TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Rubi ( Televisa, 2004)


Rubi ( Televisa, 2004)

Сообщений 1 страница 20 из 78

1

[реклама вместо картинки]

TELEVISA, 2004, 115 ser. Latvijā: TV3

Bárbara Mori - Rubí
Eduardo Santamarina - Alejandro
Ana Martin - Refugio
Jacqueline Bracamontes - Maribel
Sebastián Rulli - Héctor
Josefina Echánove - Pancha
Antonio Medellín - Ignacio
Ana Bertha Espin - Elisa
José Elías Moreno - Genaro
Olivia Bucio - Carla
Leonorilda Ochoa - Dolores
Roberto Vander - Arturo
Luis Gatica - Cayetano
Arlette Pacheco - Lilia
Miguel Pizarro - Loreto
Ofelia Cano - Victoria
Paty Díaz - Cristina
Jan - Marco

0

2

[реклама вместо картинки]

Sižeta līnija:

Rūbija ir sieviete, kura pārdzīvo iekšējo konfliktu starp mūža mīlestību un nepārvaramu vēlmi iegūt bagātību un ērtības. Dzimusi nabadzīgā un vienkāršā vidē, viņa ir svētīta ar neparastu ārējo skaistumu un arī pašpārliecību. Viņa izaug sapņojot par labklājību un ir nolemta izmantot savu skaistumu, lai apprecētu vīrieti, kurš viņai var sniegt šo labklājību un ērtības, kuras viņai nekad nav bijušas. Ar savas māsas Kristīnes atbalstu Rūbija iegūst stipendiju privātā universitātē. Kamēr kristīne smagi strādā, lai palīdzētu slimajai mātei un apmaksātu mājas uzturēšanu, Rūbija izbauda dzīvi universitātē.
Viņa drīz sadraudzējas ar Maribellu, bagātu, jauku un nesautīgu meiteni, kurai ir slima kāja pēc traģiska negadījuma. Maribella iemīl Rūbiju kā māsu, nemaz nenojaušo, ka Rūbija pret viņu jūt tikai skaudību. Kad Rūbija apciemo Maribella villu, viņa kļūst vēl vairāk pārliecināta, ka viņa arī ir pelnījusi kļūt bagāta un viņa tā dēļ darīs jebko. Maribella ir ļoti kautrīga sva fiziskā trūkuma dēļ un visu brīvo laiku pavada internetā. Čatā viņa satiek jaunu, pievilcīgu vīrieti - Hektoru. Viņi kļust par labiem draugiem un drīz vien par virtuālo pāri. Kad Hektors un Maribella beidzot nolemj satikties, Hektors ir šokēts par viņas fizisko trūkumu un to, ka viņa nav viņam par to stāstījusi. Bet drīz vien viņš saprot, ka mīl Maribellu un šim fiziskajam trūkumam nav nekādas nozīmes. Viņš bildina Maribellu un viņa laimīgi piekrīt.

Hektors iepazīstina Rūbiju ar savu labāko draugu, jaunu ortopēdistu Alehandro. No pirmā skatiena starp viņiem ir nepārprotama ķīmija un dzimst dziļa mīlestība. Maribella priecājas par Rūbiju, jo beidzot viņa ir atradusi bagātu ārstu, kurš nodrošinās Rūbijai to labklājību, pēc kuras viņa tiecas. Bet izrādās, ka Alehandro ģimene nav bagāta un Rūbija nonāk dilemmas priekšā - apprecēties vīrieti, kuru viņa mīl vai arī turpināt meklēt kādu, kurš nodrošinās viņu ar bagātību. pati sev par nelaimi, Rūbija tsauc saderināšanos, izvēloties bagātību mīlestības vietā. Alehandro ir sagrauts un nolemj doties prom, lai veltītu sevi karjeras viedošanai. Tagad Rūbijas apņemšanās apprecēt miljonāru ir lielāka nekā jebkad. Viņa ir gatava pat nodot savu labāko draudzeni. Viņa nozog maribellai Hektoru - viņa viņu pavedina ar savu skaitumu un pašpārleicību un izmanto viņa iekāri. Viņa atņem draudzenei ļigavaini pie altāra un kļūst par miljonāra sievu. Nu viņai ir viss: nauda, ērtības, dārglietas. Tikai nav viena - mīlestības. Viņa grib atgūt Alehandro, bet tai pat laikās nataisās pamest Hektoru + viņa naudu. Bet šajā dzīvē nav iespējams iegūt visu, ko vēlies. Par visu nākas maksāt.

0

3

Animācijas:

[реклама вместо картинки] [реклама вместо картинки] [реклама вместо картинки]

0

4

Zini, esšo seriālu noskatījusoes divas reizes un labprāt noskatītos arī trešo reizi, jo man liekas ka tas ir vislabākais televisas seriāls!  :yes:

0

5

HaHaHa... Es gan šai jautājumā stipri atšķiros - man tas nepatika!!!! Lai gan visiem maniem neta draugiem telenoveļu faniem tas ļoti patika!!!! Nu esmu salikusi daudz video - tā, ka vismaz interesantākās vietas var redzēt. Domāju, ka tuvākajā laikā vēl vairāk video sadabūšu!!! :friends:

0

6

Kapec? Jo galvena varone bija slikta?

