TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Rubi ( Televisa, 2004)


Rubi ( Televisa, 2004)

Сообщений 21 страница 40 из 78

21

man jau ar patika-vismaz kkas savadaks bija
bet kaa ir ar tam beigam-bus Rubija2?
jo tas beigas bija visnotal divainas

0

22

Haily написал(а):

bet kaa ir ar tam beigam-bus Rubija2?
jo tas beigas bija visnotal divainas

Bija plānota Rubi 2 lielo panākumu dēļ, bet Barbara Mori atteicās filmēties un pateica - varbūt kādreiz. Man domāt, ja Barbarai neies ar lielo kino, tad jau būs Rubi 2, bet pagaidām viņai ļoti labi iet ar lielo kino. La Mujer de Mi Hermano, Pretendiendo - abām milzīgi panākumi latīņamerikā....

0

23

albalonga написал(а):

Man domāt, ja Barbarai neies ar lielo kino, tad jau būs Rubi 2, bet pagaidām viņai ļoti labi iet ar lielo kino.

Nu tad es gribētu, lai viņai neiet... Lai uzfilmē Rūbiju 2 un tad viņa var darīt ko grib...

0

24

Ragana написал(а):

Nu tad es gribētu, lai viņai neiet... Lai uzfilmē Rūbiju 2 un tad viņa var darīt ko grib...

:rofl:

Video sadaļā var novilkt viņas filmu Pretendiendo. Man personīgi patika - tiešām var nogrimmēt un nomaskēt tā, ka nepazīst....

0

25

albalonga написал(а):

Video sadaļā var novilkt viņas filmu Pretendiendo.

Paloma verno podmetila cik ilgi būs šī filma jāvelk... Es pamēģināju uzreiz kad to ieliki, bet neesmu tik pacietīga...

0

26

Ragana написал(а):

Paloma verno podmetila cik ilgi būs šī filma jāvelk... Es pamēģināju uzreiz kad to ieliki, bet neesmu tik pacietīga...

Man darbā pa 14 stundām ielādējās... :rofl:

0

27

albalonga написал(а):

Man darbā pa 14 stundām ielādējās...

:O   Vēl labāk...  :O

0

28

Ragana написал(а):

Vēl labāk...

Es vienkārši ejot mājās, datoru neizslēdzu - tikai monitoru un filma pa nakti ielādējās... :D

0

29

Man Rūbija ļoti, ļoti iepatikās.
Es arī to noskatījos 2 reizes TV3 kanalā, tagad lejuplādēju to un skatos 3 reizi...
Man ļoti iepatikas seriāla galvenā varone, jo atšķiribā no daudzām citām, viņa nebija vāja rakstura sieviete, neraudāja spilvenā, bet rīkojas (protams ne visai labi :D). To skatīties bija ļoti interesanti, seriāls liekas ļoti īss...

+1

30

rubi написал(а):

Es arī to noskatījos 2 reizes TV3 kanalā, tagad lejuplādēju to un skatos 3 reizi...

Kad TV3 rādīja otro reizi, skatīties nesanāca, jo no rīta bija jāiet uz skolu, bet pa vasaru un kad pirmo stundu nebija arī skatījos. :)
Un tagad arī lādēju un skatos spāņu valodā. Nu bet cik es saprotu no tās spāņu valodas, tas jau ir cits jautājums.  :blush:

rubi написал(а):

seriāls liekas ļoti īss...

Man gan likās, ka tieši laikā, nebija izstiepts līdz bezgalībai. Un ja būtu vēl Rūbija2... Eh,...

