TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Teniss » Vēsturiska uzvara - Gulbis uzvar Federeru


Vēsturiska uzvara - Gulbis uzvar Federeru

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

Yeah. Vienkārši - wow. Un viņš šobrīd izskatās tik Maratīgs ar skruļļainajiem matiem. Ah. Un Feds pateica, ka viņam šobrīd viena no stiprākajām servēm pasaules tenisā. Gluži kā Maratam reiz. eh.

http://sports.delfi.lv/news/other_kinds … d=31530381

0

2

Federers jau iepriekš bija atzinīgi izteicies par Gulbja spēli... bet vakar sēdēju lekcijā un kursa biedrs ņēmās pa internetu telefonā, visam kursam uzreiz noziņoja, ka Gulbis vinnējis... biju ļoti patīkamā šokā... :) Malacis.. :)

Отредактировано Siikaa (28.04.2010 18:47)

0

3

Mm..foršīī!! Malacītis!

0

4

albalonga написал(а):

Un viņš šobrīd izskatās tik Maratīgs ar skruļļainajiem matiem

fani joko, ka viņa spēks slēpjas matos :D

man liels prieks par Gulbi. Pēc pērnā gada neveiksmēm, šogad viss sācis iet uz augšu. Vakar tiešām kliedzu, kad ieraudzīju, ka viņš uzvarējis, gribēju ielikt arī forumā, bet nets gļukoja un nesanāca. :D
Federers jau pēc iepriekšējās abu spēles ļoti pozitīvi izteicās par Ernestu.

0

5

WOW. Nu vienkārši... WOW :O Malacis!!!!

0

6

Nu Federeram reliģija neļauj par kādu izteikties negatīgi. Viņš ir vienkārši super nice guy.  :D

Bet čist - netā šon skatījos spēles labākos momentus un viņam ir Marata spēles stils. Un tās zaudētās mačbumbas - tik Maratīgi. hihihih. Ah, man deja vu sajūta.

0

7

Malacīts' , bet tā kā man Federers ļoti patīk (cik jau nu es par tenisu vispar interesējos), tad man nedaudz skumīgi  :disappointed: Bet Ernests malacis. Kā Alby saka - Laimi viņam :D

0

8

Nu, Edvīns (mammas vīrs) šodien labi pateica - "Es gribu vienmēr, lai Federers uzvar, bet ne pret Gulbi". :D

0

9

Piekrītu cravey un Edvīnam, kurš precīzi pateica. Kopš Marats ir rpom Rodžs ir mans vienīgais realais tenisa mīlulis. Un viņš vienkārši ir tik adorkable... Bet nu jā - tik jauki bij tos momentiņus paskatīties un tiešām - laimi Gulbītim. Malacīts. Tagad tik lai atkal mentāli nesagāžas. Galu galā Marata sindromam ir arī negatīvas lietas. :D

0

10

Vispār jā kopš interesējos par tenisu man patīk ļoti Federers vienmēr esmu bijusi par viņu, bet tajā spēlē es vienkārši nevarēju nejust līdzi Gulbim!

0

11

Paloma написал(а):

"Es gribu vienmēr, lai Federers uzvar, bet ne pret Gulbi".

es arī piekrītu, bet manā gadījumā tas ir ne tikai Federers, bet arī Džokovičs.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Teniss » Vēsturiska uzvara - Gulbis uzvar Federeru