepīgie, stūrgalvīgie maitas dabū pamocīties un nožēlot sadarīto!!! Es joprojām esmu uz viņiem nikna...!! Un kā Santjago domā, ka Kamilla varētu ar viņu tgd apprecēties?? erghhh...

Kaut ātrāk viņi atrastu viens otru un bērnu! :)

0

20

vaaaiii.. kurš pagodinājis ar savu komentāru :P

Paloma написал(а):

Un es beidzot kcik pieņēmu šito farsu ar bērnu mainīšanu. Tas ir tā vērts, lai tie abi spītīgie, ietiepīgie, stūrgalvīgie maitas dabū pamocīties un nožēlot sadarīto!!!

hmm..nu jāa. arī.. tā viņiem vieglāk saprast savas kļūdas, un Kamillai tagad ir vēl nopietnāks iemesls neprecēties ar Santjago. tā viņam arī vajag..

hmm, atcerējos vēl..man nepatīk, ka Ursula un tā Sofijas māsīca tik attapīgas, ka Kamilla varēja būt stāvoklī..viņas tak klačas!!!
un vēl - man patīk Manuelas jaunā frizūra... viņai vispār interesantas, skaistas frizūras :) un man patīk viņa un Askanio kā pāris..kaut gan bišķīt pietrūkst viņiem kaut kāa..

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Pasion (Televisa) » Pasion 79.- 83.