TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Misfits


Misfits

Сообщений 1 страница 20 из 48

1

http://i46.tinypic.com/153p6c7.jpg

When five young outsiders on community service get caught in a strange storm they soon realise they have developed superpowers
A group of kids doing community service get struck by lightning during a storm, and begin to develop superpowers.

What can I say....Brits rock :D
Neitana domu graudi ir kkas ģeniāls un pati personība, lol
uunn seriāls ieguva Bafta balvu
Pats sertiāls ir īss, tikai 6 sērijas pirmajā sezonā (kā jau daudziem britu seriāliem), būs arī 2. sezona.

0

2

Sāku skatīties 2. sezonu. Future!Simon un Alisha ir way hotter than Curtis/Alisha
argh, Misfits rocks!

0

3

everyone should watch Misfits. Te daži jaukumi.

Kelly says it all
[реклама вместо картинки]

Simon
[реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки]
credit: illustratedd@lj
un un manā parakstā Nathan

0

4

the cool kids

[реклама вместо картинки]

0

5

vakar noskatījos prmās 2 sērijas
tīri tā neko seriāls tik es teiktu uz cienītāju!
atgādina nedaudz heroes

0

6

bumerbmw написал(а):

tīri tā neko seriāls tik es teiktu uz cienītāju!
atgādina nedaudz heroes

Jā, laikam jau visiem šis seriāls nepatiks...diezgan provokatīvs.

Daudzi raksturo šo seriālu, kā Skins un Heroes miksli.

0

7

Neitans
[реклама вместо картинки]

0

8

indy написал(а):

Future!Simon un Alisha

Es nevaru sagaidīt, kad būs present!Simon + Alisha!

Vakar ap astoņiem sāku skatīties un tā līdz šorītam visām sērijām cauri! Fantastisks seriāls!

0

9

etansy написал(а):

Es nevaru sagaidīt, kad būs present!Simon + Alisha!

Vakar ap astoņiem sāku skatīties un tā līdz šorītam visām sērijām cauri! Fantastisks seriāls!

o, jā gaidu arī present!Simon un Alisha
un pekrītu par seriālu, fantastisks seriāls.

0

10

esmu novilkusi abas sezonas, bet neesmu saakusi skatiities.

0

11

albalonga написал(а):

esmu novilkusi abas sezonas, bet neesmu saakusi skatiities.

Sāc!!! This is some HOT stuff :D Un tajā ir ļoti daudz adult themes. Un es pat šajā slešoju puisīti un meitenīti ;)
Nevaru sagaidīt nākamo sezonu!

0

12

Es 3.sērijas noskatījos un skatīšos tālāk. Man patīk tas suspence un provokācijas un mans mīļākais varonis ir Simons. Es nez - man viņš izskata ziņā vislabāk patīk, viņš ir geeks un biki creepy un reāli sexīgs un... Jocīgi, bet viņa spējas man no visām vislabāk patīk. A kādas ir Neitana spējas? LOL. Nu jā - es tik tā retoriski prasu, jo pati tūlīt tālāk skatīšos. :D

0

13

I`m immortal Thanks a lot! Un-fucking-believable!

LOL, es tā rēcu. hihihi. Neitans un viņa mūžīgā drāma. Bet vispār cik es saprotu visiem tās superspējas ir it kā viņu jau esošie talanti ar daudz lielāku intensitāti. Neitans bija tāds, ka viņš tiks cauri jebkurai situācijai, tāds slīpēts un slidens diezgan un tagad ir nemirstīgs. Simons jau tā bija kluss un nemanāms un nu ir neredzams. Curtis bija noželas pilns ar vēlmi visu labot un nu var ceļot laikā un labot, ja jūtas vainīgs. Ar Ališu viss skaidrs. Bet tad Kellijas domu lasīšana - pieņemu, ka tad viņa arī pirms tam bija empātiska ļoti un juta cilvēkus. Laikam. Jo nu tas viņu probācijas oficieris, kuru viņi nogalināja tiešām bija agresīvs pirms vētras un tad vispār kļuva par manjaku. hihihi. A man patīk, ka regulāri kāds tiek nogalināts. Kā Simons nogalināja to dāmīti probācijas oficieri - baigi labi. Ak, dievs - Simons ir tik mezonīgi sexy.

0

14

Laikam man ar jāsāk skatīties :D Pabeigšu Aliasu un tad novilkšu šo  :rolleyes:

0

15

albalonga написал(а):

Ak, dievs - Simons ir tik mezonīgi sexy.

Man arī viņš šķiet ļoti karsts :D
Ja jau Tev tagad viņš TĀ patīk, es nezinu, ko tu darīsi ar otrās sezonas sērijām. Noteikti būs apdegumi ;)

0

16

Свернутый текст

wow. Es tā spiedzu, kad viņš dušā pagriezās. Bāc. Tik sexīgs viņš, tās acis, bālā āda un smirks. Fuck. Es nevaru. Un tikai tagad atjēdzos, ka Iwan Rheon titros rāda pirmo, lai gan kad atsevišķi varoņus rāda, tad Neitanu pirmo un pēc tam Simonu. Un vispār Simons tiešam jau no paša sākuma bija visu notikumu smadzenes, nogalinaja dāmīti lai visus pārējos izglābtu, nozaga to kredītkarti, lai piemuļķotu policiju. Malacītis. Kā viņš tos riekstiņus nometa - bravo. Un present!Simon izglaba visus no tā tetovējumu meistara. LOL. Saimonam vispār interesanta sexuālā pieredze - vispirms šeifšiftere!Ališa iedeva viņam blowjobu, pēc tam Neitans iedeva french kiss. Es tā ņirdzu, kā Neitans uzmācās Simonam un Simons panikā muka prom un paralēli future!Simon un Ališa. Bāc, cik negaidīti - viņiem tāda ķīmija, ka vienkārši - reāli karsti un jūt to jūtu ķīmiju.

Fuck. Šitas bija amazing. Dievinu. Bāc, kāpēc stulbie briti taisa tik īsas sezonas un tik vienreiz gadā - sliņķi. Tik ilgi jagaida.

0

17

albalonga написал(а):

Bāc, kāpēc stulbie briti taisa tik īsas sezonas un tik vienreiz gadā - sliņķi. Tik ilgi jagaida.

Mani arī tas mežonīgi kaitina, ka tik ilgi jāgaida. Bet viņi jau gudri - kas ilgi nāk, tas labi nāk ;)

0

18

es tikko tik smagi noraudājos. Joprojām asaras rit.

Свернутый текст

Future!Simon nomira... Eh.

0

19

Nevarēju neielikt. LOL. Prieks, ka arī te ir slesh. Lai gan man ir Simon/Alisha, bet es par Simon jebkurā kombinācijā varētu fanot.

0

20

Baaa, meitenes, ja es ar uzsēdīšos uz šī seriāla... deeem :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Misfits