TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Misfits


Misfits

Сообщений 21 страница 40 из 48

21

nu es šon pa dienu visas 13 sērijas būšu noskatījusies, tā ka nekas traks jau nav. Tik smagi, jo man gribēsies vēl. Eh.

Es vienkārši visu laiku lauzos par Saimonu un viņa kautrīgo pussmaidiņu. Viņš ir tik - wow. Un viņa draudzība ar Neitanu tik mīlīga. Man bija ar lepnuma asaras acīs, kad

Свернутый текст

Neitans teica, ka ir lepns par Saimona zaudēto nevainību. LOL>

0

22

Свернутый текст

Man liekas es viņā iemīlējos pavisam atkal no jauna, kad viņš pateica "I`m gonna go kill Jesus..." Tas laikam ir slimīgi. Bet fuck. Kā kad Ališa nomira viņš uzsedza jaciņu viņai un tad devās ārā un uzvilka kapicīti un palika neredzams. Tas tas jaukais gifs, kas te jau ir. WOW. Viņš beidzot kļūst par nākotnes Saimonu un es te smilkstu. Vienkārši - wow.

Ew, tauta, mums vajadzēs Misfits maratonus rīkot - jo vienkārsi wow. Kā es dievinu. Heroes man nepatika, Skins neesmu čekojusi, bet šitas ir super. Melnais britu humors, pusaudži un viņu problemas, negaidītās superspejas. Tas viss mixlis ir superīgs.

0

23

Hmm, ta mosh man neskatīties tagad, bet tad uztaisam vienu maratonu? Jo es it kā uzliku 1. sēriju vilkties, bet tad varu neskatīties.

0

24

Varam arī tiešām maratonu sarīkot un noskatīties, bet cravey - būtu tomēr velams, ka tu pirmo sēriju noskaties, lai vismaz zini, vai patīk, jo serials tiesam ir tāds - vai nu dievini, vai riebjas - vienaldzīgu neatstāj. Un otrā sezona stipri labaka par pirmo tīri sižetiski.

Es pabeidzu skatīties un jau mežonīgi ilgojos pēc turpinājuma. Apraudajos, bet pēc tam apsmējos un atkal līdz asarām. Superb. Bāc - Sailisha tik superīgi kopā, lai gan vēl viņiem daudz kas jaiemācās un jāiepazīst, bet vienalga. Bāc, es vairs neatceros, kad pēdējoreiz par kādu hetero pāri tā fanoju. Vienkārši ir kaut kas mežonīgi skaists viņos. Tas viss viņu stāsts satriecošs.

Es pamanīju vienu gļuku (goofu) sižetā.

Свернутый текст

Sērijā, kur bija tas džeks, kurš izdzīvoja video spēli - viņš kad noņēma Ališu no tā āķa viņš pieskārās viņas rokām - respektīvi ādā, bet Ališas spejas uz viņu neiedarbojās...

Manas spekulācijas par iespejamām jaunām spejam.

Свернутый текст

Bāc, es tagad prātoju, kādas būs viņu spējas. Curtis spējas jau kāds ir nopircis. Ališas spejas nomira kopā ar Jesus. Ja godīgi - es mežonīgi gribu, lai Saimonam atkal ir neredzamība. Nez, tas viņu darīja tādu noslepumainu. Bet tas tā nebūs, jo kā jau manījām - future!Saimonam nebija neredzamības spēju, bet viņš varēja pieskarties Ališasi, kurai joprojām bija spējas nenormāli uzbudināt. Bet viņš savukārt bija atceļojis no nākotnes. Ko tad var secināt - ka viņam spējas ceļot laikā. Vai tas nozīmē, ka kaut kas notiks un Saimons atkal dabūs ceļot atpakaļ pagātnē - varbūt pat pavisam senā pagātnē, kur Curtis ir kopā ar Ališu. Tas būtu smagi un interesanti. Bet nez. Tikpat labi viņš varētu arī ceļot nākotnē. Un kādas spējas dabūs Ališa? Baigi interesanti. Katrā ziņā viņa negribēs nekādas sajūtu un izjūtu spējas. Neitans šausmīgi gribēja lidot sākumā - un ja nu lidos? Vai kāds kļūs nemirstīgs? Ko paņēma Kellija? Moš viņa gribēs būt ļoti pievilcīga vai kā tā, jo es domāju ir mezonīgi grūti, ja esi tāds pamanams cilveks kā Kellija, kuru daudzi nepieņem un tu dzirddi visas tās negatīvas domas nemitīgi. Njā. Teleportēšanās spejas diemžel arī nomira ar Jesus, žel, jo tās man ļoti patika. Kādam pēc žanra tradīcijām vajadzētu iegūt nakotnes pareģa spējas un kādam telekinētiskās spējas - jo kā gan bez tam. Es lieku uz to, ka Ališa varēs paredzēt nākotni. Tas viņai piestāvetu ļoti, sevšiķi, ja Saimons varēs ceļot laikā.Neitana lidošana varētu būt jautra, bet viņa miršana jau bija mezonīgi jautra. Katra ziņā viņam būtu jābūt kaut kādam aktīvām spejām. Neaizmirsīsim, ka Kērtis grib novērst Nikijas nāvi, tāpēc ceļojumi pagātne ir neizbēgami. Bet tas nozīmē, ja viņam vairs nav spēju pagriezt laiku, tad viņš varētu gribēt ceļošanu laika, bet - Saimonam nākotnē jau bija tadas spējas. Vai arī tad Kurtisam ir spejas sūtīt citus cilvekus laikā - tas varētu būt logiski - tad viņš būtu aizsūtījis Saimonu uz pagātni un Saimonam pašam tādu speju nebūtu. Bet, ja jau Alisa bija dzīva, bet vienalga Saimonam bija jāceļo pagātnē, lai noverstu viņam nāvi vel tad, kad viņi nebija kopa, tas nozīmē, ka vēl dziļāka pagātnē bija kaut kas mainījies, kas noveda pie Ališas nāves no tā videospēļu slepkavas. Turklāt Saimons zinaja visādu svarīgako notikumu notikšanu līdz sekundes simtdaļas precizitātei. No savas atmiņas vien viņs to nevareja zināt, tas nozīme, ka viņā to visu jau kādu reizi bija izdzīvojis vai arī ka kādam ir spejas redzēt pagātnis ļoti ļoti precīzi. Bāc, tik daudz visādu iespejamo variantu. Esu aizrāvusies ar pārdomām.

