TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Misfits


Misfits

Сообщений 41 страница 48 из 48

41

Pabeidzu 3.sezonu skatīties - saskumu un apraudājos....

Свернутый текст

Ja kāds vēl to nezina, tad Roberta (Neitana) nav trešajā sezonā. Pirms sezonas bija atsevišķs special, kur Neitans dodas uz Lasvegasu ar to meiteni un Neitanu junioru - viņa jaunās spējas ir mazliet mainīt realitāti. Viņu protams pieķer viņa stulbuma dēļ un viņš nonāk cietumā - zvana Saimonam, lai palīdz, bet jaunais varonis Rūdijs paceļ trubu un Neitans protams prasa Bariju un Rūdijs saka, ka tādu nezina.

Neitana pietrūka trešajā sezonā, bet viņa aizvietotājs Rūdijs man sezonas laikā iepatikās. Rūdija spējas viņa otrais "es", kurš ir jūtīgs un emocionāls - respektīvi, Rūdija spej pārtapt divos Rūdijos.

Ališas spējas supertizlas - sezonas laikā tik pāris reizes izmantoja, bet vienā sērijā tas kādam izglāba dzīvību - Ališa spēj ieraudzīts to, ko redz cits cilvēks un pēc tā noteikt, kur sis cilveks atrodas. Saimons spej paredzēt nākotni - netālu nākotni un īsus uzplaiksnījumus, kurus nekontrolē - un izskatījās, ka tik savu nākotni.

Kellija ir atrofiziciste, bet šīs spejas viņai neko nedod.

Un Kērtis spēj par sievieti pārtapt un šīs spējas bija visinteresantākas un visbiezāk izmantotās sezonas laikā. Bija ar lezbiešu sex, LOL. Un Kērtis sieviete man patīk labāk nekā Kērtiss vīrietis - žel, ka viņš zaudēja šīs spējas.

Un tad laikam pats šokējošākais, kāpēc es raudāju - Ališas sezonas beigās tiek nogalināta... Saimons dodas pagātnē. Bet man liekas, ka seriāla veidotājiem viss tas laika ceļošanā ir totali sadirsts un viņi paši vairs neko nesaprot. Bet whatever. Lieta tāda, ka aktrise Antonia Thomas, kura atveido Ališu, paziņoja, ka nākamajā sezonā vairs nebūs. Nav skaidrs, kas būs ar Saimonu, jo beidzās ar to, ka tagadējā laika līnijā palike Kellija, abi Rūdiji un Kērtiss, Ališa tiek apglabāta un Saimons dodas pagātnē - pie tam pirmās sērijas pagātnē. Ja Antonija vairs nebūs seriāla, ko pati twitterī paziņoja, tad skaidrs, ka pagātni un supersaimonu nerādīs. Vai Saimons atgriezīsies nākotnē bez Ališas un būs sagrauts vai arī Iwans Rheons arī aizies no seriāla? Karoč, es esmu šokā un nez - jau Neitana aiziešana bija sāpīga, tagad Ališa - visi mani mīļie varoņi. Kellija šajā sezonā uzsāka attiecības ar to superspeju pārdeveju - Setu un ir ķīmija viņiem. Šī sezona lika vilties, jo Saimonu un Ališu rādīja ļoti maz - koncentrējās uz Rūdiju, Kērtisu un Kelliju. Man ir tāda baisa nojauta, ka Saimons vairs nebūs - ka Iwans ar aiziet, jo tagad pašās beigās Rūdijs, Kellija un Kērtis runāja par Ališu un Saimonu - ka abi būs iesprūduši šajā aplī mūžīgi - Ališas visu laiku mirs, Saimons visu laiku dosies pagātnē, panāks ka viņa iemīlas un mirs un tagadnes Saimons saies ar Ališu un tā arvien no jauna... Karoč - ja Saimona nebūs šajā seriālā - es vairs neskatīšos - man pārāk sāpīgi un viņš jau no sākuma bija mans mīļākais varonis. Kopumā šī sezona lika vilties.

0

42

Nu es neskatījos, jo tu jau kā zini man mīļākais varonis bija Neitans. Un tagad, kad vēl šos spoilerus izlasīju twitterī (Simon and Alisha trendoja vienu vakaru), tad vēl vairāk nošokējos un nolēmu, ka tad arī neskatīšos vairs :)

0

43

Nu man otraa sezona joprojaam miiljaakaa ar future!Simon/Alisha - to es ik pa laikam paarskatiishu, bet nu 3.sezonas DVD chist nepirkshu - Saimona un Alishas tur tieshaam maz - tik viena seerija taa kaartiigi uz vinjiem koncentreejaas un sezonas beigaas vinju peedeejaa kopiigaa aina bija skaista, bet es taa noshokeejos, kad notika tas, kas notika - bljin, es nez - es atkal raudu.

0

44

Iwans ar nākamo sezonu darīs to pašu, ko Antonia.

0

45

Tad vai vispār ir vērts to seriālu turpināt filmēt? :D

0

46

cravey написал(а):

Tad vai vispār ir vērts to seriālu turpināt filmēt?

man jau liekas, ka nee, jo es vairaak neskatiishos.

es pavisam saskumu.

0

47

Bija baumas, ka MTV (vai cita televīzija) vēlas veidot US rīmeiku. LOL Redzēju vienu gifu, kurā Antonia un Iwan ar sejas mīmiku parādīja, kā viņi jūtas. Žel, ka aktieri aiziet. Rudy man arī  iepaticies, bet es nezinu, vai veidotāji atradīs tik kolorītus varoņus/aktierus nākotnes sezonām.

0

48

Tipa Josh Scwarc grib taisīt rīmeiku US cik dzirdeju... Tas ir interesanti, ņemot vērā, ka Misfits Overmans veidoja kā parodiju par amīšu supervaroņu filmām un seriāliem. Ja amīši taisīs, tad tas būs amīšu variants parodijai par amīšiem...

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Misfits