TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » La Reina del Sur (Telemundo, 2010)


La Reina del Sur (Telemundo, 2010)

Сообщений 21 страница 40 из 64

21

Jā.. Atkal jau Paola Vargas un dikti skaista dziesma :D  :love:
Bet diemžēl vakardienas sērijā Santjago nomira  :'( Nabaga Terēze. Jau otrs mīļotais mirst. Un abi viņas mīļotie man tā patika! Viņi tik dažādi. "Guero" bija tik rotaļīgs, bet tajā pat laikā visu laiku apzinājās, ka dzīve var beigties jebkurā brīdī, tādēļ dzīvoja mirklim nevis nākotnei. Bija apzvērējis apprecēt Terēzi, bet tā arī nepaspēja. Un Santjago tieši otrādi bija pašpārliecināts, uzskatīja, ka viņš nav "Guero" un ar viņu nenotiks tas pats (Jo Terēze, protams, baidījās uzsākt jaunas attiecības, plānot un sapņot par nākotni pēc visa, ko pārdzīvojusi). Santjago sapņoja, ka abi apprecēsies, ka viņiem būs daudz bērnu. Un Terēze tā gribēja mirt kopā ar viņu, bet viņa tika izglābta. Un man tā patika klausīties Santjago - viņa balss kopā ar spānisko spāņu valodu tik interesanti skan  :love: Grūti noticēt, ka vairs nav viņa.

0

22

aNgeL написал(а):

Bet diemžēl vakardienas sērijā Santjago nomira

Wow...cik traģiski! Un, ka galvena varone zaudē jau otro mīļoto! Tādā ziņā, laikam intresants seriāls, nevar paredzēt, kas notiks tālāk!
( Atdzīšos ka pēc tava komentāra, man ar gribas kādreiz paskatities šo telenoveli! :blush:  :) )

0

23

Seriāls, manuprāt, ir ļoti interesants! Visu laiku kaut kas notiek, visu laiku intriga jau no pašām pirmajām pirmās sērijas sekundēm. Ļoti netipisks seriāls. Ļoti kvalitatīvs. Un galvenā varone, man šķiet, šeit iziet cauri tādai ellei, kādu nedabuj neviena cita telenoveļu galvenā varone. Bet viņa ir tik stipra! Viņa ietekmē katra cilvēka dzīvi, kurā ienāk. Viņu neviens nespēj aizmirst :)
Ja patīk tāda tipa seriāli kā šis (lai gan tāda vēl nebija..bet nu es ar to domāju - par mafiju un tml), tad, man liekas, ka nevar nepatikt. Ne velti šim sēriālam jau no pirmās sērijas ir vieni no visaugstākajiem reitingiem kādi bijuši Telemundo novelēm :)

0

24

aNgeL написал(а):

Bet diemžēl vakardienas sērijā Santjago nomira

:O Nomira?! Bāc, vakar noskatījos pirmās 10 sērijas un man patika...un es domāju, ka Santjago ir galvenais varonis....tagad vairs nezinu vai gribu tālāk skatīties!!!!!!!!
Un nabaga Terēze, gandrīz neviena diena bez notikumiem un pārdzīvojumiem...

0

25

Wow, Tu arī skatīties sāki? Būtu zinājusi nespoilerotu!

sigsaster написал(а):

Un nabaga Terēze, gandrīz neviena diena bez notikumiem un pārdzīvojumiem...

Jā. Kad bija pirmā info par telenoveli, ka galvenā varone narkotiku tirgošanas karaliene tas tā uz negatīvo pusi vilka domāt par pašu varoni, bet nu tomēr viņa ir tikai sieviete kas varbūt iemīlējās neīstajos, un kuri ļoti ietekmēja viņas dzīvi un bez maz vai šī dzīve arī piespieda viņu kļūt par to par ko viņa kļūs.

sigsaster написал(а):

tagad vairs nezinu vai gribu tālāk skatīties!!!!!!!!

Nezinu, ko lai saka.. Man vēlme skatīties nemaz nemazinājās, jo joprojām uztur intriga un interese par to, kas būs tālāk...kurš būs viņas īstais vīrietis. un vai tāds būs. Bet tie, kas lasījuši grāmatu kāreiz saka, ka pēc Santjago nāves grāmata palikusi interesantāka.

