TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Queer as Folk » Queer as Folk


Queer as Folk

Сообщений 21 страница 40 из 732

21

Geji dzīvē ir Džastina, Emeta un vēlāk Bena atveidotāji! Pārējie visi ir hetero :) Vel vienīgi Tea, kas tēlo Lindsiju ir biseksuāle :)
Vismaz tas atvēl vietu Braiena Kinija hetero fanēm :D, Braiens gejs, bet Geils gan nē :D

P.S - Geils tēloja Sjūzannas mīļāko Bīstamajās mājsaimniecēs :crazy: , 5. sezonas beigās viņa varoni iemeta ķurķī  :angry:

0

22

Es tagad skatīšos 5. sezonas 9. sēriju! Braiens 8.sērijas beigās izdarīja superīgu izvēli - žēl, ka tik tuvu beigām gan :(

0

23

hahaha, es tieši 5.sezonas klipus tūbē šodien skatījos. ak, tur tādi momenti. hahahahahahahahahaha... Un Braiens vienkārši fantastisks. es jau te salasījos visu ko par tām beigām, bet tomēr nesapratu. braiens teica, ka ir gatavs jebko, lai darītu laimīgu cilvēku, kuru mīl. Nu tad nolāpīts varēja ar Džastinu uz NY pārcelties. Chicago un NY kļūst par manām nemīlamākajām pilsētām. Bet no otras puses kā Džastins teica - Braiens pārāk mainās, cenzdamies iepriecināt savu princi un tik krasi mainoties, viņš vairs nav Braiens, kurā Džastins iemīlējās, Jā, bet es vienalga dzīvoju un ticu, ka Braiens nenocietās un devās uz NY pie Džastina, kur viņi apprecējās. Tur viņi padzīvoja kādu laiku, bet Džastinu NY neiedvesmoja, viņš iekaroja NY un kļuva par pasaulslavenu mākslinieku, bet NY trūka iedvesmas un abi pārvācās atpakaļ uz pili, kur vasaras pavadīja ar Dženiju un Gasu. Un Maikls un co brauca ciemos ļoti, ļoti bieži. :D

0

24

Aww, Alby, man jau ar liekas, ka ja būtu 6. sezona, Braiens pirmais klauvētu pie Džastina durvīm :D Iešu tagad pēdējās 2 sērijas noskatīties :)

0

25

hahaha, es drosi vien uzrakstīšu savas beigas. Man jau tur viena idejiņa radās.  :D

hihihi, jautri, kā sākās B/J kopdzīve - tik smieklīgi - auklīte Braiens, tik neapmierināts. Un Džastins tipisks pusaudzis - neciešams. ak, tik jautri. es te ķiķinu.

0

26

Es jau izraudājos un, lai būtu bik vieglāk, noskatījos blūperīšus :) Īstenībā beigas ļoti atbilstošas un manas asaras vairāk bij par to, ka šis brīnišķīgais seriāls nu ir beidzies arī priekš manis :(!
Par B/J beigām - Uzupurēšanos tiešām nevar saukt par mīlestību, un es nemaz nešaubos, ka pēc tam, kad Džastins būs izbaudījis Ņujorku, kas zinot, kāds viņam talants, neprasīs ilgu laiku, Braiens un Džastins noteikti būs kopā. Savādāk nemaz nevar būt!  8-) Tāpēc tagad - došos uz dušu, noskalošu asariņas, un pēc tam izlasīšu vienu superīgu fanfikšenu ( kamēr Alby uzrakstīs savas beigas :D ).

Ko vēlos pateikt - šis seriāls ir pilnībā izmainījis manu viedokli par homoseksuāļiem. Protams - nav viņi perfekti, ir narkotikas, sekss, perverss sekss pat :D Bet vai tad ar mums "taisnajiem" ir savādāk? Mēs tik to negribam atzīt. Esmu šokā par to, kā pret šiem cilvēkiem izturās hetero sabiedrība, un ja kādreiz arī mums nāksies balsot pret tādu "Proposition 14", tad es NOTEIKTI balsošu. Vismaz tad manai balsij būs kāda jēga, nevis kā tagad - balsot tik par to, kurš nākamais varēs sazagties valsts naudu!

