TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Ghost Whisperer / Ēnu čuksti » Ghost Whisperer - 3. sezona


Ghost Whisperer - 3. sezona

Сообщений 1 страница 18 из 18

1

3x01 The underneath

Apraksts un promo

Dženifera dodas un Melindas veikalu, lai pārdotu dažas mantas, kas nāk no viņas vecāku mājas. Melinda palīdz Dženiferai ar viņas tēvu, kurš ir miris, kad viņa vēl bija maza meitene. Kāds fotografē Melindu, un fotogrāfijās parādās kaut kas aizdomīgs. Melinda saprot, ka viņai ir slēpta saikne ar Grandview, kamēr viņa cenšas izprast savas ģimenes pagātni.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=CyJU5ltosO0[/youtube]

3x02 Don't try this at home

Apraksts un promo

Slimnīcā nonāk kāda meitene, kas ir nonākusi sastingumā. Drīz Melinda uzzina, ka meiteni un viņas draudzenes medī Asiņainā Mērija, tādēļ Melinda uzsāk izmeklēšanu, lai uzzinātu, kas īstenībā notiek un kas tik ļoti biedē meitenes.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=EdMdhvSzpbw[/youtube]

3x03 - Haunted Hero

Apraksts un promo

Džima draugs Mets atgriežas pēc karošanas armijā, kur visi viņa draugi ir miruši. Taču Mets neatceras neko no tā, kā kas noticis. Mirušo draugu gari ierodas pie Melindas vainojot Metu viņu nāvē. Turklāt viena mirušā tēvam ir video fragments, kas parāda Meta vainu, taču Melinda ir droša, ka visā slēpjas daudz vairāk..

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=WypPbPE78NY[/youtube]

3x04 - No safe place

Apraksts un promo

Melinda sastopas ar Šeinu un spoku. Šeins saka, ka spoks viņu medī, jo ir iemīlējies Šeinā. Savukārt, spoks vaino Šeinu netīrās lietās. Bet pavisam drīz Melinda atklāj, ka aiz visa slēpjas daudz vairāk.. Šeina kabinetā pie sienas glabājas fotogrāfijas ar mirušās meitenes attēliem. Pēkšņi par Šeina jauno upuri kļūst Melinda.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=f65fhu8feeg[/youtube]

3x05 - Weight Of What Was

Apraksts un promo

Atgriežas Gabriels. Melinda atklāj ceļu uz pazemi, cenšoties palīdzēt kārtējam spokam. Izrādās pirms daudziem gadiem daudzi cilvēki ir miruši ieslēgti telpā, un tagad ir nikni par notikušo. Melinda teikt iesprostota pazemē.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UP3pqtQh7DA[/youtube]

0

2

3x01

aNgeL написал(а):

Patiesībā galīgi neatceros šo sēriju!!! Bet atceros, ka man  ārkārtīgi patika tā aina, kad ceļa vidū uzradās durvis un viss tas baisais, kas bij iekšā, un tad pēkšņi bāāc - atgriešanās realitātē un mašīna, kas traucas pretī Melindai!

hihi... :D tas bija jautri. man ar' ļoti patīk tā aina :D
nu es sēriju redzēju pirms mēneša, tāpēc atceros kaut ko :)
man riebjas Melindas mamma. varbūt “riebjas” ir pārāk stipri teikts, taču to kā viņa uzvedas ir gan stulbi. nu labi - ja tev nepatīk tavas spējas un tu negribi palīdzēt cilvēkiem tad nedari to. nē. viņa ierauga, ka notiek kas slikts, apstājas, nu protāms kāds vēlas gūt palīdzību, a ši GW domā pārāk ilgi kā rīkoties... un atkāl kļūs par jaunas traģedijas iemēslu... nu ja, vajadzētu žēlot šo vāju sievieti. viņa ir it kā Melindas antipods. a man riebjas. tfu uz viņu... :sceptic:

