TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Aktrises un aktieri » William Levy


William Levy

Сообщений 61 страница 80 из 214

61

Wooow.
Super. Abas dejas man šoreiz riktīgi patika!!!
Fokstrots tik dzīvelīgs, azartisks, foršām kustībām... Un pasodoble vispār! Brīnišķīgi spāniska, un beigas vsp ideālas :D

P.S. šodien kafē mūzikas kanālā redzēju klipu ar JLo :D

0

62

DWTS - 9. nedēļa - Tango

Video

DWTS - 9. nedēļa -Samba

Video

Rezultāti

Maria Menounos & Derek Hough, tango 10-10-10 (30) + jive 10-9-10 (29) = 59
William Levy & Cheryl Burke, tango 9-9-10 (28) + samba 10-10-10 (30) = 58
Donald Driver & Peta Murgatroyd, waltz 9-9-10 (28) + samba 10-9-10 (29) = 57
Katherine Jenkins & Mark Ballas, quick step 10-9-10 (29) + samba 9-9-9 (27) = 56

http://communities.washingtontimes.com

0

63

Kaut kā neviena no šīm dejām mani līdz galam nepaķēra... Tango atkal bija sajūta, ka mūzika ar deju nesaiet līdz galam kopa. Bet nu prieks par viņu punktiem!!! :)
Ak, bet nākamnedēļ pēdējais raidījums, jā? :( Es jau pieradu pie šīm otrdienām...

0

64

Jā..mani arī kaut kā nepārliecināja.. Kad sākās tango, tad man sākums dikti patika - tie dūmi, melnais apģērbs, dziesma... bet kaut kā pēc tam emocijas pazuda..Nekā īpaša šajā dejā nebija..
Samba labāka...bet nu..samba nav pie manām mīļākajām dejām :D Pēcpusi gan viņš smuki grozīja  :flirt:

0

65

aNgeL написал(а):

Pēcpusi gan viņš smuki grozīja

:D:D:D:D:D spriežot pēc aurošanas zālē šajos momentos - ne Tev vienai tā šķiet :D

0

66

DWTS - 10. nedēļa - Cha cha cha

Video

DWTS - 10. nedēļa - Freestyle

Video

Rezultāti

Katherine Jenkins and Mark Ballas - Paso Doble 30 + Freestyle 30 = 60
William Levy and Cheryl Burke - Cha Cha 30 + Freestyle 29 = 59
Donald Driver and Peta Murgatroyd - Argentine Tango 29 + Freestyle 30 = 59

0

67

Pēc šitāda freestyle es pat aizmirsu, kas tajā Cha cha cha bija.. Wow.. bet tas bij wow.. tās krāsas, efekti, dziesma... Man liekas šajā dejā riktīgi ķīmijas viļņi nāca  :love:  :love:
Ahh..jātur īkšķus un jācer, ka Viljamam fanu skaits pārspēj tos pārējo abus...

0

68

O jāaaa, freestyle bija WOW!!! Man jau bija bail, kas tur būs, bet kad es ieraudzīju tērpus, jau radās sajūta, ka jābūt ok, un kad sāka skanēt mūzika, pavisam labi palika, UN kad sāka dejot - pašķīda dzirksteles :D :love:
Kad būs zināmi gala rezultāti - ar fanu balsojumu utt??? :) Eh, bet.... viss..? Beidzās? :( Kaut kā ātri paskrēja tas laiks... Man iepatikās...

0

69

Kā tur tas vidējais no žūrijas pārmeta, ka bija paredzami.. man tieši otrādi bija bail, ka nebūs latīniski.. Bet arī nomierinājos, kad ieraudzīju tērpu un izdzirdēju pirmās mūzikas notis  :love:
Malači tomēr, ka izvēlējās latīnisko, nevis kaut ko citu  :love:

Nezinu es ne par rezultātiem.. neko :D kaut kad vēlāk mēģināšu saprast, kas tur notiek :D

0

70

DWTS - 10. nedēļa - Salsa

Video

Rezultāti

William Levy and Cheryl Burke - 3rd place
Katherine Jenkins and Mark Ballas - 2nd place
Donald Driver and Peta Murgatroyd - winners

0

71

No vienas puses žēl, ka palika trešie, bet no otras - super, ka vispār  tika līdz finālam, ka noturējās visu šo laiku! :)
Eh, man pietrūks... :(

0

72

Mhmmm...galvenais, ka tika finālā..bet nu žēl, žēēl..būtu tad jau vismaz otrā vieta.. 
Xi xi..bet viņa dēls raudāt laikam sāka :D vismaz tā izskatījās, ka pārdzīvoja.

Man ar pietrūks :(

0

73

aNgeL написал(а):

Mhmmm...galvenais, ka tika finālā..bet nu žēl, žēēl..būtu tad jau vismaz otrā vieta..

Ar otro vietu ir tā, kā ir... Tā var būt arī škrobīgāka, jo tik tuvu pirmajai. :D

0

74

Tā saka, ka sliktākās vietas ir otrā un ceturtā :D bet nu nez.. man liekas, ka otrā ir labāka nekā trešā :D

0

75

Viljams turpina čipsu reklamēšanas karjeru :D

P.S. Viņa nākotnes plāni ir Holivudas filma un nākamgad kāda telenovele.. :)

0

76

Prikolīga reklāma :D :D :D

0

77

Un atkal reklāma... :D

0

78

:rofl: Hahaha, vot tā ir reklāma!! :D Labais!

0

79

Awww...  :love:

William Levy: "Acabo de preguntarle a mi hijo si me quería y me dijo.. Papi no, yo te AMO!! Wow!! Nothing better than that!! "

0

80

Haha, reklāma ir ģeniāla.. :D :love: Kaut vai Viljama dēļ esmu gatava pirkt M&M končas.. :D
Un kad no viņa mutes izskan vārds 'Baby..', nu tad viss, es gar zemi.. :love:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Aktrises un aktieri » William Levy