Domāju, ka nepaies ilgs laiks, kad sākšu skatīties visas sērijas vēlreiz :D Kaut vai tikai dēļ Braiena, lai smeltos iedvesmu :D Viņš varbūt arī ir riktīgs kretīgs, bet vismaz taisnīgs un par sevi pārliecināts kretīns, un es vēlētos, lai arī manī kādreiz būtu kaut viena maza simtdaļiņa no Kinija attieksmes ;) Laikam šeit lielais paldies jāsaka Geilam, esmu pārliecināta, ka neviens aktieris, pat ne visi Holivudas Krūzi un Piti, nevarētu mums parādīt labāku Kiniju kā Geils Harolds. Vienmēr apbrīnošu viņa drosmi, par to, ka viņš vispār uzņēmās šo lomu! Ja man tagad būtu cepure, es ar lielāko cieņu viņu noņemtu Geila priekšā :) Protams, ne tikai Geila, bet gan visu pārējo QAF aktieru priekšā - viņi tiešām ir paveikuši lielisku darbu - ņemot vēra, ka pašlaik šis seriāls ir tik pat populārs, kā tad, kad viņu demonstrēja pirms 4 gadiem :)

NEKĀDU ATTAISNOJUMU, NEKĀDU ATVAINOŠANOS, NEKĀDAS NOŽĒLAS!!!!!

Отредактировано cravey (09.07.2009 00:11)

0

27

ak, tik daudz labu lietu pateici. Un es atkal priecājos, ka man vel būs kādu laiku tas prieks skatīties un baudīt. Un jā - ar geilu tiesam var nojūgties. :D

skatos desmito sēriju - B apzaga un viņs izdzina J, kurš nolēma doties uz Ņujorku. Road trip, road trip, road trip. ahahahahahhaahahhahahha,,,, brīžiem var vienkārsi apgāzties no smiekliem. Smagā iepreikšējā sērija par tēviem un dēliem, kad asariņu nobirdināju, ka B pēc tikšanās ar tēvu devās pie M un raudaja, tad tagad varu smieties. njā, lielisks seriāls.

0

28

hahaha, nezināju, ka Pitsburgā ir tik daudz geju, lai Braienam Kinnijam pietiktu, ar ko katru nakti gulēt.  :D  Lai gan no otras puses - kopš ir Džastins - Braiens salīdzinoši mazāk guļ ar citiem. Un laikam pats neapjēdz, ka Džastins ir vienīgais, ar kuru viņs guļ regulāri. Tik daudz visādu skaisto momentiņu. Dievīgi. Un tas - it's franch, we`re franching - hahahaha. Diez vai Braiens jebkad uzzinās, ka pateicoties Džastinam tad kretīns no darba atsauca apsūdzību... Ak, jā - skatos 17.sēriju, kur viss jautrais pulks ieradās neaicināti Maikla un Deivida supergarlaicīgajā ballītē. Nomirt var no smiekliem. Es dievinu šito seriālu.

0

29

Alby, ka tu šitā sāc komentēt sērijas, man gribas atkal visu sākt no gala skatīties :D

0

30

Davai, sāc no sākuma skatīties. Vispār mums vajadzētu uztaisīt kopskatīšanos.

