TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Perro amor (Telemundo, 2010)


Perro amor (Telemundo, 2010)

Сообщений 21 страница 40 из 44

21

Jā,ievads atgādina drīzāk kādas dziesmas videoklipu nevis tipisku seriāla ievadu,ne tikai aktieru sejas nevar saskatīt,bet pat viņu vārdus nevar paspēt izlasīt,jo kadri mainās pārāk ātri.

0

22

Mariposa написал(а):

Nu, jā..ir doma skatīties...

Davaj, skaties kopā ar mani :)es īstenībā skatos tikai Sofjas, Antonio un Kamilas ainas..pārējos varoņus pārtinu. Pagaidām tīri interesanti uz  šiem skatīties :)

Terēze написал(а):

Jā,ievads atgādina drīzāk kādas dziesmas videoklipu nevis tipisku seriāla ievadu,ne tikai aktieru sejas nevar saskatīt,bet pat viņu vārdus nevar paspēt izlasīt,jo kadri mainās pārāk ātri.

Jā, tā tas ir..bet vienalga par spīti tam visam man nez kāpēc ik pa brīdim patīk noskatīties atkal.

0

23

aNgeL написал(а):

Davaj, skaties kopā ar mani

Labi, skatīšos kopā ar tevi :)  A,atsevišķu  tēmu nevajadzēs? Es jau gribētu.. :blush:

0

24

Mariposa написал(а):

Labi, skatīšos kopā ar tevi   A,atsevišķu  tēmu nevajadzēs? Es jau gribētu..

nu tad Albalongai jāprasa.. Es tā kā nezināju, vai kāds skatīsies teicu, ka pagaidām nevajag.. nu sāc skatīties, ja patiks seriāls , tad paprasīsim tēmu.

0

25

aNgeL написал(а):

nu tad Albalongai jāprasa.. Es tā kā nezināju, vai kāds skatīsies teicu, ka pagaidām nevajag.. nu sāc skatīties, ja patiks seriāls , tad paprasīsim tēmu.

Es jau sāku un man patīk.. :D Nemaz to nedomāju, ka man iepatiksies, jo Carlos Ponce man nekad nav tā īpaši paticis, bet seriālos viss mainās. ..tapāt bija ar Dame Chocolate..Jā, un Anna Lucia man ļoti agrāk patika, bet viņas pedējās lomas..vispār nesaistošas likās..Bet, šī te..nekas nav vainas..Daudz pazīstamu aktieru, Rebekiņa no El Cuerpo el deseo... :D ..Jā, daudzi..Un, man šausmīgi patīk Marizza šajā seriālā, zini, pat labāk par galvenās lomas atveidotāju :D Viņa pat labāk par viņu izskatās :)

Jā, un tā pirmā iepazīšanās.. :love:  Tas suņuks tik mīlīgs..aw... :love:
Ak, dievs..tas Kamillas līgavainis vai kas viņš skaistais tur..tik smieklīgs.. :D Tāds nūģīgs pirmajā mirkli likās..bet nebija jau tik traki :D  :D
Kāzas ar labās, Antonio bez nekādas minstināšanās..pasakā nē.. :D ...Jā, pagaidam es esmu aizrauta.. :)

0

26

Mariposa написал(а):

..Un, man šausmīgi patīk Marizza šajā seriālā, zini, pat labāk par galvenās lomas atveidotāju  Viņa pat labāk par viņu izskatās

piekrītu!! Maritza wnk super..piemēram Analiā viņa manī tādu sajūsmu neizraisīja..tā frizūra viņu ļaunāku padarīja un tml, bet šiten viņa tāda rotaļīga ar blondiem matiem  :love:  :love:

Mariposa написал(а):

..tas Kamillas līgavainis vai kas viņš skaistais tur..tik smieklīgs..

cik sapratu, tad vīrs :D

0

27

aNgeL написал(а):

cik sapratu, tad vīrs :D

A, skaidrs! :D

aNgeL написал(а):

piekrītu!! Maritza wnk super..piemēram Analiā viņa manī tādu sajūsmu neizraisīja..tā frizūra viņu ļaunāku padarīja un tml, bet šiten viņa tāda rotaļīga ar blondiem matiem  :love:  :love:

Jā, šitie Blondie viņai labāk piestāv nekā tie, kuri viņai bija Dumpigajā enģelī..

