TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Queer as Folk » Queer as Folk


Queer as Folk

Сообщений 701 страница 720 из 732

701

Nu šo man vajadzēja ielikt!

0

702

Man ir lonkas pēc QAF!!!!! Izlasīju tikko vienu īsu fiku - Briana domas while reunification. Un apraudājos. FUCK. Vai mēs varētu atsākt kaut kādu kopskatīšanos vienā laikā katra savā mājā? Lūdzu? Un kad cravey būs Latvijā, mums jāsarīko arī QAFatons. Kaut vai pie manis un ar ne-qaf cilvēkiem. Lai ne-qaf cilvēki vienā istabā paskatās kaut ko citu, kamēr mēs otrā istabā vismaz divas sērijas - Pilotu un 2.08? Lūdzu... :flirt:

0

703

Es biš parediģēju tavu ziņojumu :D Gan jau sapratīsi kur, bet jā, es ar mieru  :playful:

0

704

cravey написал(а):

Es biš parediģēju tavu ziņojumu  Gan jau sapratīsi kur, bet jā, es ar mieru

Ko tu pielaboji? 3.08 uz 2.08? Tad labo atpakaļ uz 3.08!!! Vai varbūt es tavu niku mis-speloju. Es nez... :(

0

705

Derētu gan. Jānobeidz kursiķis un tad jāķeras klāt :]

0

706

albalonga написал(а):

Vai mēs varētu atsākt kaut kādu kopskatīšanos vienā laikā katra savā mājā?

Jā, arī šitā varētu. Tagad nav laika, skola tā nogurdina. Skolotājas prātu izkūkojušas uzdevušas tik daudz projekta darbus.

0

707

nu mēs vienu brīd darījāsm šādu lietu apmēram divreiz nedēļā laikam. Nez. Var jau sarunāt piektdienas vai sestdienas nakti vai kā tā. Man vienalga, bet man vajag QAF un vajag kopības izjūtu ar pārējiem qaf cilvēkiem. LOL>

0

708

albalonga написал(а):

Var jau sarunāt piektdienas vai sestdienas nakti vai kā tā.

Nu jā sestdienas ir tādas labākas dienas. Tad varētu normāli.

0

709

Tik ne šo 6dien, jo es Parīzē būšu :) Alby, es tev privātajā uzrakstīšu :)

0

710

cravey написал(а):

Tik ne šo 6dien, jo es Parīzē būšu

Nu nav jau obligāti šo sestdien. Varam teiksim uznākamo sestdienu sarunāt.

0

711

Vienīg man vairs nav pilnīg visu sēriju kompī, bet gan tikai tāda kā manu mīļāko sēriju izlase :(

0

712

nu var jau ar mīļāko sēriju izlasi skatīties. Vienalga.

0

713

Man gan vēl ir visas sērijas palikušas, kā es tajā reizē visu noskatījos tā arī palika.
Man jau vienalga arī kurā sestdienā.

0

714

Šodien Queer as Folk ir 10 gadu jubileja, jo tieši pirms 10 gadiem iznāca pirmā sērija!
un par godu šim  notikumam atvērās queerasfolk_10
kur cilvēki liek fikus bildes un citas lietas QAf dzimšanas dienai par godu!

0

715

oh, super. wow, 10 gadi. Apsveicam viņus un paši sevi. Jej.

0

716

hmm a jūs par šo zinājāt? vai arī es tikai visu laižu garām?

0

717

bumerbmw написал(а):

hmm a jūs par šo zinājāt?

Jup, biju redzejusi :) To izņēma, jo baidījās, ka cilvēki padomās, ka tas ir jauns Džastins Braienam :)

0

718

Bumy, tas skaitās alternative ending. Ar domu, ka nekas jau nebeidzas, vienmēr būs Džastini un Braieni un dzīve vienmēr savedīs viņus kopā. Mūsu B&J stāsts nav ne pirmais, ne pēdējais, bet tieši to mums parādīja.

0

719

etansy написал(а):

Bumy, tas skaitās alternative ending. Ar domu, ka nekas jau nebeidzas, vienmēr būs Džastini un Braieni un dzīve vienmēr savedīs viņus kopā. Mūsu B&J stāsts nav ne pirmais, ne pēdējais, bet tieši to mums parādīja.

nu jā es saprotu tu faktu, bet kaut  kā es brīnos, ka līdz šim nebiju uzķērusi nekur nekādu infu par šo, un kā es lasīju komentāros tas bija ķipa ar domu par jaunu brianu un džastinu ar to 'dzekiņu un brendanu

0

720

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Queer as Folk » Queer as Folk