TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Teniss » Gulbis par meitenēm, izklaidēm un Maratu Safinu


Gulbis par meitenēm, izklaidēm un Maratu Safinu

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Īsi pirms "French Open" tenisa turnīra pirmās spēles, kurā Ernestam Gulbim pretī stāsies francūzis Žuljens Benneto, Latvijas tenisists sniedzis interviju tipiskā "Gulbja stilā". Atklāti par izklaidēm, sievetēm, nevēlēšanos trenēties un gūto pieredzi, apspēlējot Rodžeru Federeru.

"Jā parunāsim par sievietēm," intervijas sākumā saka Ernests. "Man patīk visas sievietes, nav tādu, kuras izskatās slikti, arī profesija man nav svarīga." Vaicāts, kādas sievietes viņam patīk, Ernests atbild tipiskā "Gulbja stilā". "Tādas pašas kā jums, tā arī rakstiet! Man ir tāda pati gaume kā jums." Šādus vārdus, kaut zem četrām acīm, dzirdēt no Rodžera Federera vai Rafaela Nadala negadās, taču Gulbis ir pārliecināts, ka sabiedrība piespiedusi pasaules tenisa līderus kļūt garlaicīgiem.

"Viens no maniem hobijiem ir skatīties dažādas video intervijas YouTube.com. Lielākoties šīs intervijas ir ļoti garlaicīgas, jo sportistiem tiek uzdoti vieni un tie paši jautājumi," saka Gulbis.

Atceroties 2007. gadu, kad Gulbis "French Open" turnīra pirmajā kārtā apspēlēja britu Timu Henmanu, latviešu tenisistam tiek jautāts, kā viņš juties? "Priecājos par uzvaru, taču šī nav tā reize, kas man palikusi atmiņā uz ilgu laiku. Mana karjerā gājis dažādi – augšup, lejup. Esmu spēlējis ļoti labi, esmu spēlējis briesmīgi, taču tāds ir mans dzīves stils, es neesmu nekāds treniņu fans. Nespēju aizvadīt treniņu, kurš garāks par divām stundām. Šodien jūtos draņķīgi, jo bija jātrenējas vairāk kā stundu. Man patīk sacensības, man patīk spēlēt, lūk tāds es esmu. Man nepatīk trenēties, tāpēc esmu bijis tik nestabils visu šo gadu laikā."

Gulbim ''French Open'' (šogad 4. reize Parīzē) labākais sasniegums ir 2008. gadā sasniegtais ceturtdaļfināls. Toreiz cīņā par iekļūšanu pusfinālā Ernests trīs setos atzina Serbijas tenisa līdera Novaka Džokoviča pārākumu. "Pēc tā turnīra atgriezos mājās, lai nedēļu atpūstos. Nedēļas laikā es gulēju, iespējams, desmit stundas. Izklaidējos un pēc tās nedēļas atgriezties bija ļoti grūti. Lai atgrieztos iepriekšējā formā, pēc tādām nedēļām ir nepieciešams pusgads."

Gulbis atklāj, ka arī šobrīd rod laiku izklaidēm. "Joprojām daru lietas, kuras man kā profesionālam tenisistam nebūtu jādara - eju izklaidēties." Vaicāts, vai tas nav tas, ko 21 gadus veci cilvēki dara, Gulbis atbild apstiprinoši, taču esot atšķirība kā atpūšas viņš, kā citi. "Jā, taču citi atpūšas krietni mierīgāk. Zinu, ka man ir milzīgs talants, taču ko vēl lai es šobrīd darītu? Varētu sākt mācīties, varētu palīdzē tēvam biznesā. Man ir ļoti daudz un dažādu interešu, taču šobrīd daru to kas man patīk vislabāk – spēlēju tenisu! Tā pieredze, kuru es guvu uzvarot Federeru man ir zelta vērtē. Joprojām nezinu, ko vēlos sasniegt, taču lēnām mēģinu to apjaust," aizverot acis, liekas, ka tie ir Marata Safina vārdi. "Kad es sāku spēlēt, mēs ātri kļuvām par labiem draugiem. Plānoju doties uz Maskavu viņu apciemot un vasarā viņš viesosies Latvijā. Labāk, ka esmu līdzīgs viņam, nekā kādam citam garlaicīgam cilvēkam."

0

2

hahaha, nu es tak teicu - Marats Safins nr2. Wow, Marats būs Rīgā???? Es ģīgstu. Fuck. Marats un viņa aura. Vienkārši mans sapņu vīrietis kopš vien sevi atceros un tas nekad nemainās un nemainīsies. Tik daudz asaru un tik daudz smieklu manā dzīvē man nav sagādājis neviens izņemot Maratu. Un Čist - cik vien lasu Gulbja intervijas - var tiešām aizvērt acis un liekas, ka tas ir Marats. Eh, wow. Bet Marats būs Latvijā. Viss, noģību...

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Teniss » Gulbis par meitenēm, izklaidēm un Maratu Safinu