0

3

3x01

Oleksaster написал(а):

man riebjas Melindas mamma

manī arī viņa nerada nekādu sajūsmu.. vispār Melindas ģimene man liekas savāda.. vēl tas brālis tāds intriģējošs.. bet tēvs.. nu laab, tur ar to tēvu atsevišķs negaidīts stāsts :D

Oleksaster написал(а):

nu es sēriju redzēju pirms mēneša, tāpēc atceros kaut ko

es aptuveni arī.. bet tā kā es mēneša laikā pusotru sezonu noskatījos, tāpēc arī vairs neatceros.. :D

0

4

3x02

Pirmkārt, fantastisks treileris - tāds..šausminošs  :love:  :love:  :love:
Šo sēriju esmu 2 reizes redzējusi...man dikti patīk tā ideja , ka tiek izmantota slavenā Asiņainā Mērija.. un tie visi spoguļi utt. Un tā pati leģenda par Mēriju ir šausminoša :S :(  Man ārkārtīgi patīk šī sērija :D  :flirt:

0

5

3x02

Man ar' ļoti patīk.  ^^
Manuprāt šī sērija ir visbaisākā... kad Mērijas vecāki atvēra to zarku, un tur bija Mērijas liķis... brrrrrr  :confused:
Un beigas īsta Mērija parādījas spogulī man bija šoks. Tāda "skaistule" :D
Es ilgi gaidīju turpinājumu. Visi Melindas spoki it kā saistīti ar viņu, un bija savādi, ka Mērija atgriezās mūsu pasaule un beigu beigas neko slikto neizdarīja. :unsure:

0

6

3x02

Oleksaster написал(а):

Manuprāt šī sērija ir visbaisākā

Personīgi man no man redzētajām sērijām visbaisākā liekas sērija, par to mirušo, kurš taisīja šausmu filmas - tā laikam bija 3. sezona, ja nemaldos.. Un lai gan jau biju iepriekš sapratusi to domu, ka lai cik katrā sērijā kas baiss nenotiek, bet beigās tie spoki izrādās par upuriem, tādēļ nav no kā baidīties, bet šajā sērijā..tie šausmu filmu efekti vienalga biedēja :D :D
Bet šī sērija man Asiņaino Mēriju jāā - arī viena no baisākajām! Man tā būtu trauma, ja būtu jābaidās no spoguļiem, atspulgiem.. :D

0

7

3x03

Redzēju 2 reizes šo sēriju. Doma interesanta, jo parādās cita vide ar to karu, bet vispār jau man šī sērija kaut kā negāja pie sirds..Lai gan ļoti patika, ka galā izrādījās, ka Mets gribēja uzupurēties visu dēļ..un ļoti patika, kad Melinda bija veikaliņa apakšstāvā, pēkšņi parādījās tā kaujas lauka aina, un viņa visa vidū! :D Un dikti patika, kā beigās Mets un tā viena mirušā tēvs salaba mieru :)

0

8

3x03

Un dikti patika, kā beigās Mets un tā viena mirušā tēvs salaba mieru

Kad pirmo reizi redzēju šo sēriju, man līkas, ka tēvs nepiedeva Metam dēla nāvi. Jo viņš bija tik vēss un atturigs. It kā salaba mieru, visu saprata... bet tikai tāpēc, ka vairs nebija nekādas jēgas jeb iemesla vainot Metu. Viņa sejā bija lasāmas visas emocijas (teiksim tā). Nu nezinu... es viņam nenoticeju. :D

Man šī sērija patīk. Tikai mazlietiņ tracina aktieris, kurš tēloja Meta lomu. Īpaši pašā sākumā kad viņš tikai atbrauca :unsure:

0

9

3x04

man dikti patīk, ka šajā sērijā tā pakāpeniski viss paliek arvien saspringtāks un tad pēkšņi Melinda kļūst par Šeina upuri - tādi pabaisi skati..un tik skaisti, kad Džims saprata, kas notiek un steidzās pie Melindas  :love:
Un sērijas beigas foršas.. Šeins kā spoks ieradies pie Melindas un viņu vairs nekas nespēj apstādināt..

