TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » El fantasma de Elena (Telemundo) » El fantasma de Elena (Telemundo 2010)


El fantasma de Elena (Telemundo 2010)

Сообщений 1 страница 20 из 133

1

Venēcuēliešu telenoveles "Hulia" rīmeiks.  Veido Kiko-Olivieri.

"Jaunā un skaistā Elēna un viņas atraitnis tēvs vada nelielu, lielisku viesnīcu okeāna krastā. Uzaugusi sava tēva ēnā un attālināta no mātes, Elēna nekad nepazina īstu mīlestību līdz kādu dienu Eduardo jahta necieš negadījuma pie viņas krasta. Elena bezcerīgi iemīlas viņā un palīdz izārstēties. abi apprecas okeāna krastā. Elēna dodas uz Eduardo savrupmāju, lielu pili augstā kalnā, kurā viņš dzīvo ar dažiem ģimenes locekļiem un kalpiem. No fotogrāfijas Elēna uzzina par Eduardo mirušo sievu, kuru arī sauca Elēna un kura traģiskā negadījumā nomira abu kāzu dienā. Jauno līgavu nesagaida īpaši laipni, taču vislielākais Elenas bieds ir kliedzieni un elsas, kas skan no pils torņa... "

Galvenajās lomās:
Elizabeth Gutierrez un Segundo Cernadas
http://s48.radikal.ru/i119/1005/10/377403b8abe0.jpghttp://s56.radikal.ru/i151/1005/18/a4492b2243c9.jpg

Ana Layevska, Katie Barberi, Elluz Perraza, Carlos Montilla, Zully Montero, Eduardo Serrano, Braulio Castillo Hijo.

0

2

Gribu, gribu, gribu redzēt!!!! Atkal mistiskais darbs no Telemundo puses!!  :love:  ak, pils kalnā, kliedzieni no torņa.. dievīgi  :love:  Un aktieri ar apmierinoši, lai gan, ja Elēna ir cietēja, tad tā nav domāta Elizabetei..
Galvenais - ceru, ak šo projektu neslēgs!!

0

3

Starp citu, sākotnēji bija domāts laikam, ka filmēsies Andrea Lopesa un Sandra Ečeverija. Viņas filmējās pilotā.

http://s61.radikal.ru/i171/1005/3c/dcf48a0789b3.jpghttp://s42.radikal.ru/i095/1005/54/99baf4f79ba7.jpg

0

4

aNgeL написал(а):

ja Elēna ir cietēja, tad tā nav domāta Elizabetei..

Tam es piekrītu. Iespējams, ka aktieri vēl mainīsies. Piemēram, pret Elizabeti man neteiktu, ka būtu lieli iebildumi, bet man Segundo nekad nav īpaši paticis.

Bet pats seriāls liekas interesants un intriģējošs. Sanāk, ka būs vēsturiskais, awww tas gan ir super.

0

5

aaaaa, es gribu redzēt to pilotu!!! :D
Ak, ak, ar Sandru un Andreu tas būtu kaut kas!!!
Bet jā, es arī gribu šo seriālu! Un neesmu gan redzējusi šo aktrisi darbībā, bet man kkā neizraisa baigo sajūsmu. Bet nu, cerams, ka būs ok. Bet izklausās jau super! Ak, un iedvesmojoši.... spokaina pils. Vai tikai man tas kaut ko atgādina? :D

0

6

Paloma написал(а):

Un neesmu gan redzējusi šo aktrisi darbībā, bet man kkā neizraisa baigo sajūsmu

nu..jāsaka tā, ka viņai ļoti labi padodas īpatnējas varones, bet noteikti ne tās, kurām jāpārdzīvo un jācieš, jo tas ir wnk garlaicīgi.. bet tajā pat laikā man viņa diezgan labi patīk tā ka - varēja būt arī sliktāk :D un tik tiešām vēl var daudz mainīties.

mmaarriiaa написал(а):

Sanāk, ka būs vēsturiskais, awww tas gan ir super.

hmm..man ītenībā bija iespaids, ka mūsdienu.

