TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Pretty Little Liars » Pretty Little Liars


Pretty Little Liars

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

http://i576.photobucket.com/albums/ss203/GaByGallery/PrettyLittleLiars_poster-550x733.jpg

Genre: Drama
Format: Teen drama, Mystery
Series created by: Marlene King
Books written by: Sara Shepard
Starring: Troian Bellisario, Ashley Benson, Holly Marie Combs, Lucy Hale, Ian Harding, Bianca Lawson, Laura Leighton, Chad Lowe, Sasha Pieterse, Shay Mitchell.
Original channel: ABC Family
Premiere: June 8, 2010.
Plot: Season One introduces a clique of five girls - Spencer Hastings, Hanna Marin, Aria Montgomery, Emily Fields, and Alison DiLaurentis. During a slumber party, Alison goes missing and is nowhere to be found. One year later her body is discovered in the backyard of the house she lived in, forcing the four surviving girls who had since grown apart, to reunite. Shortly before Alison's body is found, the four girls begin to get messages from an anonymous "A", who knows their deepest and darkest secrets that they thought only Alison knew. They continue to get the text messages even after the funeral.
Trailer

0

2

Nevaru sagaidīt White Collar 2. sezonu, sāku skatīties un man ļoooti patīk.. ^^ Diezgan interesants seriāls, domājams, ka turpināšu skatīties. ^^ Cerams arī, ka man kāds pievienosies.. ^^ Un liels prieks redzēt Holly Marie Combs jaunā seriālā, kurš atkal jau saistīts ar mistisko.. ^^ :love:
Vai būtu iespējams izveidot arī atsevišķu forumiņu šim seriālam? :rolleyes:

0

3

Viena tēma jau šim seriālam bija izveidota

0

4

Ja kāda vēlas un ja patīk angļu seriāli/mūziķi/aktieri/aktrises/filmas, tad varat sekot un jautāt jautājumus šai ask fanu lapā - http://ask.fm/eyecandy0115
Neko neuzspiežu! :):):)

+1

5

Paldies :)
Es jau esmu pamatīgi iekavējusi šo seriālu :( Bieži domāju, ka vajadzētu atsākt skatīties. Un forumā šo tēmu arī nesanācis papildināt, jo pagaidām neko neesmu skatījusies un nav arī bijis aktivitātes no citiem.

+1

6

6. sezonas otrajā pusē būs pagājuši 5 gadi!

Pirmās 4 minūtes

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Pretty Little Liars » Pretty Little Liars