0

26

aNgeL написал(а):

Wow, Tu arī skatīties sāki? Būtu zinājusi nespoilerotu!

Jā, sāku vakar, noskatījos to Tavu ievietoto video un domāju paskatīties...un iepatikās, spraigs sižets un uzticēties gandrīz nevienam nevar :)
Un par to, ka viņas vīrieši ietekmēja viņas dzīvi....jā, piekrītu...tieši tie visu noteica...

aNgeL написал(а):

Nezinu, ko lai saka.. Man vēlme skatīties nemaz nemazinājās, jo joprojām uztur intriga un interese par to, kas būs tālāk...kurš būs viņas īstais vīrietis. un vai tāds būs. Bet tie, kas lasījuši grāmatu kāreiz saka, ka pēc Santjago nāves grāmata palikusi interesantāka.

Nu man jau it kā ar nav mazinājusies interese, gribas zināt, kas notiks tālāk, vnk kaut kā jau sasaistīju viņus kopā un iepatikās Santjago...to viņas pirmo tik tā saistībā ar viņas atmiņām iepazinu vairāk vai mazāk un tas tā savādāk bija...

0

27

Nu ja uzreiz noskatījies 10 sērijas, tad laikam var noticēt, ka iepatikās :D Bet man kā jau vienmēr liels prieks, ka vēl kāds skatās :)
Man arī bija licies, ka Santjago būs viņas visa seriāla mīlestība, lai gan atzīšos, ka redzot "entradā" ainu, kur Terēze uz kuģa skūpstās ar citu vīrieti, mani sāka mākt šaubas. Un izrādās, ka mirst Santjago..
Īstenībā sajūta it kā tas būtu Terēzes liktenis - kļūt par to par ko kļūs. Sākumā iepazīšanās ar Raimundo (Guero), kurš ieveda viņu narkotinu pasaulē, kaut ko iemācīja viņai, tad Santjago, kurš vēl daudz dziļāk viņu apmāca un tiklīdz viņa visu iemācījusies, viņš mirst, un ap to laiku viņa iepazīstas arī ar Patiju, ar kuru kopā, cik sapratu kļūs par "karalieni". Tā ka no otras puses sāk likties, ka tie viņas vīrieši ir tikai tādi kā palīgi, "instrumenti", lai aizvestu Terēzi pretī tam, par ko viņai jābūt. Lai nu kā - gribas uzzināt, kā tieši viss notiks un kas notiks.

0

28

20.
Sajūta, ka ar vienu elpas vilcienu noskatījos sēriju! ļoti patika! Lai gan it kā jau pierastais pavērsiens ar varoni cietumā, bet man bija tik ļoti interesanti skatīties, kā Terēze ar to tiek galā! Un vēl jo interesantāku visu padarīja Patija - vēl viena fantastiska varone, manuprāt. es tā sapratu, ka viņa mēģināja pārbaudīt Terēzi. Tās visas cietumnieces vēl domāja, ka spēs nobiedēt Terēzi pēc tā, kam viņa jau izgāja cauri un kas bija daudz ļaunāks? :D Bet Terēze gan ir apbrīnojami spēcīga! Kā viņa nolika viņas pie vietas! Es sajūsmā par viņu! Un par Patiju.. viņa arī tāda eleganta, it kā mierīga, bet tikpat stipra un vienlaicīgi tāda.. pat nezinu kā noraksturot - viegla. Visu uztver vienkārši. Un tā aina, kurā Terēzi iemitināja pie Patijas vispār lieliska! Patija tiešām salīdzinājumā ar visām kā pilī tur dzīvo :D Un abu attiecības foršas. Īsāk sakot šī man likās lieliska sērija!
Vispār man visi varoņi šeit liekas ļoti interesanti, specifiski.

0

29

Intervija ar Ivan Sanchez (Santiago atveidotāju)

Interesanti - viņš stāsta, ka jau pirms gadiem izlasījis šo grāmatu, un viņam sākotnēji piedāvājuši citu lomu, bet viņš pateica, ka nē, ka grib atveidot tikai un tieši Santjago :)

0

30

http://s012.radikal.ru/i320/1103/62/e0e39752dbe0t.jpg http://i074.radikal.ru/1103/b9/18c94f2a3b68t.jpg

0

31

21, 22.

