TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Los herederos del Monte (Telemundo) » Los Herederos Del Monte (Telemundo, 2011)


Los Herederos Del Monte (Telemundo, 2011)

Сообщений 1 страница 20 из 80

1

Hijos del monte būs Čīles telenoveles "Hijos del monte" rīmeiks.
Galveno lomu iespējams atveidos Marlene Favela.
Runā, ka telenovele būšot Pasion de gavilanes stilā.

0

2

0

3

Jā, Čīles novele man patika. Aktieri ne visai, bet vienalga smuki. Kā Pasion de Gavilanes tur ir trīs pāri - trīs brāļi un trīs dāmas. Es skatījos reiz tūbē biki šito Čīles. Bet nez - ja tur Favela, ta neskatīsos. Lai gan jāiečeko, kādi aktieri atveidos brāļus un ja Marija Fernanda otru dāmu, tad kas trešo.

0

4

Es skatos uz Favelu un man uzreiz nāk prātā Ana Lusija Domingez, kas PDG bija. Abas līdzīgas :D

0

5

Mm, bez skaņas noskatījos, man patīk šis promo ^^
Bet Favela... nu jā, nav spējusi man iepatikties.

0

6

Paloma написал(а):

Mm, bez skaņas noskatījos, man patīk šis promo

Principā diezgan tipisks promo. Nekā īpasi origināla. Bet nu tā kā man patīk šādā stilā, tad patīk arī šis promo :D

0

7

Man patīk promo! Arī Marlēna Favela...gaidu laikam kad uzzināsim vairāk par šo seriālu. Ja tas nebūs kaut kas pārsteidzošs un tāds, kas mani riktīgi pievilks,  tad visticamāk neskatīšos!

0

8

Man arī patīk Marlēna Favela, šeit viņa laikam būs galvenā varone!

0

9

es protams visu esu nojaukusi, jo laikam galvā visi seriāli sajukuši. nu tip stāsts ir par 5 brāļiem, galveno varoni (Marlēnu), kura nebūt nav pozitīva loma un vēl trim māsiņām. Marlēne ir apstiprināta lomai. Par pārējiem nav skaidrs, bet spekulācijas šādas.

Main role - Marlene Favela.
Brothers - Jencarlos Canela, Jonathan Islas, Arap Bethke, Sebastian Zurita and Tiberio Cruz
Ladies - Maria Fernanda Yepez, Andrea Lopez, Natasha Klauss, Laura Perico.

0

10

Jāa.. tas vīriešu un ladies saraksts ir skaists!!  :love:  Bet par Mariju Fernandu it kā runā, ka viņa kaut kur citur filmēsies. Nez..jāgaida!

0

11

aNgeL написал(а):

Principā diezgan tipisks promo. Nekā īpasi origināla. Bet nu tā kā man patīk šādā stilā, tad patīk arī šis promo

nu, varbūt arī tipisks, bet man patīk tādi :D

Ak, bāc, nu nedrīkst salikt tādus aktierus! :D Andrea, Laura un - Jencarlos!!! Tfu-tu, nejauki

0

12

Paloma написал(а):

Ak, bāc, nu nedrīkst salikt tādus aktierus!  Andrea, Laura un - Jencarlos!!! Tfu-tu, nejauki

Nu Tev tik šie 3, a man vēl + Natasha, Araps un Maria Fernandez :D  :love: Bet nu kā mana dzīve parādīja, tad ar mīļoto aktieru kaudzi nepietiek, lai skatītos telenoveli :D

0

13

Wikipēdijā parādījies šāds lomu sadalījums, kas gan ir pretrunā ar ziņu, ka Natasha Klauss sāks filmēties galvenajā lomā Caracol novelē "Cementa džungļi"

Marlene Favela Paula de Monte
Arap Bethke Juan de Monte
Paulo Quevedo José de Monte
Tiberio Cruz Lucas de Monte
Natasha Klauss Julieta Millán
Sebastian Zurita Gaspar de Monte
Maria Antonieta de las Nieves

Ja pareizi atceros, tad Paula un Juans ir pāris beigās, bet ilgi līdz tam iet. Juans ir vecākais brālis.