0

25

albalonga написал(а):

Varam arī tiešām maratonu sarīkot un noskatīties, bet cravey - būtu tomēr velams, ka tu pirmo sēriju noskaties, lai vismaz zini, vai patīk, jo serials tiesam ir tāds - vai nu dievini, vai riebjas - vienaldzīgu neatstāj. Un otrā sezona stipri labaka par pirmo tīri sižetiski.

Ok, noskatīšu tad 1. sēriju :)

0

26

ak, dies, es uz gifu savā parakstā varētu sēdēt stundām un skatīties. Viņš ir tik - wow. Turklāt Iwan Rheon ir arī mūziķis un pirms Misfits bija tikai teātra aktieris. Saldumiņš.

0

27

Starp citu - vai kādam ir kaut kas, kur Iwans dzied???? Es vēļ nemēģināju meklēt, bet ja kādam ir vai zatrod - ielieciet.

Starp citu Rbertam (Neitanam) ir liela popularitāte no Misfits un viņš filmās filmējās un bija nopietnas baumas, ka viņš 3.sezona Misfits nebūs. Un tagad joprojām ar nav oficiāla apstiprināja.

0

28

Un viss - man panesās Simon/Alisha fiki.

Simon, Alisha and cuddling

http://goddess09807.livejournal.com/24983.html

0

29

Smuts, sexīgi un mīlīgi un skaisti.

http://community.livejournal.com/girlju … 50110.html

0

30

Neesmu meklējusi nevienu Iwana dziedāšanu, jo man sākumā youtube nemeta ārā, tad es kaut kā atmetu ar roku.

Un Roberts ir diezgan neitenīgs arī dzīvē:

0

31

Noskatījos pirmo sēriju, man patīk :D Domāju, ka pēc Kinija ēras nevienu nepārsteigs, ka mans mīļākais varonis ir Neitans :D Super, šis būs jau 4. britu seriāls, ko skatos :D

0

32

LOL. super cravey.

Ir Iwanam viens EP iznācis - es centīšos dabūt.

Un te gen. Tāda varētu būt sērija starp 206. un 207. Present!Simon/Alisha implied.

http://starry-orleans.livejournal.com/926.html

0

33

Noskatījos pirmās 2 sērijas :D Awww, Saimons tāds jaukumiņš  :flirt:

0

34

Eu bāc atkal daudz pozitīvu atsauksmju. Uzliku lādēties pirmās divas sēŗijas.

0

35

hihihi, super, Inetux.

inperil.net ir abas sezonas un diezgan ātri novelk - atkarībā no neta ātruma, bet man vakar otro sezonu novilka, kamēr skatījos trīs pēdējās pirmās sezonas sērijas. Ja gribat torentu, varu ielikt.

0

36

Es pasūtīju no ebay abu pirmo sezonu DVD box set. Kopā latviešu naudā sanāca 22 Ls.

0

37

albalonga написал(а):

Es pasūtīju no ebay abu pirmo sezonu DVD box set. Kopā latviešu naudā sanāca 22 Ls.

:rofl: Oh wow, tad tas nozīmē, ka patiešām esi aizrāvusies :D

0

38

Invisible sex. Sort of.

http://boonies.livejournal.com/314359.html

0

39

Jej, Pienāca mans 1.-2.sezonas box set. Superb. Varēsim rīkot maratonus.

0

40

albalonga написал(а):

Jej, Pienāca mans 1.-2.sezonas box set

Stilīgi. Man joprojām ir tikai oriģinālie QAF diski.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Misfits