TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Queer as Folk » Queer as Folk


Queer as Folk

Сообщений 681 страница 700 из 732

681

Šodien nebija ko darīt tādēļ izdomāju noskatīties, kas gan QAF ir interesants! Bāc kā es agrāk neiedomājos skatīties QAF! Tik labs seriāls! Tāgad skatīšos visas sērijas, tikai jānovēlk atlikušās! Es laikam šodien pie kompja sēdēšu visu nakti :D

Отредактировано Inetux (04.07.2010 22:32)

0

682

awwww, man prieks :) QAF ir vislabākais seriāls seriālu vēsturē  :love: Tāda atkarība kāda man bija ar QAF man nekad nav bijusi :D

0

683

cravey написал(а):

Tāda atkarība kāda man bija ar QAF man nekad nav bijusi :D

Sāku saprast kādēļ! Tik ideāls seriāls!

Kā man patīk Brians! :love:

0

684

hahaha, jej. veel kaads pieveersaas qaf religjijai.

0

685

Patīkami redzēt jaunus biedrus :]

Btw, vakara šovā uz prāmja grupa nospēlēja Save The Last Dance un viss, ko es redzēju acu priekšā bija BJ. Vakardienas highlight.

0

686

oh. a vispār atceros pagājušo vasaru, tās izjūtas pirmoreiz skatoties. wow. apskaužu tos, kas pirmoreiz skatās.

0

687

albalonga написал(а):

wow. apskaužu tos, kas pirmoreiz skatās.

Vai ne? Es ar, bet tikai labā nozīmē :)

Inetux написал(а):

Kā man patīk Brians! :love:

Ou jā  :insane: , es no vienas puses priecājos, ka nedzīvoju QAF pasaulē, jo tad man būtu nenormālākās sirdssāpes zinot, ka BK ir gejs un uz manu pusi nekad pat nepaskatītos :D

0

688

BTW, mums TICā ir nopērkamas Dziesmu svētku pildspalvas, un šogad tas vilciņa simbols ir čutj ņi visās varavīksnes krāsās. A tās pildspalvas (mana māte jau šon vienu iegādājās :D) izskatās riktīģi labi, jo ja neieskatās, tad izskatās pēc varavīksnes :D Tā, ka, varat nākt pie mums un iegādāties :D Cena 0,75sant.

0

689

Oho. Skatos, ka QAF tiešām ir nemirstīgs :D
Es kkad pirms kādiem 9-10 mēnešiem skatījos un iestrēgu 2. vai 3. sezonā. Pats vairs neatceros... pēdējais, ko atminos bija tas, ka Džastins jau sāka atkopties pēc traumas. .. laikam tomēr 2. sezona bija. Hmm.. varbūt kkad atsākšu skatīties. No sākuma domāju pieveikt Bīstamās mājsaimnieces.
Kaut gan nezinu. Varbūt arī būtu interesantāk pārmaiņu pēc veidot savu programmu, kas sastāv no dažādiem seriāliem. Tad vismaz pietiktu ilgākam laikam :D

0

690

modreits написал(а):

No sākuma domāju pieveikt Bīstamās mājsaimnieces.

Tur arī Geils ir - 5. sezonā laikam :D

0

691

cravey написал(а):

Tur arī Geils ir - 5. sezonā laikam :D

Interesanti. :D
Tikko youtube paskatījos. Viņš gulēja ar Sjūzenu! OMG!
Gribu ātrāk tikt līdz 5. sezonai..

Interesanti, ka viņam neiedalīja geja lomu.. tas tomēr viņam piestāv daudz labāk. ;)
Visos šajos seriālos- Bīstamās mājsaimnieces, Brāļi un māsas, Grejas anatomija utt.. kādu procentu no sižeta sastāda arī homoseksuālu pāru attiecības, dzīve, iekļaušanās sabiedrībā. Interesanti, vai tas ir domāts, lai sižetu padarītu dažādāku un interesantāku, vai arī piesaistītu homoseksuāļu uzmanību konkrētam seriālam? Diezgan interesanti.. hmm
Sry, ka iebraucu bik citā tēmā :D

0

692

Atkal aizgāja...Plz, nepiesārņojam seriāla tēmas ar šadiem postiem, tiem ir speciāla vieta forumā. Turpmāk šo ievērot! Iepriekšējie posti tiks pārvietoti!

edit: posti atrodas šeit http://telenoveleslv.mybb.ru/viewtopic. … =4#p204963

0

693

cravey написал(а):

posti atrodas šeit http://telenoveleslv.mybb.ru/viewtopic. … 50&p=4

Nestraadaa linka

0

694

rodrigo_reyes написал(а):

Nestraadaa linka

Izlaboju, vajadzētu būt ok.

0

695

cravey написал(а):

Izlaboju, vajadzētu būt ok.

tas pats

0

696

Nu nez, tad tev kur kaut kas neiet, jo man viss ir kārtībā ar linku. Un anyways, doma ir skaidra, ne jau links te bij galvenais :)

0

697

Ak dievs šodien biju šokā. :D  Redzēju Latvijas Gale Harold :love: . Ak dievs pirmajā momentā galīgi apstūlbu! Viņš ir tik līdzīgs Geilam. Žēl, ka nezinu kā viņu sauc! :'(

0

698

hohoho, njā, man ar tā ir bijis, kad ieraugu kādu, kas kādai slavenībai ārzemju reāli līdzīgs un jūtos Starstruck. Jo reālās vietēja mēroga slavenības uz mani nekādu efektu neatstāj.

0

699

albalonga написал(а):

Jo reālās vietēja mēroga slavenības uz mani nekādu efektu neatstāj.

Ne uz tevi vienīgo!

0

700

bumerbmw написал(а):

Ne uz tevi vienīgo!

Man arī. Viņi mani kaut kā neaizķer, es nezinu varbūt tādēļ, ka viņi dzīvo tepat, reālas iespējas viņus arī redzēt uz ielas.., bet nu arī ar talantu nevar salidzināt!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Queer as Folk » Queer as Folk