Cik ārprātīgi feina varone ir Patrīcija! Tik interesanta! Dievinu! Un kā viņa palīdz Terēzei!!!! Iepaidīgi.  Viņām ir fantastiskas attiecības! Interesantākas nekā Terēzei bija ar Guero vai Gallego. (Es to spriežu pēc tā, ka šīs pēdējās sērijas skatīties mani velk vēl daudz vairāk. Ja būtu viss uzfilmēts, tad laikam neatraujoties visu tā arī noskatītos :D )
Ļoti patīk, kā iesaistīts grāmata par Grāfu Monte Kristo. Terēzes sajūsma par šo stāstu. Un Patija iesauca viņu tā  :flirt:

0

32

Ehh...tiku līdz sērijai, kur Terēze ir cietumā un nokļūst "ekstru" kamerā pie Patrīcijas. Es vispār apbrīnoju Terēzi, kā viņa vēl nav salūzusi, bet nu laikam tiešām cietums pēc visa pārdzīvotā neliekas nekas.
Bet Santjago...ai...tomēr liekas neticami, ka viņš nomira. Iepazinām takš viņu dikti labi, pat viņa māti parādīja un kā viņa gribēja, lai viņš ir laimīgs un atrod savu otru pusīti un dzīvo mierīgi...ehh...Un, protams, visas ainas ar viņu un Terēzi...spraigas!

Lab, laikam būs jāskatās, kas notiks tālāk.... :D

Отредактировано sigsaster (30.03.2011 23:52)

0

33

sigsaster написал(а):

Es vispār apbrīnoju Terēzi, kā viņa vēl nav salūzusi, bet nu laikam tiešām cietums pēc visa pārdzīvotā neliekas nekas.

Es arī! Ļoti! Tieši otrādi šķiet, ka viss viņu padara vēl stiprāku! Patiešām cienījama varone, ka nepadodas, pat, kad liekas, ka ir zaudējusi visu, vienalga viņa rod sevī spēku turpināt cīnīties :) Tā ka patiešām..pēc tik daudz redzētā un pārciestā, cietums jau neliekas sliktākais, kas var būt. Turklāt, ja tur vēl ir Patija :D

sigsaster написал(а):

Bet Santjago...ai...tomēr liekas neticami, ka viņš nomira. Iepazinām takš viņu dikti labi, pat viņa māti parādīja un kā viņa gribēja, lai viņš ir laimīgs un atrod savu otru pusīti un dzīvo mierīgi

Mhmm..Tas tā ļoti dīvaini. Tiešām liekas, ka tas ir tikai kartējais telenoveļu apmāns, bet īstenībā viņš tur kaut kur guļ kaut kādas dziednieces izglābts. Lai gan tajā pašā laikā šī seriāla noskaņa pieklusina tāda pavērsiena fantāzijas.

0

34

24.

Man šermuļi skrien no tā krieva. Viņam tāds īsts mafijas paskats. Šīs 2 ar gudrās devās pie viņa. Lai gan Terēzei taisniba vien bija - ka tomēr labāk mēģināt darījumus ar krievu veidot, nekā ar citiem, jo tad toč beigtas būtu. Kā abas trīcēja viņa priekšā! Aktrise, kas atveido Patiju, kā jau vislaik, notēloja fantastiski!
Terēze visu laiku klusēja, klusēja..un es gaidīju, kad beidzot sāks runāt un parādīs, cik viņa prasmīga! un tā arī notika! (Man vienbrīd likās, ka šis liks viņai aizvērtām acīm motoru salikt. Bet laikam tomēr šī prasme noderēs kaut kur tālāk) Bet tam krievam gan baigi labie cilvēki - pat neredz, ka turpat ir policija. jādomā taču, ka viņiem ļoti svarīga slepenība un būtu jābūt piesardzīgākiem..Bet es tā domāju, ka Terēze pratīs viņus izvest un izpelnīsies krieva cieņu - vismaz tā es iztēlojos. Bet nu rīt redzēs.

0

35

26.

