TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Doctor Who


Doctor Who

Сообщений 1 страница 20 из 124

1

http://images.buydvdau.com//Upload/uploadfiles/Doctor%20Who%20Season%207poster.jpg
Doctor Who is a British science fiction television programme produced by the BBC. The programme depicts the adventures of a mysterious and eccentric Time Lord known as the Doctor who travels through time and space in his time machine, the TARDIS (an acronym for Time And Relative Dimension(s) In Space), which normally appears from the exterior to be a blue 1950s British police box. With his companions, he explores time and space, faces a variety of foes and saves civilizations, helping people and righting wrongs.

The cast
Matt Smith...The Doctor (11th)
Jenna-Louise Coleman...Clara Oswald (Oswin)

Season 7 trailer:

0

2

Asnīt, es pareizi sapratu, ka šo 6dien sākas 6.sezona?

0

3

6. sezonas treileris:

0

4

LOOOL :D

0

5

6x01 promo:

wow, es izkusu pie tā "My life in your hands"  :love:

0

6

Jā, 23jā būs Doktors atpakaļ :)
Ar viņu līdzīgi kā ar Merlinu, ja pasēž ilgāk augšā, tad jau pēc 12 naktī var dabūt jauno sēriju.

0

7

Oh, wow, kas par sezonas sākumu, un wow, kādas sērijas beigas  %-)  :unsure:

0

8

wow, kas par beigām atkal :D nez kas tā mazā meitenīte bija? ;)

0

9

Nixon: This person you want to marry. Black?
Canton: Yes.
Nixon: I know what people think of me but perhaps I'm a little more liberal --
Canton: ...He is.
Nixon: (long pause) I think the moon is far enough for now, don't you, Mr. Delaware?
Canton: I figured it might be.

Šis man tik ļoti patika :]

Par meitenīti arī nesapratu līdz galam.

0

10

Jūs neticēsiet. Es skatos Doktoru... Tikko sāku. inperilā bija pirmās piecas sezonas Doctor Who 2005 ieliktas un es pirmo novilku un skatos. Žēl, ka Kristofers Eklstons pēc vienas sezonas aizgaja. Bet es jūtu man desmitais Doktors ar patiks. Bet šobrīd noskatījos tik pirmo sēriju un pirms tam to preview, kur stāstīja un rādīja Doctor Who un visus iepriekšējos astoņus doktorus dīvainajos un jautrajos tērpos. Man patīk, ka doktorti ir bijusi gan jaunāki, gan vecāki aktieri un tik dažādi. Labi, došos talak skatīties pirmās sezonas otro sēriju, tad vēl Ziemassvētku extras.

0

11

albalonga написал(а):

Jūs neticēsiet. Es skatos Doktoru...

Yay, alby!
Šitas ir tik foršs seriāls. 10tais bērnībā sapņoja, ka būs Doktors, kamēr TV skatījās 4to spēlējam.

0

12

LOL, a devītais skatījās DVD, lai vispār saprastu, kas tas doktārs ir tāds par fruktu. hihihi...

0

13

Ai, otrā sērija ar Zemes galu bija tik sērīga un kaut kā smaga. Par to pašu veco - ka viss reizz beidzas, viss reiz mirst... Eh. Nakamā sērija būs iz pagātnes. Jautri.

0

14

Oooo, Alby, super :) Nja, man pietrūkst 10. Doktora, bet 11. ar kapitāli ierullē :D Nu re, varēsim arī DW maratonus vasarā uzrīkot  :crazy:

0

15

Jā, to gan. Es jau redzu, ka jūs par 10. un 11. doktoriem fanojat, es es vēl pagaidām 9.skatos un iefanoju - viņš ir dzirkstelīgs ar savu humoru un savām skumjām un bērnišķīgo prieku katreiz, kad notiek kaut kas negaidīts un ārkārtējs. Hihihi. Skatos cūciņcitplanētiešus, kuri grib ieņemt Londonu. LOL. Vispār jaukas epizodes, kur Londona, sevišķi, ja nesen tur būts. Mums tiesam būs Doktora maratoni jārīko. Dzirdēju, ka TVD maratonu cravey rīko, bet nez. Man tomēr nav tik liela mīlestība pret TVD... :blush:  A vispār mums vel arī Misfits visas atlikusās sērijas jāmaratone. Es te pagājušonedēļ visu otro sezonu pārksatīju un iefanoju. Ak, wow.Saimons  :love:

0

16

albalonga написал(а):

A vispār mums vel arī Misfits visas atlikusās sērijas jāmaratone.

I'm in, kad taisam? Es nevaru šo 7dien un 1dien. Pēc tam ok :)

0

17

albalonga написал(а):

Man tomēr nav tik liela mīlestība pret TVD...

Nuu, mēs jau toreiz pie tevis uztaisījām negaidīto TVD maratonu, tā ka pa lielam jau tu visu galveno redzēji :D Mēs 3. sezonu varēsim visu maratonēt, jo tur jābūt daudz vairāk DE momentiņiem. A šitas tagad tiešām mums hardcore fanēm LOL Bet anyways, Inetux ar pievienojas, ja vēlies vari mums uz kādu brīsniņu pievienoties, vismaz Inetux klātienē satikt :)

0

18

Ārā līst, spēcīgs vējš, gandrīz vētra. Sajūta tāda, it kā būtu rudens. Skumīgi kaut kā. Skatos Doktoru un noskatījos sēriju par Rozas tēvu. Apraudājos. Vēl Maximā sodien biju. cravey iecienītajam vīnam ir atlaide šonedēļ. Iepirku. Tagad sēžu te tumsā pie atvērta balkona, malkoju un skatīšos tālāk. Nakamajā sērijā Džons Borovmens parādās.

0

19

albalonga написал(а):

Nakamajā sērijā Džons Borovmens parādās.

Es pēc Doktora iemīlējos Džonā! Un sāku skatīties Torchwood :D
Tās abas sērijas bija tik labas. Turklāt tur Gaias no Merlina tēloja to dakteri!

0

20

Nu es pagaidām vienu no tām sērijām noskatījos. Man Doktors pagaidam labak patīk tomēr.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Doctor Who