TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » El Otro (Telemundo 2010)


El Otro (Telemundo 2010)

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

Info, ko sniedzis pats Jencarlos Canela.

“Por ahora sé que tengo que ir a Telemundo por varias horas porque estamos preparando lo que será la grabación de la nueva telenovela, se llama “El otro”, en donde tengo un gemelo es decir que tendré doble papel. Aún no sé quien será mi pareja en la novela, pero lo que sí es seguro es que iniciamos grabación a principios del mes de junio. Después del concierto en Panamá”, aseguró Jencarlos.

http://www.latinol.com/musica/v5-articulo.asp?id=4945

0

2

Ak, jā - ir slepenas, bet drošas ziņas, ka Elizabete Gutjeresa atgriežas Telemundo un atveidos galveno lomu. Nav gan nekas vairāk zināms, bet respektīvi loģika darbojas - ļoti iespējams, ka viņa būs jaunā Jena partnere.

0

3

Ak.. Kārtejā trauma..jau sapriecājāmies par Gabiju un Jencarlosu el cuatro mujeres, un atkal kā vienmēr piečakarēja..
Hmm..stāsts par dvīņiem.. interesanti, kā šoreiz pasniegt taisās šo tēmu.
un Gutjeresa.. nu ja viņa tiks pie galvenās lomas, tad ceru, ka tā varone nav no tipiskajām jaukajām, jo šitadas viņai nepadodas interesantas.

0

4

Ek, mjā... tā tiešām ir piečakarēšana... :( ok, ja ne Cuatro mujeres, tad viņi kopā vismaz... bet tā... riktīga piečakarēšana. Pakārdina un finish...

0

5

Mums vismaz treileris tika...varēja i tā nebūt.

0

6

nu jā... vismaz... vismaz gabaliņš skaistuma ^^

0

7

Paloma написал(а):

nu jā... vismaz... vismaz gabaliņš skaistuma

ahaa.. mums jau vispār visām šī telenovele laikam likās pārāk liela svētlaime ar Gabiju šādā lomā, lai tā būtu īstenība.. sajuta tāda kā no rīta pamostoties pēc kāda smuka sapņa..

0

8

nu jā, bet ja viņiem abiem nepatika sižets - nu ko padarīsi. Un vēl jau nav skaidri apstiprināta jencarlosa partnere. Moš vēl noveicas. es gan vienmēr esu kārojusi noveli, kur Gabija atveidotu dvīnes. viņai tas lieliski sanāktu.

0

9

albalonga написал(а):

nu jā, bet ja viņiem abiem nepatika sižets - nu ko padarīsi.

nu jāa...bet bet...vienalga vieglāk nepalika :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » El Otro (Telemundo 2010)