0

31

Es arī vēlētos, lai būtu turpinājums, jo beigas bija ļoti neparastas. Rūbijas tālākais liktenis nebija labi saprotams, kā arī, kas atkal būs ar Fernandu un Alehandro.
Ceru, ka to filmēs, kaut arī ne ļoti drīz. A to būs kā ar "Unesennije vetrom" (nezinu ka pareizi latviski tulkot to, lai jūs saprastu. Ja kāds nezina - tā bija amērikāņu filma ar Vivjēnu Lī, kura pabeidzās pie paša interesantāka. Bet vēlāk cits autors uzrakstīja turpinājumu un filmēja turpinājumu, ar citiem aktieriem. Sanāca ne tik labi kā iepriekš, bija ļoti grūti tas filmas saistīt )

0

32

Es ar noskatijos divreiz Rūbiju. Tā nu sanāca ka abas reizes neredzēju pedējo sēriju. . . .un varu teikt tā, ka man patika skatities pirmo reizi vairāk, jo bija vel cerība, ka Rūbija mainīsies uz labo pusi. . . Bet man ļoti patika. . .  :laimigs:

0

33

Lisa написал(а):

Tā nu sanāca ka abas reizes neredzēju pedējo sēriju. . .

Vai tas nozīmē, ka vēl joprojām neesi redzējusi beigas? :O Nabadzīte!

0

34

Jā. . . tā nu sanāca. . .
Vakar skatijos video sadaļā Rūbijas video bet beigu serija man nelādējās. . .  :(

0

35

Emmm, ja vēlies, varu salikt bildes no pēdējās sērijas. ;) Neesi redzējusi?   
Un jā, youtubē var noskatīties pēdējo sēriju. :)

0

36

Es pirms tam biju meklējusi youtube pēdējo sēriju, bet neveiksmīgi, taču šodien man izdevās atrast un noskatīties!!!! Vari nelikt bildes, bet paldies par piedāvājumu!!!!  :yahoo:  ^_^  :D

0

37

Man prieks par tevi! :)  Es pārbaudīju youtube, pirms rakstīju, tāpēc arī skatījos. Un, kā vienmēr, ļoti iespaidojos.
Atceros savas emocijas, kad skatījos pirmo reizi... Tik ļoti žēl Rūbiju... Un tāds prieks par Fernandu...

0

38

Ragana написал(а):

Un tāds prieks par Fernandu...

Kāpēc prieks??? Jo viņa palīdzēs Rūbijai atriebties Alehandro??? :(

0

39

Lisa написал(а):

Kāpēc prieks??? Jo viņa palīdzēs Rūbijai atriebties Alehandro???

Nu, tik ļauna jau es neesmu. :D Lai gan man nav nekas pretī, lai atriebjas. Tik un tā man Maribella nepatika.
Bet prieks tapēc, ka viņa izaugusi tik pat skaista, kā Rūbija. Man patika, ka bērnībā viņa apbrīnoja Rūbiju un arī tagad viņu nepameta.
Rūbija zaudēja savu skaistumu, naudu,...visu. Žēl skatīties uz to, kas no viņas palika. Un Fernanda ir itkā jaunā Rūbija. Skatoties beigas, liekas, ka stāsts sākas no sākuma un Rūbija atdzimusi no jauna, lai atkal sāktu jaukt gaisu. Un ta, kā man ļoti žēl Rūbijas, tad prieks, ka viņa atgriežas. Kaut vai kā Fernanda.
Tīri cilvēcīgi es viņas nevaru attaisnot, bet skatīties interesanti.
Rūbija nemainījās, nenožēloja savus ļaunos darbus. Fernanda ir Rūbijas cerība. Viņa var pabeigt to, ko Rūbija nevarēja un viņai vēl ir iespēja saprast savas kļūdas. Visas cerības atgriežas. :)
Sarežģīti skaidroju, bet savādāk nesanāk. Es jūtu līdzi Rūbijai(tāpēc varu pieņemt viņas atriebību) un tomēr ceru, ka Fernanda atbrīvosies no viņas ietekmes.

0

40

Aaa. . . . . .  :)
Un ja kas man arī nepatīk Maribella ;)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Rubi ( Televisa, 2004)