0

14

Jaunākās ziņas, ka protagonistu pāris būs Marlena Favela un Mario Cimarro.

Nu Gata salvaje man viņi abi patika! bet nu..tas bija tik sen, ka kas zina, kā tagad būtu. Bet būtībā man pret Cimarro nekas nav - parasti, man liekas, lai gan viņš tēlo ne tik labi kā daudzi citi aktieri, bet viņa telenoveles parasti ir veiksmīgas.

0

15

Ak, vsjo, es nez, ko es iesākšu, ja te saliks citus aktierus, kas man patīk, jo uz šiem abiem kā galveno pāri negribu skatīties nuuu nemaz. Ne viņš, ne viņa man nepatīk, un no gata salvaje man patika tikai Kamēlija :D

0

16

NATASHA KLAUSS FORMA PARTE DEL ELENCO DE LOS HEREDEROS DEL MONTE
La bella actriz Natasha Klauss forma parte del elenco de herederos del monte, junto a Mario Cimarro, y otros grandes actores que llevaran a las pantallas un exito televisivo.
Publicado por FAN DE M.C en 13:24
Etiquetas: Diana Quijano, Herederostv, Jonathan Islas, Jose Luis Resendez, Juan Pablo Posada, Mario Cimarro, Marlene Favela, Natasha Klauss, Roberto Mateos

0

17

Mario man pagaidām asociējas ar Huanu Reyesu te - visas tās pļavas, apģērbs.. un pat vārds tas pats.

0

18

0

19

Jau tika parādītas pirmās 20 minūtes!

Entrada

0

20

Xi..man jau bija sācis trūkt rančo vide! :D ( Uzreiz atgādina par Pasion de Gavilanes :love: ). Un, arī šajā telenovelē brāļi! Un, Huans! :D :love:
Man liekas, ka viens no brāļiem ( Pedro)  ir iemīlējies Huana līgava, jo viņš tā skatījās uz viņu! Un, vēlāk tā abu saruna, kurā viņš teica, ka tā skaista! Jā, te visādi likloči laikam gaidāmi starp brāļiem un Paulu arī! :)
Wow..un Paulas uznāciens!  :love: Viņa tik smuka šajā telenovelē, patiesībā, Marlēnai piestāv ļoti šī loma. Tāda gracioza un eleganta sieviete kā Paula. Un, vēl viņas velnišķīgais raksturs! ( Dievinu tādas varones! :love:  :love:  :love: )
Un, kad Huans viņu ieraudzīja un viņa pateica, ka ir viņa māsa! Velāk, jau uzreiz abiem tādas dzirksteles! :love:
Aww...Lukas, vienīgais no brāļiem, kas priecājas par Paulas parādīšanos! Vismaz viņš tāds maigs un jauks! Gaspars gan nejauks! :D 
Otrā sērija jau apliecināja manas šaubas, ka starp Pedro un Huana līgavu Hulietu kaut kas ir bijis, jo viņš teica, ka nevar viņu aizmirst un jā...un tad ienāca Paula.
Xi..xi..kā man patīk Migels, tik intresants tēls.  :D  Un, Migela attiecības ar Paulas māti ak...man vienkarši abi patīk! ( Viņam laikam ļoti patīk, ka viņam pievēršs uzmanību :D)
Paula jau sāk flirtēt arī ar otru brāli- Hosē. :love:  Tā aina man pat labāk patika par Huana un Paulas, bet nu gan jau...( Hosē jau pietiek citas attiecības, kur izpausties.)
Es laikam vienīgā skatos, vai ne? Bet, man patīk!  :) ( Kaut kas līdzīgs tam, ko dievināju Pasion de Gavilanes. :) )

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Los herederos del Monte (Telemundo) » Los Herederos Del Monte (Telemundo, 2011)