0

7

Nezinu. Laikam tāpēc, ka man tomēr patīk tās laimīgās beigas un laikam tāpēc, ka es ticu tai lielajai un vienīgajai mīlestībai un nespēju izturēt, ka kāds tikai un vienīgi naudas dēļ ir gatavs to ziedot, lai gan lielākā daļa cilvēku to neatrod nekad. Viņa varēja būt sterva, bet viņai izdarot ļoti daudz ļauna, vajadzēja piedzīvot kaut ko, kas viņu mainītu, ne jau līdz Maribella, kura man arī nepatika, līmenim, bet tomēr labāku. Tad viņa izdarītu kaut ko tiešām labu Alehandro, bet viņš par to pat nenojaustu. Un tad viņa klusi dotos prom, lai dzīvotu un visu notikušo pārdomātu. Bet pēc kāda laika Alehandro visu atklātu un dotos viņu meklēt... Tāds būtu mans scenārijs, kurš protams neizbēgami novestu līdz laimīgām beigām!!! Rūbija mani vienkārši kaitināja. Viņa nebūt nebija tik viltīga un varena, kā pati domāja. Un viņai vienmēr bija par maz... Man ļoti patīk antivarones un antivaroņi telenovelēs - viņi bieži ir interesantāki par labajiem varoņiem. Bet tur parasti pamatā ir apsēstība - mīlestība bez atbildes, kas veicina antivaroņus kļūt par trakiem, izdarīt noziegumus. Bet Rūbija bija ne šis ne tas - it kā pati saprot, ka tikai ar Alehandro būs laimīga un turklāt arī saprot, ka viņš viņu mīl un mīlēs mūžīgi, tikai pašai nedaudz jāpamaina ertību sistēma, bet viņa tik visu laiku dara kaut kādas muļķības un tad vēl pati par tām pārdzīvo. Tad jau labāk man patīk tādas stervas, kuras nenožēlo, izmanto vīriešus un nejūt neko - tādu varones elu varētu izveidot. Ja godīgi man apnikušas tās 30 gadīgās aktrises, kuras elo nevainīgas meitenes. Vispār apnikušas tās nevainīgās seriālu meitenes! Bet Rūbija, lai arī nav nevainīgais tips, prāta ziņā tomēr ir pat ļoti naiva - viņa domā, ka var iegūt visu - līdz pat pēdējam mirklim. Bet vienmēr ir kaut kas jāziedo...

0

8

Tapetes:

[реклама вместо картинки] [реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки] [реклама вместо картинки]

0

9

[реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки]

0

10

[реклама вместо картинки] [реклама вместо картинки]

http://barbaramoriochoa.moj-album.com/slike/1272497/nx7USFYkAqW5vuRn.gif

0

11

albalonga написал(а):

HaHaHa... Es gan šai jautājumā stipri atšķiros - man tas nepatika!!!! Lai gan visiem maniem neta draugiem telenoveļu faniem tas ļoti patika!!!!

man šis seriāls... nu tā... neīpaši patika. kādu nelielu brīdi bija nedaudz ievilcis..., bet diemžēl tad es vairs nebiju seriālu fane un man bija vienalga skatities vai ne. un tad vairs arī neskatījos... :D
bet tas ka Rūbija slikta un mantkārīga no sākuma pat ļoti patika, bet pēc tam jau sāka apnikt, pārāk jau viņa palika negodīga...

0

12

Dievinu šo seriālu!!!
Labprāt noskatītos vēlreiz! Man patika tas, ka Rūbija nav tipiska varone un sižetu nevarēja paredzēt.
"Rūbija" atdeva man ticību seriālos. Es biju ļoti vīlusies un  vispār neskatījos ziepenes. Un tad sākās "Rūbija"...

0

13

Kāpēc "Rūbijas"nav bilžu galerijā? :/

0

14

Ragana написал(а):

Kāpēc "Rūbijas"nav bilžu galerijā?

Laikam tāpēc, ka man šis seriāls nepatika!!!!!!!!!!!!! :P  Bet vispār video sadaļā ir ļoti daudz video un arī bildes - vari apskatīt. A ja bildes dikti gribi, varu arī kādas ielikt!!!!!!!!!!! :rolleyes:

0

15

Gribu!!! Vispār man pašai ir diezgan daudz bilžu, bet ja nu tu atradīsi citas...
:D

0

16

Ragana написал(а):

Gribu!!! Vispār man pašai ir diezgan daudz bilžu, bet ja nu tu atradīsi citas...

Ok, apskatīšos!!!!!!!! :D

0

17

"Rubija" bija laba. Toreiz kad rādīja biju starā par šito noveli. :D
Bet vēlreiz gan es neskatītos, nezinu man vispār napatīk seriālus skatīties vairākkārt. Noskaties vienreiz un miers. :D Ja skatās otreiz tad vairs nav pārsteiguma...

0

18

:haha: Es taču esmu šīs telenoveles fane! Tāpēc arī esmu ar mieru skatīties kaut 10 reizes!

0

19

Patika, ka serāis ar savādāku sižetu, ka galvenā varone nav labā utt. Bet savādāka. Tas pievilka.

0

20

arii skatiijos Ruuubiju un bija interesanti skatiities, nezinot kaa viss beigsies, kas notiks un tml.. bet savaa zinjaa sho seriaalu var gan uzskatiit par liiidziigu paareejiem. wnk shis staasts tika paraadiits no ljaunaas varones skatapunkta, itkaa pagriezts.. nezinu, vai saprataaat, kaa es to domaaju  :blush: mana skaidroshana ir.. iipasha :P

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Rubi ( Televisa, 2004)