TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Doctor Who


Doctor Who

Сообщений 21 страница 40 из 124

21

Noskatījos es The Christmas Invasion un sapratu, ka 9.doktors man patika labāk par desmito. Deivids Tenants doktoru spele kā pārgudru ciema ākstu. Biki pārspīlēts komisms un biki jau gandrīz kā parodija par 9.doktoru. Kristoferam Eklstonam visu laiku varēja just skumjas cauri viņa ekcentriskumam un man patika labak. Es nez. Moš tik ta man no vienas sērijas. Bet vienalga - pagaidam man tādas izjūtas.

Jaiet laikam gulēt. Rīt atkal vela diena - Vikings.

0

22

Tad, kad noskatīties 2x04, iespējams, būsi citās domās.
Vēl jo vairāk tad, kad viņu nomainīs nākamais Doktors. Tad jau būsi pieradusi.

0

23

Man savukārt likās, ka nekas nespēs Tennantu aizstāt, bet es jau pēc 2 sērijām iemīļoju Metu, kā arī Doktora un Eimijas savstarpējās attiecības  :love:

0

24

Šorīt vēl noskatījos Boom Boom sēriju, kur viņi bija pietauvojušies, lai Tardis uzlādētu un Roza beidzot pa īstam no Mikija/Rikija izšķīrās. Un tā gāzīgā citplanētiete atgriezās olas stadijā. Bet spēcīgi bija, kā viņa ar to Doktortu par dzīvi un nāvi runājās. Džeks beidzot uzvedās un izskatījās reāli gejisks un man uzreiz patika labāk. Tie viņa stāsti par piedzīvojumiem un visādām orģijām. LOL.

0

25

Ak, jā vēl kas - no 9., 10. un 11. doktoriem man patika vislabāk, kā 9.bija apģērbies. Tenanta kostīms un garais brūnais mētelis man ne visai, lai gan lasīju, ka viņš pats šo mēteli piedāvājis un seriāla veidotāji piekrituši.

Starp citu ir tā, ka kad Doktors nomainās, tad vēl var ar to kaut kā sadzīovot, jo doma jau tāda, ka nomainās tikai viņa izskats. Sūdīgāk, kad kompanjone nomainās. Man jau tagad Roza ir svēta un viņas attiecības ar Doktoru. Un pēc tam būs pēkšņi Eimija, kurai, kā lasīju, pēc tam būs arī vīrs. Njā.

0

26

albalonga написал(а):

Man jau tagad Roza ir svēta un viņas attiecības ar Doktoru.

Rouza, jā. Tad jau Tev ar otrās sezonas beigām būs līdzīgi kā ar SPN piektās sezonas beigām.
Bet tad nāk Marta, kas arī ienes savu odziņu. Tomēr, lai arī man visas kompanjones ir mīļas, viņa tomēr mazāk mīļa.
Un Donna - kas vienkārši ir fantastiska - viena no Ketrīnas Teitas labākajām lomām.
Un Eimija, kurai ir Rorijs, jā.

0

27

etansy написал(а):

Rouza, jā. Tad jau Tev ar otrās sezonas beigām būs līdzīgi kā ar SPN piektās sezonas beigām

Jā, bet pēc tam 4. sezona cik superīga beigās  :love: Tas bij to vērts beigās.

albalonga написал(а):

Un pēc tam būs pēkšņi Eimija, kurai, kā lasīju, pēc tam būs arī vīrs. Njā.

Jap, Rory the Roman :D Lai gan Eimijas un Doktora attiecības ir kkas spēcīgs un vnk super :) Mans mīļākais brīdis laikam ir 5x02 beigas :love:

0

28

Deeem šie divi video tik skaisti  :love:

0

29

Jāiet mājās noskatīties divas atlikušās pirmās sezonas sērijas. To Ziemassvētku specsēriju noskatījos pārlecot. Un muļķe - neuzliku nākamās sezonas vilkties. Nu nekas - es vēl No Ordinary Family skatos, kuru diemžēl atcēla ABC pēc ši gada vienas sezonas. Es esmu pirmās sezonas pusē un man patīk. Ne ļoti, ļoti, bet var skatīties. Vispār daudz seriālu, kas man patīk un kurus atceļ. Pagājušogad bija ar Kolinu Henksu seriāls The Good Guys, kur viņš bija jaunai, pareizais policists, kuram piespēlēja vecu, pārgalvīgu policistu. Tāda asa sižeta komiskais gabals. Es ar baudu visas 22 sērijas noskatījos un pat saglabāju sev, jo reāli patīk. Vēl pagājušās vasaras manu mīļo seriālu Terriers ar atcēla... Vispār, ja reiz iegrimu off-tēmā un te mdarbā sanāk gaidīt biki, tad jāsaka, ka vasarā rāda vairājus seriālus, kurus katru vasaru gaidu - Leverage, Eureka, tagad arī Havens, vēl arī Warehouse 13, pagājušajā vasarā bija Justified ar Timotiju Olifantu, bet otro sezonu jau ziemā parādīja.

