TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Queer as Folk » Episode 107


Episode 107

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Originally aired 1/28/2001

Episode description:

Debbie meets Dr. David; Michael and Dr. David spend a weekend in the country; Justin's father learns the truth and decides to send Justin away to school; Brian's emotional hold on Michael and dislike for Dr. David intensifies.

Skatīšanās laiks 26.10.2009, pl. 22:00

0

2

hahaha, atceros, kā maikijs aizlaidās no country... :D

0

3

Forša sērija, neskatoties uz Briana traumu!
Tedijs un Emets bij vienkārīs ideāli, ar tiem saviem padomiem un palīdzēšanu Maikijam, :D:D:D
Īstenībā mani pārsteidz, cik ātri Deivssaprata kādas ir Maikija un Briana attiecības un sērijas beigās, to var labi manīt sarunā ar Brianu!
Žēl ka tik maz mirkļu ar Brianu un Justinu, bet ir ok, ar tiem pašiem ir labi! Tik smieklīga sērija īstenībā! :D

0

4

107 manuprāt bij viens no the most hottest Britin fuckings! Tie paralēlie kadri, un vēl tā vieta, kur viniem plaukstas savītas kopā - uhhh :love:  HOT LOVE!

Njā un protams Braiena trauma, nākamajā sērijā vēl būs sitieni :( Bet par jauko, man ļoti patika moments ar Maikiju, Deividu un Debu sākumā Liberty dainerā :D Tas kā Maikijs Debai parādīja, lai viņa apklust hahahahah, es smējos riktīgi :D Un, ko es tik taga ievēroju (nav jau nekāds Brīnums, jo pārsvarā Geils nozog manu acu uzmanību) Emets tik foršiņi bekgroundā dejoja momentā, kur Braiens un Džastins priekšplānā dejo Braiena Loftā :D Tik rēcīgi un jauki :D

0

5

cravey написал(а):

Bet par jauko, man ļoti patika moments ar Maikiju, Deividu un Debu sākumā Liberty dainerā :D Tas kā Maikijs Debai parādīja, lai viņa apklust hahahahah, es smējos riktīgi :D

jap tas bij labs un arī forša vieta bij mājās, kur Deivids ar Maikuju viņa istabā un Deba tik iekliedzas saki jā! :D Bāc tas ar bij rēcīgs mirklis! :D

cravey написал(а):

kur viniem plaukstas savītas kopā

nu jā tā vieta man ar ļoti patikās!

0

6

bumerbmw написал(а):

nu jā tā vieta man ar ļoti patikās!

Aha, tai vietā jau var riktīgi redzēt, ka tas ir kas vairāk par kārtējo fucking :)

0

7

cravey написал(а):

Tie paralēlie kadri, un vēl tā vieta, kur viniem plaukstas savītas kopā - uhhh   HOT LOVE!

nav nekāds brīnums, ka uzreiz pēc sērijas es iegāju dušā...

cravey написал(а):

Un, ko es tik taga ievēroju (nav jau nekāds Brīnums, jo pārsvarā Geils nozog manu acu uzmanību) Emets tik foršiņi bekgroundā dejoja momentā, kur Braiens un Džastins priekšplānā dejo Braiena Loftā  Tik rēcīgi un jauki

Ak, Ems - mīlu viņu.

hahaha, nu nez - es laikam neko daudz nekomentēšu - tas, ka man steidzīgi vajadzēja dušu, izsaka visu. Njā. Bet Kreigs ir maita un idiots.. Un Deba ir labā. Un tā kā es neienīstu Deivudu, tad man patīk. :rolleyes:

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » Queer as Folk » Episode 107