TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » My Sister's Keeper


My Sister's Keeper

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

http://bildites.lv/images/83pr5g24rq6dhhol97v5.jpg

In Los Angeles, the eleven year old Anna Fitzgerald seeks the successful lawyer Campbell Alexander trying to hire him to earn medical emancipation from her mother Sara that wants Anna to donate her kidney to her sister. She tells the lawyer the story of her family after the discovery that her older sister Kate has had leukemia; how she was conceived by in vitro fertilization to become a donor; and the medical procedures she has been submitted since she was five years old to donate to her sister. Campbell accepts to work pro bono and the obsessed Sara decides to go to court to force Anna to help her sister

Traileris.

http://www.dailymotion.com/video/x9fxdc_my-sister-s-keeper-trailer_shortfilms

0

2

Vienīgais, ko es varu pateikt,ka  šī filma ir ļoti skaista un aizkustinoša, tātad obligāti jāredz. Pa visiem 100 procentiem iesaku noskatīties!  :)

0

3

un es pievienojos ieteikumiem noskatīties , jo tā ir viena no manām mīļākajām filmām,  :flirt: .

0

4

pinocchio написал(а):

jo tā ir viena no manām mīļākajām filmām,  :flirt: .

O, jā!  :) Pēc noskatīšanas tā noteikti ir kļuvusi arī par vienu no manām mīļākajam  filmam  un arī dziesma Feels like home to me. :)

0

5

Filma man ļoti patika tikai žēl par viņas māsu.  :'(  filma ļoti aizkustinoša.

0

6

Ajala написал(а):

Filma man ļoti patika tikai žēl par viņas māsu.  :'(  filma ļoti aizkustinoša.

Aha...ļoti skumja filma, es piemēram, vairākas reizes apraudājos filmas laikā!  :'(  :)
Un, prieks, ka tu arī beidzot te!  :flirt:  :)

0

7

Ajala написал(а):

tikai žēl par viņas māsu

man pat laikam viņa nav žēl , tā ir tā pati lielākā filmas burvība, es nespēju šo filmu iedomāties kaut nedaudz savādāku.

0

8

pinocchio написал(а):

man pat laikam viņa nav žēl , tā ir tā pati lielākā filmas burvība, es nespēju šo filmu iedomāties kaut nedaudz savādāku.

Patiesībā piekrītu šim, ka filmai nevajadzēja beigties savadāk, tādām beigām vnk bija jābūt. Un, tieši tās, kā jau vairumu skumju filmu beigas, liks šo filmu acerēties vēl spilgtāk. :love:  :)

0

9

Mariposa написал(а):

Vienīgais, ko es varu pateikt,ka  šī filma ir ļoti skaista un aizkustinoša, tātad obligāti jāredz. Pa visiem 100 procentiem iesaku noskatīties!  :)

Filma tiešām ir jāredz! Pēc noskatīšanās tā kļuva par vienu no manām mīļākajām filmām!
Es pat dažās vietās apraudājos, lai gan mani nemaz nav tik viegli saraudināt!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » My Sister's Keeper