0

28

Par 5. sēriju.
Forši, ka Antonio ieraudzīja Sofiju ar to Rokiju vai kā viņu tur. tikai vel lielāka pievilkšanās pie Sofijas :)
Kamila , protams, nav vārdu - wnk super!!
Un tik mīļi, kad antonio ieradās ar tiem materiāliem pie Sofijas.. viņi wsp varētu kopā uztaisīt to maketu..tas būtu burvīgi.. :D

0

29

aNgeL написал(а):

Ļoti patīk Maritsa šeit - El rostro de analia viņai frizūra , kas man nepatīk,bet šeit ļoti smuka - viņai blondie, garie piestāv

tieši manas domas. ;) Ļoti gaidīju šo telenoveli, laikam skatīšos... :) Tomēr tas būs tikai pēc nedēļas labākajā gadījumā... :)

0

30

rubi написал(а):

Ļoti gaidīju šo telenoveli, laikam skatīšos...  Tomēr tas būs tikai pēc nedēļas labākajā gadījumā...

Priecājos par vēl kādu, kurš vēlas skatīties!! Galvenais, jācer, ka telenovele tiešām ir laba

0

31

Paloma написал(а):

Un varat arī neņemt galvā manu nepatiku pret galvenās varones izcili "garajiem" svārkiem :D nē, bet tiešām.. man izskatījās, ka tūlīt bik vējš stiprāk uzpūtīs un būs redzams viss, kas zem kleitas.

:D , nu jā kas nu,kura acis piesaista,  :D

aNgeL написал(а):

nu tā Sofija ir tāda.. nu tā tipa varone, kas jau redzēta 100 citos seriālos..vismaz pēc pirmās sērijas..nu un pati aktrise nav kkādos manos aktrišu sarakstos..bet man patīk šādi sižeti ar derībām un tm

nu jā galvenā persona tiktiešam nevar lepoties ar savu orģinalitāti un  noteikti ne drusčiņ ar to nepiesaista uzmanību, bet man tīk ka viņa viņu māk arī atšut, bet cik galvenās varones prastums atrgūz , mani pieaista carlos ponce, kurš manuprāt, lieliski tēlo , tā kā , jā es laikam ik pa laikam iemetīšu acis.

aNgeL написал(а):

Visiem aktieriem jādejo :D īstenībā interesanta entradas ideja, lai gan neteikšu, ka ļoti izdevusies, jo visu tik strauji rāda, ka nevar paspēt īsti pat sejas saskatīt..bet tajā pat laikā forši, ka visi baltajā izņemot Ponce, nekādas vardarbības, visi dejom viņš dzied..un beigās pienāk pie Sofijas :)

nu jā entrada man patika , idejiski, nepatīk dažu aktieru stīvums , piemēram, annas lucias kurai ir tādi nelieli papēdīši ,  :D .

0

32

pinocchio написал(а):

nu jā galvenā persona tiktiešam nevar lepoties ar savu orģinalitāti un  noteikti ne drusčiņ ar to nepiesaista uzmanību, bet man tīk ka viņa viņu māk arī atšut,

jā, jau arī biju kaut ko līdzīgu minējusi, ka galīgi dumja aita viņa arī nav :) Turklāt Antonio tik tiešām izturas pārliecinoši, ka pat man liekas, ka viņs ir patiess, bet vēlāk izrādās, ka ne gluži...wsp es pat īsti nesaprotu, cik ļoti kurā brīdī viņš ir patiess un tas man viņā patīk, jo interesanti :D

pinocchio написал(а):

nu jā entrada man patika , idejiski, nepatīk dažu aktieru stīvums , piemēram, annas lucias kurai ir tādi nelieli papēdīši ,   .

