TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » Enrique Iglesias


Enrique Iglesias

Сообщений 41 страница 60 из 60

41

Xiii...foooršīī! Dziesma man patīk :)
Arī gribu klipu redzēt!!!

0

42

0

43

Njāaa... man vairs viņa mūzika nepatīk, lai cik skumji tas arī nebūtu :( Lai nu kas, bet klubņiks noteikti nav priekš manis.......
Nu ko, man paliek vesels klāsts skaistu veco dziesmu :)

0

44

Enrique Iglesias desea los labios de Bárbara Mori

http://i2.esmas.com/editorial-televisa/2013/02/10/478926/enrique-iglesias-635-385x380.jpg

A sus 36 años Enrique Iglesias confiesa que le gustaría hacer televisión sólo por besar a una actriz uruguaya y a otra mexicana...

- Enrique, ¿cómo te describirías?

"Fui un chico divertido, que si bien no estuvo muy cerca de sus padres, sí contó con mucha suerte en la vida, porque a mi alrededor siempre había gente que me quería mucho. El ser hijo de famosos me hizo palpar, desde muy pequeño, quién era real y quién no. Recuerdo bien cómo trataban a mi padre y cómo eran conmigo cuando él no estaba enfrente. Desarrollé un sexto sentido para identificar al que es auténtico conmigo y al que está a mi lado porque soy famoso y, créeme, es muy fácil en mi carrera rodearse de personas así".

- ¿Te gustaría ser actor de telenovelas?

"Veo muchas, sobre todo si ponen mis canciones. Me han invitado a participar, pero no sé si tenga la paciencia para hacerlo, porque es una forma de trabajar distinta a la que estoy acostumbrado. Para empezar, no puedes llegar tarde y, por lo general, llego tarde a todos lados (risas). Siempre es bueno soñar con dar un beso en la ficción a una actriz como Bárbara Mori. Y como ella, hay montones con las que no dudaría en trabajar, pero con Bárbara podría hacer 10 telenovelas. Había otra actriz que me fascinaba, la de Dos Mujeres, un Camino, Bibi Gaytán, quien es guapísima. Con ella también me habría encantado trabajar".

- ¿Y para cuándo será la boda con tu novia, Anna Kournikova?

"No es que yo esté en contra del matrimonio, tampoco que tenga el trauma de venir de una pareja de padres divorciados. Simplemente, Anna y yo estamos cómodos así y no creemos que casándonos vaya a cambiar el respeto que guardamos el uno por el otro, o que nos vayamos a querer más. Sé que de pronto es una manera bastante liberal de pensar. No estoy en contra decasarme; sin embargo, no es algo indispensable en mi vida. Más importante es tener un hijo y ser un buen padre. Aun así, siento que para serlo no es necesario estar casado".

0

45

Enrikes jaunais videoklips. ha ha, Paloma, laikam tev par godu nav kluba dziesma :D

Un kluba dziesma :D

0

46

aNgeL написал(а):

Un divi mani mīļākie Enrikes klipi

Ah..1. videoklipu jau nobloķēja youtubē un tagad vairs neatceros, kas ir mans pirmais no 2 mīļākajiem videoklipiem :D

0

47

aNgeL написал(а):

ha ha, Paloma, laikam tev par godu nav kluba dziesma

yay :love: foršs dejisks ritmiņš ^_^ Tāds man viņš patīk - mūzikas un izskata ziņā :love: :love: :love: Nevis tāds salietojies kā tās otras briesmīgās dziesmas klipā....  :canthearyou:  :hobo:

0

48

Beidzot sagaidīju klipu!!!  :love:  :love:  :love:

0

49

Tā tika filmēts videoklips "El perdedor"

0

50

aaah, lūk tādu es viņu mīlu kā šajā dziesmā un šajā klipā! :love: :love: :love:

0

51

El perdedor bachata stilā.

0

52

Pat nevaru saprast, kurš no abiem klipiem labāk patīk :D Dažādas atmosfēras rada.. Bet foorši, ka šis otrais ir, savādāk tikai ar pirmo bija nedaudz tukšuma sajūta, ka par maz ainu :D

0

53

Es zinu, ka šai dziesmai ir arī kluba stila versija, bet tā man nepatīk! Man labāk patīk šī versija šai dziesmai!!! :love: :love: :love:

Akk, kas par atmiņām!!! Tādu nostaļģiju uzdzen pēc vecajiem labajiem laikiem!!! :(  :'(  :love:

0

54

Enrike atkal Rīgā!!!!

7. decembrī "Arēnā Rīga" uztāsies viens no panākumiem bagātākajiem popmūziķiem pasaulē, latino popzvaigzne Enrike Iglesiass. Mūziķis Latvijā ieradīsies sava jaunākā albuma "Sex and Love" pasaules koncertturnejas ietvaros. Šī būs dziedātāja otrā uzstāšanās Rīgā, pirmais koncerts 2009. gadā tika izpārdots.

Biļetes uz koncertu tiks laistas pārdošanā ceturtdien, 10. jūlijā, plkst. 10 wwwticketpro.lv un "Ticketpro" kasēs TC "Galleria Riga", "Spice", "Domina Shopping", "Rīga Plaza", "Sky&More", "Olimpia", "Rimi "Alfa"", "Rimi "Valdemārs"", "Rimi" Pulkveža Brieža ielā informācijas centros u.c.

Savukārt 9. jūlijā, plkst. 10 "Ticketpro" interneta veikalā un arī "Ticketpro" kasēs tiks uzsākta ekskluzīva biļešu iepriekšpārdošana "FBI" koncertu kluba biedriem. Reģistrācija wwwfbi.lv – bez maksas. Biļešu cena - no 39 eiro.

Delfi

0

55

Kāds vēl grasās iet? :) domaju ņemt stāvvietu.. :)

0

56

http://sd.uploads.ru/vsJ1h.jpg

0

57

Kāds man bija pārsteigums nejauši pa radio atklāt, ka arī Enrike dzied šo dziesmu :O :D

+1

58

+2

59

+1

60

+1


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » Enrique Iglesias