TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Haven


Haven

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Tas ir jauns kanāla SyFy seriāls, kas balstīts uz Stīvena Kinga grāmatu "The Colorado Kid". FIB brīvā aģente tiek nosūtīta uz Menas mazpilsētu Haven atrast un notvert kādu noziedznieku. Pirms viņa ierodas, noziedznieks jau miris... Pirmajā dienāOdrija cieš avārijā (asfalts vienkārši sašķeļas un iebrūk uz ceļa). Viņu izglābj vietējā policijas departamenta inspektors Neitans. Vēlāk Odrija iepazīst arī vientējo slikto zēnu Djūku, ar kuru Neitana ir ļoti sliktas attiecības. Turklāt Havenā notiek visādas dīvainas lietas. Pirmajā sērijā kāds varonis spēj izraisīt pērkona negaisu vien ar savu dusmu spēku... Nu jau sapratāt - kā nekā SyFy ir zinātniskās fantastikas kanāls. Odrija nolemj uzkavēties Havenā, jo vietējās avīzes žurnālisti parāda viņai 1983.gadā uzņemtu fotogrāfiju, kurā redzamā sieviete ir ļoti līdzīga Odrijai. Bet Odrija ir no bērnu nama un vecākus nekad nav pazinusi. Savukārt Neitam ir īpaša nervu slimība - viņš nejūt sāpes, nejūt aukstumu un karstumu. Tas viss sākās, kad Neitam bija 7 un tas bija 1983.gadā. Toreiz Havenā notika visādas dīvainas lietas un nu tas atkal ir atsācies. Pilsētiņas policijas iecirkņa vadītājs ir Neita tēvs un viņš kaut ko slēpj. Odrijas FIB koordinators arī kaut ko slēpj un ir speciāli nosūtījis Odriju uz Havenu.

Karoč noskaījos pirmās trīs sērijas un man patīk. Iesaku, ja patīk laba zinātniskā fantastika, noslēpumu.

http://3.bp.blogspot.com/_8ZR3RtzcG9A/S7-QnexQ2nI/AAAAAAAABvI/UFMTpUOh1Ts/s640/Haven.jpghttp://l.yimg.com/l/tv/us/img/site/81/69/0000068169_20100616154203.jpg

http://l.yimg.com/l/im_sigg45lAytyrwAORw.ZKBVadqw---y626/tv/us/img/site/81/85/0000068185_20100616170609.jpg

0

2

wow, otrās sezonas beigas bija super. Tik daudz kas atklājās, bet tāds cliff-hangares.

Свернутый текст

Beidzot droši sapratām, ka Odrija agrak bija Lūsija un Vinca un Deiva jaunības laikā Sāra. Un ka lŪsija un Sāra nogalināja Djūka tēvu un vectēvu un Djūka ģimenei ir interesants, bet briesmīgs lāsts - nogalinot lāsta nēsātāju, tiek nogalināts lāsts. Bet vai tas ir to vērts...

Un Odrijas un Neita pirmais īstais skūpsts. Tās Neita sejas izteiksmes. Un Mantojums - Neitam jāaizsargā Lūsija, kamēr Djūkam jānogalina. Nabaga Djūks. Spēcīgi. Un protams Neitam ir tetovējums uz rokas.

Kas nolaupīja Odriju? Kurš kuru sašāva vai neviens nevienu pašās beigās? Bāc, kā lai sagaida. Tik ideālas sezonas beigas, ka es tagad dabūšu ilgi prātot un mocīties gaidot.

Karš starp ar lāstu apsēstajiem un parastajiem tikai kļūs agresīvāks nākamajā sezonā noteikti... Un galvenais, ka Djūks nepiekrīt, Djūks mīl Odriju - kā draugu. Es vismaz nejūtu, ka viņš būtu iemīlejies Odrijā, kā Neits, un tas ir labi, jo tā jau smagi. Kā viņi to visu talak risinās diez.

0

3

Kā es neciešu klifthangerus!

0

4

3.sezonas sākas 21.septembrī. Te ir tīzeris. Nevaru sagaidīt.

http://www.scificool.com/first-haven-se … mo-teaser/

0

5

nu ko es varu teikt pēc 3.01? Es mīlu Haven... WOW. Un tā montāža, kas notiks trešajā sezonā - visādi jauni varoņi un

Свернутый текст

Colorado Kid ir dzīvs...

0

6

noskatījos 3.03. Mīlu Djūku. Ideāls seriāls - paliek labāk un labāk. Tā psihoterapeite ar tagad tur iederas kā varone. Odrija sāk atcerēties. Vienkārši - wow. Gribu tālāk. Nākamā sērija solās būs ļoti interesanta. Man patīk, ka Djūks tagad ir katrā sērijā un tik daudz. Un Tīgu brāļi ar saviem noslēpumiem. Un jaunais tumšādainais detektīvs ar saviem noslēpumiem. Man patīk, ka arī Haven bez tā neiztika - vismaz vienam varonim jābūt tumāādainam. Kas tālāk - tas nozieguma vietas pētnieks - nez, kā viņus sauc - tas, kas pēta, kas ir nāves iemels - to par geju uztaisīs??? :)

0

7

ak, wow. pēdējā sērija bija ideāla Helovīnu sērija. Spokainā māja, Odrijas atmiņas. Neitans tā loģiski tiek attālināts no Oderijas un Odrija savukārt satuvinās ar Djūku. Tik skaisti. Ne, es laikam sāku arī Odrija/Djūks šipot. Vispār es čist varētu the šipot threesome. Tik ideāli. Vot šeit pliku slešu nešipoju, jo ir sievietes tēls, kas ir interesants, spēcīgs un aktrise, kurai ar abiem galvenajiem vīriešu kārtas varoņiem ir izcila ķīmija. Super.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Haven