Noskatījos 18.sērija un atbizoju uz darbu, uzliku atlikušās 4 pirmās sezonas sērijas novilkties. Viss iet pēc plāna - šodien pabeigšu pirmo sezonu un pat skumjio kaut kā, ka tik ātri. Tik jauki bija šajā sērijā, kā Braiens pārliecināja Džastinu pieņemt pareizo lēmumu un stāties mākslas skolā. hahaha, un viņš tādus sīkumus no pirmā vakara atcerās. hihihihi, un vēl izlikās, ka pat DEžastina vārdu nespēj atcerēties. man patīk. Viss. Man lezbietes brīžiem kaitināja, bet nu pateicoties Braienam viņas atkal ir kopā un ir ok. Deba ir vienkārši ģeniāla.

ak, bet mums noteikti jāsarīko kopskatīšanās. Pie manis var gandrīz jebkurā laikā, tikai man sūdīgi - dators tādos ierakumos, ka tikai vienam cilvēkam ērti pie tā sēdēt. Mēs jau ar Palo mēģinājām un bij baigi sūdīgi viņai tur blakus man. Nez. Jāsadomā kaut kas. Vienkārši es jau pat amazonē gribēju pasūtīt dvd, bet man ir tāds pusbankrots šobrīd un vēl salasījos, ka visu sezonu koppakā sūdīgs iesaiņojums un diski pa pastu parasti bojāti pienāk. Visi ieteica katru sezonu atsevišķi pirkt un tad nu sanāksumma ap 250 bakšiem. Kaut kā piķa tomēr žēl palika. Nez, nez.

0

31

O, jā, varam jau arī pie manis kādu vakaru sarunāt, man mamma droš, ka būs mājās, bet nu, man jau arī portatīvais ir, tā ka var manā istabā :D Pasūtīsim picu un davai :D Ta kā man nekas diži nav ieplānots ( izņemot šo nedēļas nogali ), tad var jebkurā citā dienā :)

0

32

man jāskatās, kuras dienas man brīvas nākamnedēļ - vēl īsti nezinu, bet laikam otrdiena, bet trešdien uz darbu 9.

ĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀ, 1.20 sērija, kuru laikam es nespēšu izdzēst. Kā Džastins Braienam atspēlējās un par karali kļõuva. hahaha un beigas, kur Džastins pateica, ka esot pateicis tam džekam, - u will see me in your dreams kā Braiens pirmajā sērijā Džastinam un tas Braiena smaids izteica visu. es izkusu. :D  Līdz šim labākā sērija - visi laimīgi, izņemot Viku un Emetu, kuram joprojām neveicas. Un tik jauki, kā visi kaitināja Braienu speciāli, jo visi redz, ka viņš nav vairs single, lai arī pats to neatzīst. tik mīlīgi. šitā sērija mums noteikti kopā jānoskatās. Ah, ok - neeju gulēt un skatos 1.sezonas pēdējās 2 sērijas, lai arī jau tūbe redzeju, cik nejauki sezona beigsies. Zin kas smieklīgi - neplānoju šonakt msed skatīties, lai arī tur labas lietas notiks - man tāpat sapņos rādās QaF, tā ka msedam jāpagaida. Pati par sevi esmu šokā.

