TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » En nombre del amor » *** ROMINA Y PALOMA.***


*** ROMINA Y PALOMA.***

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

*** ROMINA Y PALOMA.***

Manis veidotais Rominas un Palomas video. :)
Gribēju atgādināt, ka Rominai un Palomai par spīti visam ir arī skaisti mirkļi. :) Un, viņu draudzība ir īpaša. :)

http://www.bildites.lv/images/90y19yj6m59shviypqhe.jpg
*****************
http://www.bildites.lv/images/ngz3oyfdoonka3ww3sl0.jpg

0

2

Ahhh!! Ļoti skaisti!! Dievīgs sākums, kad runā, un tās ainas no bērnības un tad visas pārējās lieliskas izvēlējies un saliki!!! Patiešām liekas, it kā starp viņām nebūtu nekādu telenoveles laikā.. Malacītis, taurenīt  :love:  :love:  :love:

0

3

aNgeL написал(а):

Ahhh!! Ļoti skaisti!! Dievīgs sākums, kad runā, un tās ainas no bērnības un tad visas pārējās lieliskas izvēlējies un saliki!!! Patiešām liekas, it kā starp viņām nebūtu nekādu telenoveles laikā.. Malacītis, taurenīt  :love:  :love:  :love:

Paldies!  :)  Tu jau zini, ka esi mana iedvesmotaja.http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/53ec18a9c54471a7938a38d615c86861.gif

0

4

Paldies,ļoti jauks video!

0

5

Piekrītu, piekrītu, piekrītu!!! :)
Traki smuks video.
Paldies, esi centusies ļoooti!

Man patīk tas griešanās moments, kad no mazām meitenēm viņas paliek par jaunām lēdijām. :D

Un tad vēl es atceros to kadru pēc Injaki nāves, kad abas sēdēja gultā ar končiņām un šokolādītēm.. tas bij` mīļi.

0

6

Terēze написал(а):

Paldies,ļoti jauks video!

modreits написал(а):

Piekrītu, piekrītu, piekrītu!!! :)
Traki smuks video.
Paldies, esi centusies ļoooti!

Liels paldies!  :)  Prieks, ka jums patīk un es tiešām pamatigi nocentos un par spīti dažām problēmam, ko man sagadāja šis video, es tomēr to paveicu!  :D  :)

modreits написал(а):

Man patīk tas griešanās moments, kad no mazām meitenēm viņas paliek par jaunām lēdijām. :D

Jā, man ar!  :love:

modreits написал(а):

Un tad vēl es atceros to kadru pēc Injaki nāves, kad abas sēdēja gultā ar končiņām un šokolādītēm.. tas bij` mīļi.

Jā, šo kadru es arī ļoti gribēju dabūt, bet nekur neatradu. Diemžēl, bet jā, tas ļoti mīļi!  :)

0

7

Jauki.

0

8

rodrigo_reyes написал(а):

Jauki.

Paldies! Centos! :)

0

9

Sakonfigurejiet kko par Karlotu, un lai laba melodija buutu fonaa :))

0

10

rodrigo_reyes написал(а):

Sakonfigurejiet kko par Karlotu, un lai laba melodija buutu fonaa :))

:D Hmmm...to laikam man neprasiet, es kādu laiku video vairs netaisišu! Parāk daudz tas atņēmis laiku manai patiesajai aizrautibai..rakstniecībai.  :D  :) Bet, gan jau kāds atradīsies, kas uztaisis video par Karlotu. Youtube jau arī pastāv  daži labi video par viņu. :)
Vnk par Rominu un Palomu nebija neviens veidots video, tpc izvēle krita uz viņām. :)

0

11

Mariposa написал(а):

Youtube jau arī pastāv  daži labi video par viņu.

Visus noskatijos, gribu veel!  ^^

0


Вы здесь » TelenovelesLV » En nombre del amor » *** ROMINA Y PALOMA.***