TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par telenovelēm » Telenoveles, kuras tika rādītas Latvijā!!! :) ;)


Telenoveles, kuras tika rādītas Latvijā!!! :) ;)

Сообщений 1 страница 20 из 31

1

Отредактировано Forsteriāna (12.11.2013 19:24)

+2

2

Paldies Līguci,seriāla Preciosa latviskais nosaukums bija Skaistule,bet Cuando seas mia LNT kanālā tika rādīts ar nosaukumu Aizliegtā mīla.

0

3

Lūdzu, Terēze! Un paldies, ka uzrakstīji nosaukumus,es tikko kā pārlaboju! :) ;)

0

4

Vēl rādīja arī argentīniešu Milēdija un Čigāniete (Zingara ) :)

Malacis! Man patīk šī doma, ka sarakstīt visas rādītās telenoveles! Man patīk dažkārt par to padomāt.

Par  bildēm!
1. šeit formatēšanas rīkjoslā ir tāda poga ar 2 kvadrātiņemi - zaļu, sarkanu, zilu. kad uzspiež uz tās, tad var iekšā bildītes linku ielikt.
2. Var izmantot bilžu glabāšanas serverus. Tu datorā saglabā visas bildes un tad kādā no adresēm (Piem. wwwimageshack.us  ; wwwradikal.ru ; wwwbildites.lv ) ielādē šīs bildes un tad forumā saliec tos linkus, kuros parādās tegi [img ] [ /img]

Piem.

Свернутый текст

Kad liec bildes no imageshack, tad liec to linku, kurš iezīmēts sarkanā rāmītī.
[реклама вместо картинки]

0

5

Wow, tik laba doma Tev, liiguci.. ^^ Malacīte un paldies arī no manas puses, tagad var pakavēties atmiņās.. :love:

0

6

1989.gadā rādīja Verdzene Izaura :D Es skatījos mammas vēderā un kā jauks bērns ļāvu noskatīties pēdējo sēriju, pirms pieteikties ieraudzīt dienasgaismu :D Nav brīnums, ka esmu aizrāvusies ar telenovelēm... :D

0

7

Ta Tev Paloma ir jānoskatās šī telenovele :D

0

8

Nju man prieks par to, ka jums patīk  :D
Es sāku rakāties pa i-netu un sarakstīju visas telenoveles, tad sāku domāt, ko man iesākt ar tām visām sarakstītajām t-novelēm un tad es nejauši uzgāju šo mājaslapu, piereģistrējos un es izdomāju, ka uztaisīšu sarakstu ar visām t-novelēn, kuras tika rādītas LV un to arī izdarīju! :) ;)

Angel, paldies tev, es pamēģināšu! ;)

0

9

Wow, kāds tu malacis!  :)  Lieliska ideja, starp citu!  :)
Atceros, ka rādija arī "Pasion de Gavilanes" ( Mežonīgās kaislības), Samanta ( bija tāds seriāls ar Alīsiju Mačado), La Venganza ( Atriebība), La usurpadora ( Krāpniece), Todo Sombre Camilla ( Viss par Kamilu), Mi prima Ciela ( Mana mīļā māsīca),Miljonāra mednieces (Cazando a un Millonario ),Dzīvot Elēnai( Vivo por Elena).
A, pirmais seriāls ko redzēju bija Debesu rasa ( nezinu orģinālo nosaukumu) . :)

Отредактировано Mariposa (23.10.2010 12:42)

0

10

Par pirmo seriālu atgādināji man - Alondra vēl bija :)

0

11

Es aizdomājos par šo tēmu un atcerējos vēl arī citus Latvijā rādītos latīņamerikāņu seriālus-Tu vai neviens,Saimniece,Senjorita, Revanšs,Spožums un posts,Marija Izabella,Ķirzakas smaids,Milagrosa,Ievainotā dvēsele,Mīlas zelteris,Akmens sirds,Jaunais upuris,Vasaras romāns.Vēl kāds no Latvijā deviņdesmitajos gados bankrotējošajiem kanāliem īsi pirms tā slēgšanas sāka rādīt Venecuēlas seriālu Rosanhelika,pēc kura motīviem vēlāk tika uzņemta Rozalinda,vai arī otrādāk-pēc Rozalindas motīviem tika uzņemta Rosanhelika,jo nezinu Rosanhelikas uzņemšanas gadu,titullomā filmējās Sonja Smita,bet galveno vīriešu lomu tēloja Viktors Kamara.

0

12

Esmu lielāko daļu no Latvijā rādītājām telenovelēm redzējusi un kopā ar tām uzaugusi. :cool:

Отредактировано nita (23.10.2010 19:47)

0

13

Man ir jautājums par Lv rādītu telenoveli, neatceros ne latvisko nosaukumu, ne orģinālvalodā, bet varbūt kādas var palīdzēt atcerēties.
Seriālu rādīja jau kādus 5-6 gadus atpakaļ, ja ne vēl vēlāk. Tas bija kostīmseriāls, par vecajiem laikiem, galvenajās lomās bija slaida bolnda sieviete, ar lielām acīm. Seriāls bija it kā par divām māsām, viena tāda vaļīga un guļ ar visiem un otra kārtīgā, neatceros kāpēc, bet kārtīgajai bija jāapprec viens no māsas bijušajiem, viņš nebija īsti bagāts, ar tumšiem matiem līdz pleciem.
Varbūt kāds atceras?
Iepriekš minēto sarakstu jau izčekoju pēc bildēm internetā tur meklēto neatradu.

0

14

Izklausās pēc Corazon Salvaje (Mežonīgā sirds)  :)

http://telenoveleslv.mybb.ru/viewtopic.php?id=3839

0

15

Jā,runa ir par seriālu ''Mežonīgā sirds'',jo nevienā citā Latvijā rādītajā vēsturiskajā seriālā šāda sižeta nebija.

0

16

Liiguci, tikko ievēroju, ka tu atjauno šo sarakstu - malacītis!  ^^

0

17

Paldies Terēze un aNgeL :)
Tieši tas, ko meklēju.
Varbūt varat arī pačukstēt, kur seriālu varētu noskatīties, gribētos atcerēties bērnību :)

Pavisam nejauši uzgāju šo lapu, vienkārši super, jau sen kko šādu meklēju :)

0

18

Ja Tev der spāņu valodā ar subtitriem krievu valodā, tad pastāv iespēja dabūt sērijas.

Laipni lūgta forumā! :)

0

19

Man der spāņu valoda ar krievu subtitriem :)
Paldies par laipno uzņemšanu :)

0

20

Es Tev nosūtīju linkus privātajā ziņojumā :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par telenovelēm » Telenoveles, kuras tika rādītas Latvijā!!! :) ;)