TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Desperate Housewives » Edie Britt.


Edie Britt.

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

http://primetime.unrealitytv.co.uk/wp-content/uploads/2009/02/edie-britt-258x300.jpg

     Within the series, Edie was one of several residents of the fictitious Wisteria Lane; she lived at 4362 Wisteria Lane in Fairview, Eagle State. Edie was a real estate agent. She has been married three times to Charles McLain (with whom she had a son, Travers), Umberto Roswell, and Dave Williams. Throughout her time on the series, she also had numerous relationships with the ex-husbands or former lovers of other characters.

     Edie, originally conceived as a recurring role and rival for Susan Mayer, has become one of the series' most notable characters. Sheridan's portrayal of the character has earned mostly positive reviews. In 2005, Sheridan was nominated for a Golden Globe Award for Best Supporting Actress.

Portrayed by: Nicollette Sheridan
First appearance: Pilot (episode 1.01)
Last appearance: Everybody Says Don't (episode 5.23)
Cause/reason: Fatal electrocution in a car accident
Created by: Marc Cherry

Aliases:
Edie McLain (first married name)
Edie Roswell (second married name)
Edie Williams (third married name)
Occupation: Former real-estate agent

Daži smieklīgi, nekrietni un pikanti mirkļi no Īdijas īsā mūža..

Отредактировано modreits (29.08.2010 14:45)

0

2

Damn, tas pēdējais video ir sasodīti labs...
Pati vēl skatos 1 sezonu, tā kā daudz ko vēl nezinu....

0

3

O, jauki...tu ieliki Īdijas video!  :)
Jā..Īdija man ļoti patika. Forša, ļoti spilgta persona. Nepatīka tikai tas, ka viņa vienu brīdi jaunas Maika un Sūzennas attiecībās..bet tas tā. Beigas jau viss nokartojās.
Man patika aina, kad visas mājsaimnices izkaisija Īdijas pelnus kaut kur pie savas mājas...un vietām, kas atgadinās par viņu. Un, pateica vārdus, kas raksturotu Īdiju, visvairāk patika Sūzennas vārdi "One of a kind".
Patiesībā tā bija ļoti skumja aina, bet kaut kadā veidā tik mierīga un skaistas atvadas.

0

4

Mariposa написал(а):

Jā..Īdija man ļoti patika. Forša, ļoti spilgta persona.

Tieši tā! :)
It kā viņa brīžiem spēlēja ļaunās varones lomu, bet tas viss bija tikai un vienīgi tāpēc, ka viņa bija vientuļa un tieša visu laiku visās jomās. Īdija vienmēr teica visu, ko domā, un tas viņu visu acīs padarīja par stervu. Ļoti daudzas reizes Īdija sevi parādīja kā jauku un iejūtīgu sievieti. Man ir žēl, ka viņai nācās aiziet tādā veidā. I miss her! :( Īdija bija viskolorītākā un tiešākā no visām Wisteria Lane iemītniecēm.

Mariposa написал(а):

Patiesībā tā bija ļoti skumja aina, bet kaut kadā veidā tik mierīga un skaistas atvadas.

Paldies, ka sameklēji šo video! :)
Tik tiešām skumjš, bet patīkams moments..

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Desperate Housewives » Edie Britt.