Piekrītu, dažiem tur trūkst lielāka atbrīvojuma

0

33

aNgeL написал(а):

jā, jau arī biju kaut ko līdzīgu minējusi, ka galīgi dumja aita viņa arī nav :) Turklāt Antonio tik tiešām izturas pārliecinoši, ka pat man liekas, ka viņs ir patiess, bet vēlāk izrādās, ka ne gluži...wsp es pat īsti nesaprotu, cik ļoti kurā brīdī viņš ir patiess un tas man viņā patīk, jo interesanti :D

tas gan , jā brīziem liekas ka viņš visu laiku ir patties, bet nu jā , labs aktieris nosaka gana daudzko

aNgeL написал(а):

Piekrītu, dažiem tur trūkst lielāka atbrīvojuma

aha,  :yep: .

0

34

Kā Kamilla izturas pret Sofiju...ārprāts, naadzīti tā nomocījusi..wsp dīvaini rīkojas Kamila, vai ta nesaprot, ka Antonio to nepieļaus? bet man jau dikti patīk, kā Antonio izcīnīja Sofijai darba vietu :D

0

35

8. sērijā Antonio vispār foršs! Kā man patīk, kad viņu rāda ar to suni..un kā viņs apstrādāja to darbinieci, lai palīdzētu Sofijai :D super

0

36

Esmu pie 12 sērijas..Tās tik bija beigas šai sērija.Antonio un Sofija pavadija pirmo reizi kopā..viņš teica, ka viņa ir vienīgā sieviete , kuru viņa intresē un lai viņa glābj viņu...Awww!!! :love:  Jā, un tad ieradās Kamilla ar Sofijas mammu..vispār..tā tik ir sieviete  :D Tagad vēl padomās, ka viņš tikai Sofiju izmanto un ta talāk.. :D
Un, Angel? Cik tu tālu? :)

0

37

Mariposa написал(а):

Un, Angel? Cik tu tālu?

esmu noskatījusies visas esošās sērijas - 14. Rīt jau nākamā būs :) :)

0

38

Oho...wow..maz ka vienreiz saderēja par Sofijas iekarošanu, tak vēlreiz :O :O :O interesanti, kas nu būs!

0

39

Mani uztrauca doma, ka Antonio un Sofija tomēr neapprecēsies. bet ura! viņi to izdarīja! Tikai Kamillas žēl..galu galā viņa bija pirmā, velāk iespraucās Sofija.. nu un vēlāk Sofijas žēl..kā pati teica, ka Antonio uz viņu medusmēnesi atvedis savu mīļāko.. Nabaga Sofija - tā savām acīm beidzot atklāt patiesību! Bet ļoti patīk viņas tagadējā attieksme - gatava cīņai! super

0

40

Njaa..Tomēr man interesanti pēc tik daudzām telenovelēm paskatīties tieši Perro amor, jo Antonio ļoti atškiras no parastajiem galvenajiem varoņiem, kuri pat ja sākumā ir brunču mednieki un tml, bet ātri izmainās tiklīdz satiek savu jauno upuri, kurā iemīlas. a šeit tomēr Antonio pārmaiņas ir lēnas un vēl joprojām viņš netiek vaļā no Kamilas un nemaz neizskatās, ka vēlas tikt vaļā. un mierinošo tomēr skatīties uz Antonio un Sofiju , lai kas ar viņiem nenotiktu, zinot, ka tomēr abi ir precējušies. Brīžiem gan man tiešām nepatīk, ka Kamilla iejaucas tādās ainās, kurām jāpieder tikai S un A, bet neko nepadarīsi.. Un tagad, kad Sofija uzzināja, ka ir stāvoklī, vēl interesantāk vērot Antonio, ka viņš ir nevis superlaimīgs, bet gan ļoti nobijies, apjucis no saistībām. eh, bet Sofija tik ļoti vēlējās pati pavēstīt šo ziņu, kā nekā tikai reizi dzīvē par pastāstīt par savu pirmo grūtniecību. un ierodoties dzīvoklī vispār viņu sagaidīja nepatīkamas lietas :( bet nu interesanti, kā notiks tālāk tās izmaiņas, kā ar visu tiks galā Sofija.
ak, jāa.. un Perro un Onix vispār ir man ir mīļākais "pāris"šajā telenovelē :D un tik forši Antonio vēlējās sagaidīt Sofiju ar to spēļu suņuku, žēl tikai, ka tā bija Kamilla , kas ieradās.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Perro amor (Telemundo, 2010)