TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Rubi ( Televisa, 2004)


Rubi ( Televisa, 2004)

Сообщений 41 страница 60 из 78

41

Prieks, ka saprati manu domu. :)
Un Maribella... Viņa ir pārāk pareiza. Vai viņai ir kaut viena slikta īpašība? Nedabiski laba varone. Naiva, paļāvīga, lētticīga... Nepatīk tādas varones.  :bad:
Un vēl, es tomēr uzskatu, ka Alehandro mūža mīlestība ir Rūbija. Tāpēc negatīvisms pret Maribellu palielinās, jo šī atņēmusi Rūbijai Alehandro.
Un vēl, ja viņš nebūtu nolēmis precēt Maribellu, varbūt nebūtu strīda ar Rūbiju, viņa nenolidotu pa kapnēm, viņai neamputētu kāju...
Rūbija jau pati pie visa vainīga, bet ja nebūtu Maribellas, es domāju, ka viņa un Alehandro varētu būt kopā. (naivā cerība. :lol: )

0

42

Gan jau ja nēbūtu Maribellas būtu kāda cita  :D
Nu bet būtu jauki ja Rūbija un Alehandro tomēr paliktu kopā.

Parspīti visam man tomēr ir žēl Rūbijas. . .
Cik skumjs stāsts:cray:

0

43

Lisa написал(а):

Gan jau ja nēbūtu Maribellas būtu kāda cita

Njā, tada doma man arī bija. Bet tā man nepatika.

Lisa написал(а):

Cik skumjs stāsts

Ak nē, neraudi! :(  Citādi es arī sākšu! Savulaik ļoti pardzīvoju par Rūbiju, viņas likteni.
Tagad kaut kā samierinājos, bet atceroties emocijas atgriežas...

0

44

labi jau labi . . .neraudāšu ;)

0

45

:) Sarunāts. :)
Bet man prieks, ka ir kāds ar ko var apspriest "Rūbiju". Šī telenovele atrodas mana topa augšgalā.

0

46

Ragana написал(а):

Bet man prieks, ka ir kāds ar ko var apspriest "Rūbiju".

Vienmēr laipni. . . .Es ar lielāko prieku ar tevi runāju pa Rūbiju. . . .  :friends:

0

47

Lisa написал(а):

Es ar lielāko prieku ar tevi runāju pa Rūbiju. . .

:kiss:  Es tāpat.  :kiss:
Nāc runāties arī par citiem seriāliem. ;)

0

48

Piemēram???? :D

0

49

Emmm, nu es nezinu... Kuri tev patīk, kurus esi skatījusies...  :)

0

50

Hmm. . . Grūti pateikt kuri man patīk,bet esmu daudzus skatijusies, nu piemēram Los Plateados, Amor Real, Salome, Gata Salvaje, La Intrusa, Cazana un milionera, La hija del jardinero, Mariana de la noche, El novieno Mondarmiento, Contra viento y marea, La esposa virgen, La Prisionera, La Tormenta, Olvidarte Jamas, La mujer en el Espejo un citi. Tagad skatosSturm der liebe 2, Alborada, Mundo del fieras. . .  :rolleyes:

0

51

Nu ja tad ir uzsāksta diskusija par šo seriālu, tas es ar izteikšos. Vispirms jāsaka, ka ar patiesi milzīgu interesi to vēroju. Pirmo reizi, kad to rādīja TV3 dzirdēju tik no klasesbiedrenēm un retu reizi ciemojoties redzēju. Otro reizi redzēju daudz vairāk. Un nemaz nezuda interese, kaut daudz kas jua bija dzirdēts. Dzirdēt un skatīties ir pavisam savādāk.

Nu lieta ir tāda, kaut vairumam lietu piekrītu, bet.. Man ir žēl Rūbijas, bet kā saka - viņa pati izraka bedri, kurā iekrita. Ļauns atdarās ar ļaunu. Un to jau var mācīties no seriāla - tomēr labais un tīrais uzvar, kaut mūsdienu pasaulē tā nenotiek vienmēr. Un to, cik daudz ļauna nodara netīra nauda. Un šim īsti nevaru piekrist:

Ragana написал(а):

Nedabiski laba varone. Naiva, paļāvīga, lētticīga...

Nu ar Maribellu ir tā... Parasti šāda tipa varones ne īpaši. Šoreiz ne - viņas izpildījumā tas izskatījas savādāk. Un patiesībā, laikam viņu aizstāvu, jo esmu pamanījusi lielu līdzību ar viņas raksturu sev. Un arī to citi ir teikuši. Un pasaule jau ir tik krāsaina un interesanta tieši kontrastu un pretstatu dēļ. Ja Maribella nebūtu bijusi tik jaukāka - līdzīgāka Rūbijai, tad droši vien lielākajai daļai cilvēku būtu patikusi tieši viņa.
Un beigas man patika. Tomēr ar cerību - gan par seriāla iespējamo turpinājumu, kas arvien attālinās, gan ar cerību Rūbijai, kas kaut kā parāda - tās ir ne tikai labajiem.
Nu, protams, tas ir tikai mans subobejtīvais viedoklis, kam droši vien ne jūs, ne visi pārējie pasaules Rūbijas fani nepiekritīs.  :blush2:

0

52

dannai no manis support... :D

0

53

Lisa написал(а):

Grūti pateikt kuri man patīk,bet esmu daudzus skatijusies

Daudzus no minētajiem es arī redzēju, bet īpaši neaizrāvos.
danna, es jau nemaz negribēju, lai Maribella ir līdzīgāka Rūbijai! Viņas tiešām ir pretstatītas. Un tapēc viena man patīk, bet otra-nē.
Bet dzīvē, protams, tāds  cilvēks, kā Maribella man patiktu.
Vienkārši seriālā šīs viņas labās īpašības mani mazliet kaitināja. Un es tak visu laiku jutu līdzi Rūbijai, kura ir negatīvā varone, cerēju, ka viņa mainīsies...

albalonga написал(а):

dannai no manis support...

Aha, un man nē?  :beee:

0

54

Ragana написал(а):

Un es tak visu laiku jutu līdzi Rūbijai, kura ir negatīvā varone, cerēju, ka viņa mainīsies...

Nu es jau arī. Bet nu re - nesanāca viņai mainīties. Un tāpēc vairs nespēju viņu atbalstīt. Un ja arī būs turpinājums - ļoti šaubos vai viņa mainīsies, visdrīzāk, ka pat Fernanda kļūs kā viņa. Producenti ir uzķēruši, ka lielākajai daļai cilvēku tas ļoti patīk.

0

55

Nu, man labāk patiktu, ja vismaz Fernanda beigās attaptos un mainītos.
Lai gan...ja scenāristi izdomātu labu sižetu, varētu skatīties arī uz viņas izdarībām.

0

56

Varētu, bet patiesi šaubos vai uzņems. Brabara Mori tak tagad ļoti populāra ir kļuvusi un vēlas filmēties tikai filmās, kas skaitās daudz prestižāk...

0

57

danna написал(а):

bet patiesi šaubos vai uzņems.

Njā, es arī šaubos, bet cerība tak mirst pēdējā. :) Vismaz pasapņot par to var.

0

58

Jā - sapņi ir man labs sabiedrotais.  :haha:

0

59

Ragana написал(а):

Aha, un man nē?

:beee:  Nē, jo man Rūbija nekad nepatika un jutu līdzi Maribelai... :D

0

60

albalonga написал(а):

Nē, jo man Rūbija nekad nepatika un jutu līdzi Maribelai...

Katram sava gaume.  :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Rubi ( Televisa, 2004)