Paloma написал(а):

Ak, un iedvesmojoši.... spokaina pils. Vai tikai man tas kaut ko atgādina?

Te vārdi lieki, mēs tāpat visu saprotam  :love:  :love:  :flirt:

0

7

aNgeL написал(а):

hmm..man ītenībā bija iespaids, ka mūsdienu.

tas būtu kaut kas jauns no Telemundo - vēsturiskais :D lai gan... Zorro bija... bet tas kkā savādāk. NEz, man Telemundo vairāk ar mūsdienu telenovlēm saistās :D

0

8

Nuu..la Traicion piem. arī. bet jā, man arii vairāk telemundo ar mūsdienisko saistās - labāk padodas, jo vēsturiskajā tomēr vajag pielāgoties vēsturiskajiem faktiem :)

0

9

aNgeL написал(а):

hmm..man ītenībā bija iespaids, ka mūsdienu.

Nē vnk es izlasīju par pili kalna galā un man uzreiz likās, ka kas vēsturisks varētu būt :D

aNgeL написал(а):

Nuu..la Traicion piem. arī. bet jā, man arii vairāk telemundo ar mūsdienisko saistās - labāk padodas, jo vēsturiskajā tomēr vajag pielāgoties vēsturiskajiem faktiem :)

Manuprāt vēsturiskās vislabāk izdodas Televisai, viņi māk radīt vēsturisko auru. Bet Telemundo vēsturiskās telenovelēs aktieri spēlē un izturas kā mūsdienu seriālos tikai apģērbti kuplās kleitās un zirga mugurā.

Paloma написал(а):

as būtu kaut kas jauns no Telemundo - vēsturiskais :D lai gan... Zorro bija... bet tas kkā savādāk. NEz, man Telemundo vairāk ar mūsdienu telenovlēm saistās :D

Saistīties saistās gan. Un viņiem tās sanāk ļoti labi :)

0

10

mmaarriiaa написал(а):

Manuprāt vēsturiskās vislabāk izdodas Televisai, viņi māk radīt vēsturisko auru. Bet Telemundo vēsturiskās telenovelēs aktieri spēlē un izturas kā mūsdienu seriālos tikai apģērbti kuplās kleitās un zirga mugurā.

piekrītu! :)

mmaarriiaa написал(а):

Nē vnk es izlasīju par pili kalna galā un man uzreiz likās, ka kas vēsturisks varētu būt

Nu būtībā ja arī mūsdienās pilis pastāv :D

0

11

aNgeL написал(а):

Nu būtībā ja arī mūsdienās pilis pastāv :D

To es zinu :)

0

12

bet vispār interesanti tiešam uzzināt laiku.. kaut gan vismaz spriežot pēc manis 2 ieliktajām bildēm ar Sandru un Andreu, tad Sandrai tā kleita ar vairāk mūsdienīga, ne?

0

13

mmaarriiaa написал(а):

Manuprāt vēsturiskās vislabāk izdodas Televisai, viņi māk radīt vēsturisko auru. Bet Telemundo vēsturiskās telenovelēs aktieri spēlē un izturas kā mūsdienu seriālos tikai apģērbti kuplās kleitās un zirga mugurā.

jāā... laikam tur tā starpība un iemesls, kāpēc man arī Telemundo saistās ar mūsdienīgo, bet vēsturiskais manās acīs piestāv Televisai :)

Un jā... it kā vairāk mūsdienīga Sandrai... lai gan neko nevar zināt.. nu tad jau redzēsim.. katrā ziņā man ne pret vienu no laikiem nav iebildumu... :D mūsdienas (ak, aNgeL, es vispirms uzrakstīju "tagadne" :D ) arī varētu būt interesanti ļoti! ^^

0

14

( Jā, Paloma.... Ja Clon iedesmo uz pati zini ko, tad šis jaunais var iedvesmot uz to otru :D nežēlīgi :D)

Runā, ka Elenu sāks rādīt pēc Perro amor.. kas varētu būt aptuveni pēc mēneša, varbūt agrāk, tad jau vēlāk uzzināsim konkrētāk. filmēšanās it kā jau esot sākusies.

