TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » Enrique Iglesias


Enrique Iglesias

Сообщений 1 страница 20 из 60

1

Kaut kur forumā nesen liku kkādas jaunās dziesmas, bet vairs neznu, kur tas bija, un kādas dziesmas bija, bet nu ielikšu šeit tās, kuras viņam skaitās jaunās :)   :love:  :love:  :love:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Tj-KNyW4Yos[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=QZEjUYsFRYc[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Lzv5RlScSdk[/youtube]

0

2

Nu, tā pirmā toč nav jauna... :P man viņa jau seeeen ir :)
Eh, bet viņā klausīties ir tāda bauda! :love:  es tikai gaidu, kad viņam parādīsies jaunas dziesmas spāniski! :love:

0

3

Paloma написал(а):

Nu, tā pirmā toč nav jauna...  man viņa jau seeeen ir

nu tad moš man arī ir.. es nezinu :D Anyway, priekš manis šodien tā likās, kā nedzirdēta , tāpēc iebāzu šiten :D bet nu šo šīm trim šī Wish you were here man patīk vismazāk :D

0

4

a man moš visvairāk :D
Nu ok, es tās pārējās tik 1x dzirdēju, bet man kkā biki šis stils ne tik ļoti salīdzinoši patīk :P bet tikai salīdzinoši... :rofl:

0

5

0

6

Lai kādi dziesmai vārdi nebūtu, un īstenībā tās meitenes man arī nepatīk,  bet Enrike izskatās tik dievīgs, tik burvīgs  :love:  :love:  :love:

0

7

Filmējot klipu

0

8

ak, kad viņš runā spāniski, tas ir tik iedvesmojoši!!!
Un kā tiem bērniem veicas!! Es gan viņu vietā acis nespētu novērst no Enrikes :D

0

9

Tas klips tik dievigs!! :love:  :love:  :love:  Un, pati dziesma arī ļoti forša!!! :love:
Un, tik iedvesmojoša!  :love:  Pilnigi galvā dzima dažas jaunas ainas "Princesei"... :love:  Paldies, AnGel!  :flirt:

aNgeL написал(а):

Un kā tiem bērniem veicas!! Es gan viņu vietā acis nespētu novērst no Enrikes :D

Aha!!  :insane:  :crazy:  :love:  :love:

0

10

Mariposa написал(а):

Pilnigi galvā dzima dažas jaunas ainas "Princesei"...   Paldies, AnGel!

Yey!! Zināsi, kā mani neklausīt! :D :D :D Ah, nez kas par ainām tev tur ienāca.. Nu gan jau agri vai vēlu (cerams, ka agri, nevis tik vēlu kā ar mani notiek :D )

0

11

aNgeL написал(а):

Lai kādi dziesmai vārdi nebūtu, un īstenībā tās meitenes man arī nepatīk,  bet Enrike izskatās tik dievīgs, tik burvīgs  :love:  :love:  :love:

akk, pilnīgi piekrītu! Man galīgi nepatīk tā dziesma, bet Enrike kā parasti neatvairāms :love:

aNgeL написал(а):

ak, kad viņš runā spāniski, tas ir tik iedvesmojoši!!!

ahaaaaaa, tik super viņu dzirdēt spāniski runājam! Uzreiz nāk prātā domas par viņu telenovelē :D

Bet cme klips tik jaaauks, tie bērnu stāstiņi aizkustinoši!! :love:  tikai tā roku šūpošana man šķita pārspīlēti aktīva :D

0

12

Paloma написал(а):

Man galīgi nepatīk tā dziesma, bet Enrike kā parasti neatvairāms

nu dziesma pati par sevi man ārkārtīgi patīk! viena no trim mīļākajām no Eiforijas  :love:

0

13

0

14

0

15

Kaut kā esmu vīlusies Eiforijas klipos... Ja godīgi es pat neredzu nekādu loģiku tam, ka gandrīz katra no tiem parādās šīs pusplikās sievietes un tml, jo cik es zinu, tad viņa pamatauditorija ir sieviešu dzimuma pārstāves, bet šie klipi vairāk ir domāti vīriešu auditorijai. Hmm..lai gan varbūt arī tāds arī ir šo klipu mērķis?

0

16

Pilnīgi Tev piekrītu...
Dirty dancer laikam pat neesmu redzējusi, un neesmu droša, ka vispār gribu.
Tonight I'm loving you bija man smaga vilšanās, jo tik pretīgu klipu sen nebiju redzējusi... :/ Viens gan tur moments kūstošs - kur viņš pie kāršu galda, kkas tāds tur bija :love:
Nu jā, nesaprotu es šīs dziesmas un klipus...

0

17

Viskaut kas no vecā

0

18

euuuu, neved mani no ceļa... :love:
Kas tev par Iglesiasa vakaru? :D

0

19

0

20

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » Enrique Iglesias