0

10

3x04

šī patiešām ir viena no saspringtākajām GW sērijām! patīk, ka producenti uztaisījuši tādu sēriju, kurā spriedze un nervozitāte caurauž visu epizodi!
sērijas par stalkeriem vienmēr uzdzen tirpas...

aNgeL написал(а):

un tik skaisti, kad Džims saprata, kas notiek un steidzās pie Melindas

šis ir mans mīļākais televīzijas pāris :)

0

11

3x04

magone написал(а):

patīk, ka producenti uztaisījuši tādu sēriju, kurā spriedze un nervozitāte caurauž visu epizodi!

Pilnībā piekrītu!! Būtībā skatoties sēriju pēc sērijas var saprast saikni, ka tie spoki nav nekādi ļaunie un nav jābīstas.. bet ir forši, kad uztaisa starpā tādas sērijas, kurās negaidīti kaut kas spriedzes pilns notiek! Vispār seriālā skaidri parādās, ka jābaidās ir nevis no mirušajiem, bet gan no dzīvajiem.

0

12

3x04

:D Dievīnu šo sēriju! Bija cik smieklīgi, kad Melinda pateica sekretārei, ka pazaudēja auskaru un meklēja informāciju par Šeina upuriem viņā datorā. Un vēl kad Mel atnāca pie Šeina, lai pateikt visu, ko uzzināja par viņu :D Šeina draugiem un darba kolēģiem tas bija īsta šoka terapija :D
Bija ļoti žēl puisi no policijas... Tik jauks "lacēns" :( Un tagad cieš, ka nespēja pasargāt meiteni... Eh, dzīve ir netaisnīga :cry:

Отредактировано Oleksaster (28.09.2009 21:41)

0

13

3x04

Oleksaster написал(а):

Bija ļoti žēl puisi no policijas... Tik jauks "lacēns"  Un tagad cieš, ka nespēja pasargāt meiteni

jāa.. tas bija skumji :(

Oleksaster написал(а):

Bija cik smieklīgi, kad Melinda pateica sekretārei, ka pazaudēja auskaru un meklēja informāciju par Šeina upuriem viņā datorā

ahāa.. un kā tas spoks teica priekšā paroli un tml :D :D

0

14

3x04

ahāa.. un kā tas spoks teica priekšā paroli un tml

Heh, spokiem ir viens liels pluss - viņi zina visu, kas notiek mūsu pasaulē :D :D :D

0

15

3x04

Oleksaster написал(а):

Heh, spokiem ir viens liels pluss - viņi zina visu, kas notiek mūsu pasaulē

ja, jāā :D
Man patīk tavs paraksts un aviks  :love:

0

16

3x05

Kā man patīk šitādas sērijas, kad soli pa solim nāk kaut kādi atklājumi, zīmējas kartes un tiek atklāta kaut kāda vieta..un ja tā vēl ir pazemē, kur tik tumšs, pazudusi pilsēta, spoki..Un Džims, kurš glābj Melindu :love:  tik skaisti, baisi un mistiski :love:  :love:

0

17

3x05

Man nez kapēc iepatīkas Gabriels. Viņš ir ļoti smuks :D Tikai žēl, ka slikts zēns. ^^
No paša sakumā zināju, ka ar Melindu viss būs ok, un vienalga uztraucos par viņu...  :(
Šī sērija jauka un mistiska, taču atmosfēra ļoti smaga :)

0

18

3x05

Oleksaster написал(а):

Man nez kapēc iepatīkas Gabriels. Viņš ir ļoti smuks  Tikai žēl, ka slikts zēns.

Man arī patīk Gabriels :D no 1 puses žēl, ka slikts, bet no otras puses interesanti, ka tā :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Ghost Whisperer / Ēnu čuksti » Ghost Whisperer - 3. sezona