0

15

Mani ieinteresēja. Vienīgais, man pavisam nepatīk Kiko Olivjēri. :( Segundo un Elizabete man abi šausmīgi patīk, bet grūti tos iedomāties kopā. ;) Ceru, ka telenovele sanāks laba. :)

0

16

rubi написал(а):

Vienīgais, man pavisam nepatīk Kiko Olivjēri.

Nu jāa..viņš jau ir no tiem, kuriem patīk murdziņus veidot :D bet viņam arī raksturīgs  action... nu jāa..man jau ar liekas, ka būs mīnusi šai telenovelei, bet piem. par spīti visam man baigi patika El rostro de Analia, tā ka..es jau nu noteikti pārcietīšu :D

0

17

rubi написал(а):

Vienīgais, man pavisam nepatīk Kiko Olivjēri. :(

Man gan viņš patīk, tomēr vienu no manām mīļākajam telenovelēm la Venganza un El rostro de Analia. ( Tas laikam iemesls, kapēc izvelējas Elziabetu par galveno varoni.)
Piekritīšu, ja galvena varone būs cietējas lomā tad Elizabetai ne īpaši piestavēs. Un, Segundo noteikti nav viens no maniem mīļakajiem aktieriem.
Nu, bet viss vēl var mainīt.
Būtu jau ļoti forši redzēt Andrea Lopezu, bet cik sapratu, tad tomēr viņa tur nebūs.? Ja tā, tad  Žēl gan. :disappointed:
Nu, ceru, ka telemundo izdosies ši telenovele, jo man tās mistiskās telenoveles jau likušas vilties, piemēram,  manuprāt iepriekšēja ar Anu Lusiju Dominguezu un Maiklu Brownu, saucas laikam el fantasma del gran hotel,  nebija sevišķi laba. Vismaz es nespēju noskatīties vairāk par pirmajām piecām sērijam.
Bet, Venganza bija laba un Los Victorinos arī, lai gan tur tā mistika nebija tik daudz. :)

0

18

aNgeL написал(а):

( Jā, Paloma.... Ja Clon iedesmo uz pati zini ko, tad šis jaunais var iedvesmot uz to otru :D nežēlīgi :D)

tad mēs vienkārši vienā brīdī pārplīstu vairākās daļās no tās raustīšanās starp iedvesmām. :D lai gan... eu, nebūtu slikti! Katra daļa ar savu varētu nodarboties.. :D

ja filmēšanās sākusies, tad jau šie aktieri ir toč? Ai , kā man gribētos cerēt uz labu seriālu, jo tā ideja ir superrrr :love:

0

19

Paloma написал(а):

tad mēs vienkārši vienā brīdī pārplīstu vairākās daļās no tās raustīšanās starp iedvesmām.

zin kā uz viena pleca tip sēž eņgelītis un uz otra velniņš , tad šeit tas pats..no vienas puses viens bļaus un no otras otrs :D

Paloma написал(а):

ja filmēšanās sākusies, tad jau šie aktieri ir toč?

nu jāa.. tie aktieri kuri jau ir, tie filmējas un tiek filmēts promo! ak, kāa gaidu!

0

20

Šobrīd wikipediā ir salikts šitāds aktieru sastāvs:
Sandra Echeverria
Christian Meier
Andrea Lopez
Katie Barberi
Carlos Montilla 
Karla Monroig 
Zully Montero
Elluz Peraza 
Eduardo Serrano 
Braulio Castillo Hijo 
Raul Arrieta 
Juan Pablo Llano

0


Вы здесь » TelenovelesLV » El fantasma de Elena (Telemundo) » El fantasma de Elena (Telemundo 2010)