TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Aurora (Telemundo) » Aurora (Telemundo, 2010)


Aurora (Telemundo, 2010)

Сообщений 1 страница 20 из 33

1

http://i13.fastpic.ru/big/2011/0521/ba/72995e2ca82f7db01e184496b52903ba.jpg
135 sērijas
Aktieru saraksts:
Sara Maldonado - Aurora Ponce De León
Eugenio Siller - Martín Lobos / Lorenzo Lobos (young)
Jorge Luis Pila - Lorenzo Lobos
Sonya Smith - Angela Amenabar
Lisette Morelos - Blanca Ponce De León
Aylin Mujica - Vanessa Miller
Pablo Azar - Cesar Lobos / Julio Cesar de la Vega (alias)
Vanessa Pose - Victoria "Vicky" Hotton / Vanessa Miller (young)
Braulio Castillo - Dr. Gustavo Ponce De León
Ismael La Rosa - Federico Álvarez De Toledo
Sandra Destenave - Natalia Suarez
Karen Sentíes - Inés Ponce De León
Melvin Cabrera - Ernesto Podesta
Tali Duclaud - Nina Lobos / Natalia Suarez (young)
Mónica Franco - Dr. Elizabeth Oviedo
Rubén Morales - Roque
Miguel Augusto Rodríguez - Dr. Williams
Carla Rodríguez - Dr. Liliana Rosales
Zully Montero - Catalina Perez-Quintana
Angélica María - Pasion Urquijo
David Chocarro - Christian Santana
Carolina Tejera - Clara Amenabar
Juan Pablo Llano - Ramoro
Sižets: šeit
Fotogalerija: šeit
Pirmizrāde: 1. novembris kanālā Telemundo

0

2

0

3

Laimi viņiem. Man nepatīk protogonistas - ne viens, ne otrs. Sārā Meksikā ir iesauka Sara Malaktuada. Viņas tēlojums ir tik pārspīlēts, ka bail. Un Telemundo ir nobijušies un sāk reāli rozā telenoveles filmēt un šitā izskatās būs reāli rozā. Aurora, kura nesmaida. Paldies dievam Jencarlos te nefilmēsies.

0

4

Kāds šai telenovelai sižets?

0

5

Mjā, mani arī nu nemaz nepiesaista. Par laimi! :D mazāk problēmu...

Bet sižetu zināt man ar gribētos! :)

0

6

Telemundo varētu uzņemt vēsturisku telenoveli, nevis mūsdienas visu laiku.

0

7

Telemundo nekad nav diez ko labi gājis ar kostīmtelenovelēm. UN kā zināms kostīmtelenoveles ir dārgākas un filmēšana ir ilgaka, sarežģītāka. Diez vai Telemundo krīzes laikos un ar pēdējā laika neveiksmēm darīs ko tādu. Televisa specializējas kostīmenēs, lai tā arī palike. Telemundo lai labāk pieturas pie mūsdienīgām novelēm, kuros galvenās varones nav nevainīgas un nepiesauc jaunavu Mariju katra teikuma beigās un vīrieši ir normāli vīrieši, nevis veči, kuri ļauja ļaundarēm pie pirmās izdevības ievilkt sevi gultā un tic, kad tās apgalvo, ka ir stāvoklī. Normāli veči cīnās par sievieti, kuru mīl un ir patstāvīgi, nevis izlutināti, bagāti mantinieki, kuri ne dienu savā dzīvē nav strādājuši. To visu es protams par mūsdienīgām novelēm. Un sorry - esesmu cranky, tāpēc tik nejauka un pūcīga.

0

8

Saprotu. Lai tad Jūsu Majestāte izveseļojas!  Man arī ir piemetušās iesnas, bet ātri pāries. :flag:

0

9

nita написал(а):

Saprotu. Lai tad Jūsu Majestāte izveseļojas!  Man arī ir piemetušās iesnas, bet ātri pāries

paldies un novēlu, lai pāriet. :D

0

10

Ne velti telenovele saucas Aurora, jo kļuva dažas zināmas sižeta lietas. Aurora ir meitene, kas tikusi sasaldēta un pamostas pēc 20 gadiem, kad visi viņas apkārtējie kļuvuši vecāki un pati pasaule daudz modernāka. Viņa iemīlas par sevi 20 gadus jaunākā puisī, taču fiziski viņa arī izskatās tikpat jauna.

0

11

Tā ka veido Apburto princesi :D Man jau visu laiku vārds Aurora asociējās ar šo pasaku, bet pat nedomāju, ka šai telenovelei arī kaut kādas paralēles būs.. Īstenībā samērā interesanti būtu vismaz sākumu paskatīties.

0

12

Hm, sižets izklausās oriģināls, bet tie aktieri... Tomēr vajag kaut ko, aiz kā aizķeries man, bet pagaidām ir rinda telenoveļu, kas ir priekšā šim :D

0

13

Zin, originālus sižeta sākumus atrast ir diezgan viegli..bet lai viss sižets tāds būtu, tur vajag talantu.. šaubos, ka šis ir tas gadījums :D
a man pret šiem aktieriem nekā nav! nezinu..intereses pēc gan jau sākumu paskatīšos

0

14

Droši vien telenovele sāksies, beidzoties El fantasma de Elena, kas būs novembrī.

0

15

0

16

0

17

Treileris man patīk :) Bet tīri sižetiski sajūta, ka atkal būs tas pats, kas gandrīz visās telenovelēs.. Kaut kāda nospiestības sajūta man..Lai gan pats, pats pamats, man liekas, interesants, ar to sasasldēšanu, pamošanos pēc 20 gadiem, kad jau ir 20 gadīga meita utt.

0

18

0

19

Pirmizrāde būs 1. novembrī! Telenoveli rādīs El Clon vietā.

0

20

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Aurora (Telemundo) » Aurora (Telemundo, 2010)