TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » Kur ir Zorro??????????????????


Kur ir Zorro??????????????????

Сообщений 1 страница 14 из 14

1

Nu ziniet ko - es ir nikna!!!!!! :angry2:  Telenovele tipa saucas Zorro - a mēs Zorro neesam redzējuši jau 6!!!!!! sērijas (kopš 4. sērijas!). Visu laiku tik Djego un Djego... A es gribu Zorro!!!!!!!!!!!!!!!! :rofl:  :rofl:  :rofl:

0

2

albalonga
Gan paradisies. Laikam gatavo grandiozo iznacienu uz skatuves. ;)

0

3

Vot es arī gaidu!!!!! Nuuu.. gan jau parādīsies, kad būs jāglābj nevainīgais čigāns... :D:D:D Kur tad bez Zorro tādā situācijā?? :D tikai kad pienāks tas brīdis??  :mad:

0

4

Paloma
Pēc kadiem... 10 serijam. Ak. Nu tas taču ir seriāls. Viņi speciāli laikam vilcinas ar to, lai skatitājiem būtu interesantak skatities, gaidot Zorro! ;)

0

5

A es gan ceru, ka Zorro drīz parādīsies... un ne tikai, lai čigānu glābtu, bet arī lai Esmes istabā caur balkonu līstu... :rofl:  :rofl:  :rofl:

0

6

Ka tik nepanāk pretēju efektu - paliks neinteresanti... ;) nuu - varbūt arī nē, bet nu. ;)

0

7

Paloma написал(а):

Ka tik nepanāk pretēju efektu - paliks neinteresanti...  nuu - varbūt arī nē, bet nu.

A ja paliks neinteresanti un ja reitingi uz aug1su neies, tad telemundo var arī atlaist Umberto kiko Olivjēri un nolīgt kādu citu scenāristu, kurš sadomās kaut kādas trakas lietas... Patiesībā man pat tā gribētos, jo Kiko Olivjēri patīk visu ko garumā vilkt - kā Likteņa gūsteknē un Vētrā...

0

8

Paloma написал(а):

Ka tik nepanāk pretēju efektu - paliks neinteresanti...

Nepaliks viss. ;) Jo cilvēki vienalga gaidis - tas ir mūsu dabā, un ceres, ka rīt viņš jau noteikti būs!  :D

albalonga написал(а):

A es gan ceru, ka Zorro drīz parādīsies... un ne tikai, lai čigānu glābtu, bet arī lai Esmes istabā caur balkonu līstu...

Nu ja, pedejais ir daudz interesantak. ;)

0

9

albalonga написал(а):

un ne tikai, lai čigānu glābtu, bet arī lai Esmes istabā caur balkonu līstu...

Oj, to es pat nepieminēju, bail, ka nenākas tiešām kādas 10 vai vēl vairāk sērijas līdz tam gaidīt. :D bet nu gaidu, gaidu.. :D

albalonga написал(а):

A ja paliks neinteresanti un ja reitingi uz aug1su neies, tad telemundo var arī atlaist Umberto kiko Olivjēri un nolīgt kādu citu scenāristu, kurš sadomās kaut kādas trakas lietas... Patiesībā man pat tā gribētos, jo Kiko Olivjēri patīk visu ko garumā vilkt - kā Likteņa gūsteknē un Vētrā...

Oo, vēl kāds kas nav īpaši apmierināts ar viņa darbu... :D gan vilkšana garumā, gan kaut kāda nespēja izdomāt ko pats grib... Piemēram, Vētrā man vienkārši idiotiski likās ar Mišelu/Migelonu...

0

10

nu es atceros veco zorro tur katra serija vinsh visus glabj :lol:  bet sheit allooooo......

0

11

albalonga написал(а):

Patiesībā man pat tā gribētos, jo Kiko Olivjēri patīk visu ko garumā vilkt - kā Likteņa gūsteknē un Vētrā...

oooi, vot vilkt garūmā točno nevajag... man galīgi nepatik gan velk... vispār nekur neieredzu kad velk gumiju.. :( nu bet cerēsim kamēr te Zorro vilks garumā, starp to būs kaut kas labs uz ko paskatīties...
tagad kaut arī zorro nav, tik un tā ir interesanti!!! :kiss:

laikam negrib viņi to zorro radīt, būs jau pieriebies... :rofl: visu pa drusciņai - zorro ir saldais ēdiens!!!!

0

12

Julia написал(а):

zorro ir saldais ēdiens!!!!

Man viņš pilnīgi noteikti ir saldais ēdiens.  :swoon: Bet izskatās, ka rīt atkal centrā ir Djego un Zorro neparādās..

0

13

albalonga написал(а):

Man viņš pilnīgi noteikti ir saldais ēdiens.   Bet izskatās, ka rīt atkal centrā ir Djego un Zorro neparādās..

da labi... neuztraucies... priecājies tikai par to vien, ka rīt ir otrdiena un vari redzēt nākamo sēriju :D
:ok:

0

14

Tieshi taapeec, ka saldais eediens jau arii gribas. :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » Kur ir Zorro??????????????????