Joprojām šermuļi no Olega (starp citu šī varoņa atveidotājs ir meksikāņu bokseris), bet tajā pat laikā it īpaši pēc šīs sērijas man arvien vairāk sāk iepatikties viņa un Terēzes attiecības. Patīk, kā viņš apbrīno viņu, ka izturas kā pret dāmu un sauc par Tessu. Terēze ar tagad tik labi ģērbties sāka, vispār izskatīties  :love: Un sāka patiesi atriebties saviem ienaidniekiem. Īstenībā man ir ļoti interesanti, ka viņa tik neierasti atriebjas (galvenajām varonēm neierasti). Kaut kādā ziņā liekas pat nepieņemami, bet šeit man ir interesanti. Galu galā literatūra un seriāli ir mākslas veids, un pat ja dzīvē notiek tādas pašas lietas, tomēr es tās spēju dažādi uztvert realitātē un uz ekrāna.
Kas man vēl likās tā interesanti..varbūt pat ne tā sapratu. Tie Olega vīri nogalināja to policistu. Bet vai tad viņš iepriekš nepaspēja piefiksēt mašīnas numuru? :D Lai gan būtībā laikam mafijai tas vienalga.. turklāt vienalga es domāju, ka uzreiz sapratīs, ka viņu nogalināja tieši viņi.

0

36

30.

Nu jau Olegs man ļoti patīk. Iepazīstot tuvāk viņu kļūst skaidrs, ka ļoti interesants personāžs. Un patīk, ka viņš Tessā redz nevis sievieti, bet draugu!
Bet pati sērija! wow..atkal tik traģiska! Īstenībā seriāls liek daudz par ko padomāt.. ļoti patīk, ka nav kā kaut kāda pasaka..it kā ir sajūta, ka realitātē tas nav tik vienkārši viss iespējams, bet tajā pat laikā ir elementi, kas dod reālisma sajūtu. Un vēl man ļoti patīk, ka šeit nevar būt drošam par varoņiem..nu piem. kā vienmēr ir divi galvenie - un zini, ka beigās tā vai citādi viņi paliks kopā (nu ar dažiem izņēmumiem, bet arī tie ir citādāki), bet šeit sanāk vēl vairāk just līdzi varoņiem, jo nekad nevar zināt, kura aina viņiem būs pēdējā, kas notiks. (Es gan diemžēl vislaik uzskrienu virsū kādam spoilerim, tāpēc nav bijis tāda lielā pārsteiguma mirkļa tieši skatoties sēriju).
Gandrīz puse seriāla jau pagāja.. Tik ātri!

0

37

Pagājušas mazāk nekā 2 nedēļas kopš telenoveli sāka rādīt Meksikā, bet tā jau ir kļuvusi par vienu no skatītākajām televīzijas programmām visā valstī. Līdzīga situācija ir arī Spānijā. "La Reina del Sur" jau tiek dēvēta par fenomenu.

0

38

aNgeL написал(а):

Pagājušas mazāk nekā 2 nedēļas kopš telenoveli sāka rādīt Meksikā, bet tā jau ir kļuvusi par vienu no skatītākajām televīzijas programmām visā valstī. Līdzīga situācija ir arī Spānijā. "La Reina del Sur" jau tiek dēvēta par fenomenu.

Wow.... :O  :)  Nu, ko, apsveicami! :)

aNgeL написал(а):

Gandrīz puse seriāla jau pagāja.. Tik ātri!

Vai tad tik maz sērijas paredzētas? Varbūt, reitingu dēļ pagarinās! :)

0

39

Mariposa написал(а):

Vai tad tik maz sērijas paredzētas? Varbūt, reitingu dēļ pagarinās! :)

Nē, šo telenoveli nepagarinās. Tā arī bija teikts, ka pat ja būs augsti reitingi,vienalga nepagarinās.. Turklāt gandrīz viss jau ir uzfilmēts, aktieri jau devušies katrs uz savu pusi.. Tā ka būs ~62 sērijas un man tas liekas vienreizēji! Loti liels prieks, ka nepagarinās..ka nebūs iespējas kaut ko sabojāt :D

0

40

Fanu video

Patija un Terēze  :love:

Santjago un Terēze 

Skaistums  :love:  :love:  :love:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » La Reina del Sur (Telemundo, 2010)