0

33

Es noskatījos sezonas beigas. Un es ļāvu sev raudāt skaļi. Nevis tā klusiņām, kad asaras rit, bet skaļi - elsas, kunkstieni, kliedzieni. Patiešām skaļi. Braiens raudāja klusi, bet es nevarēju klusi. Es vienkārši joprojām nespēju nopierināties. Nu es tūbē visu nenoskatījos - patiesībā 2.sezonas klipus, kur tika pārrunāts notiekošais - respektīvi it kā zināju, kas notiks, bet... Ak, dievs - tas viss vienkārsi - tās sāpes braienā. Tā izlaiduma deja bija satriecoša - tā bija deja no Netīrajām dejā - nu elementu salikums, kurus atpazinu. Tieši kā Džastins agrākajās sērijās skatījās netīrās dejas un Braiens arī pieminēja atmiņās par jaunību. Ak, dievz - tāds sezonas noslēgums, ka vienkārsi nez - es nevaru pārstāt raudāt. Solījos, ka iešu gulēt un novilkušās sērijas ar tālāk nav. Nez. Bet es nevaru. Emocinonāli esmu kaut kādā tādā dramatisma un savādu izjūtu vilnī. Tik daudz visa kā - Maikls būtu aizbraucis, ja Braiens nebūtu piezvanījis. Bleiks ir prom no rehabilitācijas centra un Tedijs jau atkal sagrauts un nelaimīgs. Es nezinu, bet man liekas šitas bija visspēcīgākais sezonas noslēgums no visiem seriāliem, kurus esmu redzējusi. Pat Dīna došanās uz elli Supernatural nebija tik spēcīga. Ak, dievs - es nez - šitas seriāls mani pārāk spēcīgi ietekmē. Baisi spēcīgi. Šodien trolejbusā sēdēju un vēroju meitenes un iztēlojos, vai viņas nav lezbietes. Protams sis seriāls nav patiesība. Un nav tik mezonīgi daudz homosexuālu cilveku uz katra stūra, bet tu it kā pierodi pie tās seriala vides un tev liekas, ka ir. Tu vēro cilvēkus, centies uzminēt, sajust. Tas ir jocīgi. Lai cik savādi un varbūt sokējoši tas izklausītos, bet šis seriāls ir totāli pamodinājis manī manus lezbiskos hormonus - ta kaut kā. Lai gan neprecīzi - drīzāk homosexuālos hormonus, jo es sāku iztēloties, kā tas būtu būt džekam gejam. Un tā laikam ir pirmā reize manā dzīvē, kad es fantazēju par sevi kā par džeku... o.O  Ārprāc, es laikam jūdzos.

0

34

Alby, tagad tu mani saproti, kāpēc man citreiz vienkārši paskatoties uz Braienu raudiens nāk, par visu, kas viņam ir bijis jāizcieš! 1.sezonas beigas ir tikai sākums  :'( 2. sezonas sākums - pirmās divas sērijas arī ir ļoti emocionālas :( Un ja tu QAF dēļ pat MSED atliec, tad tev ir jau mana slimības pakāpe :D Es ar ne par ko citu nespēju domāt patreiz!

Un jā, man izrādās šī nedēļas nogale ir brīva, tā ka varam arī šonedēļ sarunāt ;)

0

35

sestdien strādāju līdz pieciem kincenē un tad esmu brīva, svētdiena ar brīva un pirmdien darbā jābūt diezgan vēlu. Varam ko sarunāt.

ev, iesaki kādu labu fanfiku - es darbā varētu palasīt, jo stingri turu sevi rāmjos - nolēmu tūbē neskatīties fragmentus, lai nebojātu sevi un varētu mājās veselas smukas sērijas skatīties. Nu es zinu, ka Džastins komā būs - protams smagi Braienam. Bet viņu abu mīlestība, tas vienkārši ir episks mīlasstāsts. Vienkārši skaisti. Un man patīk Džastina fantastiskā drosme. Kaut vai tas, ka viņš Braienu uzaicināja un izlaidumu - tam bija vajadzīga milzīgs drosme, zinot Braienu un viņa attieksmi. Es to deju tūbē vēl te pāris reizes noskatījos un es nevaru bļin, man asaras acīs.

0

36

;sitas ļoti skaists video

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=CZonHghIH4I[/youtube]

0

37

hihihi, šitais jautrs video

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=m6pq2cEvKKo[/youtube]

Tā teikt neksatos atsevišķas ainas, bet tikai mūzikas video tūbē. :D

0

38

šitas ir baigi smukais un dziesma vienkārši ideāla, tāda erotiska un reizē gejiska. :D

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=y9DYPxkOhhM[/youtube]

0

39

oho, man karsti palika. nopietni.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=8OClHwAYoP4[/youtube]

0

40

bļin, es nevaru, es kļūstu raudulīga, nopietni. šitas video vispār... tik skaisti. es gribu būt gejs... :blush:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=jZ_9fmyy1Vc[/youtube]

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Queer as Folk » Queer as Folk