atgriežoties pie tēmas = jauki video. Bet man vienalga Rouza mīļāka tieši ar 9.doktoru. Smagi. Vispār smagi, kad tās viņa kompanjones mainās. Jo es jau noticu viņu dziļajai mīlestībai un tad - atkal ar citu meiteni viss sākas no sākuma...

0

30

albalonga написал(а):

Jo es jau noticu viņu dziļajai mīlestībai un tad - atkal ar citu meiteni viss sākas no sākuma...

Jā, tas gan. Tāpēc es īstenībā neesmu visas sezonas DW noskatījusies, jo zināju, ka nespēsu pārdzīvot tās transformation pirmām kārtām, jo lai vai kā tomēr pieķeras arī ārējam izskatam nevis tikai personībai, un otrkārt protams arī kompanjones. Es tik skatīju tās sērijas kur Tenannta doktors un Rouza un pēc tam tās 2vas 4. sezonas sērijas.
Bet nu IMO Rouza vienmēr būs doktora īstā :) Tāpēc es riktīgi iefanoju, ka 4. sezona beidzās tā kā viņa beidzās. Un tāpēc man vieglāk bij pieņemt vienpadsmito un Eimiju, jo es viņu uztveru kā citu cilvēku, citu pāri. Un man nežēlīgi patika 5. un tagad 6. sezona, jo ir riktīgais suspense plots  :crazy: Iepriekšējās sezonas vairāk balstījās uz individuāliem ceļojumiem un dalekiem (EXTERMINATE LOOOL :D )

0

31

Aizvakar noskatījos pēdējās trīs sērijas no 6. sezonas, biju iekavējusi ar savu grāmatu lasīšanas maratonu :D UN wow, esmu šokā. 6. sērija vispār bija  :'(

0

32

es sāku skatīties otro sezonu, uzzināju, kā Torchwood institūts radās. Bet ko gribēju pateikt - man nepatīk desmitais doktors. LOL. Es ilgojos pēc devītā. Es nez. IDEK

0

33

albalonga написал(а):

Bet ko gribēju pateikt - man nepatīk desmitais doktors. LOL. Es ilgojos pēc devītā. Es nez. IDEK

Zaķīt, tad, kad būsi jau pie 10. sērijas, tad sāks iepatikties. Man, savukārt, sākumā ļoti nepatika 9tais, bet pēc tam iepatikās.

0

34

hihihi, varbūt. Bet šobrīd mani brīžiem kaitina viņa pārspīlētais aktieirsms un komisms.

Tieši vēl vakar paskatījos Kristoferu Eklstonu Top Gear raidījumā. Viņš tik pāris gadus atpakaļ beidzot nolika mašīnas tiesības, bet ar tikai atomātiskajai ātrumkārbai. Agrāk viņš pa Londonu esot skrējis visur, kur vajag. LOL. Viņs vispār sprinteris. Tāds mīļums. Galvenais, ka filmā par mašīnu zagšanu Gone in 60 seconds viņs atveidoja galveno nelieti un vispār toreiz ar masīnu nemāceja braukt. Nikolas Keidžs esot uz viņu šķībi paskatījies un vairs nav ar viņu runājis. ROFL>

0

35

Skatos Doktoru nenoteiktā secībā. Man patika Donna un Desmitais, kad bija ar viņu kopā. Noskatījos vairākos piegājienos mežonīgi garo dubultsēriju The End Of Time, kura beidzas ar Vienpadsmitā dzimšanu. Es biju tik laimīga, LOL. Bet knapi iztureju - bija par garu un pārak mugaini tas viss savērpts.

0

36

albalonga написал(а):

Es biju tik laimīga, LOL

Par to, ka vienpadsmitais piedzima? :D

0

37

cravey написал(а):

Par to, ka vienpadsmitais piedzima?

Aga. LOL

0

38

Tad jau tev tomēr patīk vienpadsmitais? :D

0

39

cravey написал(а):

Tad jau tev tomēr patīk vienpadsmitais?

Jā.

0

40

albalonga написал(а):

Jā.

Hurray  :crazy:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Doctor Who