TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » La Casa de al Lado (Telemundo, 2011)


La Casa de al Lado (Telemundo, 2011)

Сообщений 21 страница 40 из 56

21

Aktieri par saviem varoņiem




0

22

Treileris

0

23

Ooj, man gandrīz skudriņas - gaidu, gaidu, gaidu! Bet viens gan ir skaidrs - priekš manis šis noteikti nebūs vēla vakara seriāls :D

0

24

Ai, da laaabi :D :D Šitajās telenovelēs par spīti sižetam ( Elisa, Alguien te mira.. šis ) nav nekā tāda, ko nevar skatīties naktī :D Īpaši kad tik iemīļoti aktieri :D

0

25

Tad tu vienkārši esi pārāk labās domās par manu nervu sistēmu. :D Man nevajag, lai man pēc tam visu laiku uz balkona rēgojas maniaks ar nazi rokās. :D

0

26

Nē, wnk noskatoties divas tāda tipa Telemundo telenoveles, es nonākusi pie šādiem tādiem secinājumiem :D Turklāt šī telenovele nav par maniaku ar nazi uz balkoniem :D Nu tad jau redzēs, kā būs :D

0

27

Entrada:

0

28

Pirmā sērija kļuva par trešo labāko Telemundo telenoveļu pirmizrādi

0

29

Nez... mūzika, protams, dramatiska, bet man pietrūka, ka nebija vokāla. Nez, kaut arī actions, bet man apnika tik ilgi skatīties pie tādas mūzikas tikai.

Varu palūgt linkus sērijām? :rolleyes:

0

30

Instrumentālais variants pēdējā laikā ir novērojams daudzās Telemundo telenovelēs..it īpaši Čīles noveļu rīmeikiem. Šāda tipa telenovelēm nemaz nepiestāv vokāls... te ir citādāks žanrs un vārdi lieki, manuprāt.. Mazliet citādāka situācija ar Alguien te mira.. Tur papildināja ar tekstu, bet tas ļoti iederējās un bija pa tēmai.

Telemundo telenoveļu linkus vismaz es forumā nelikšu tā ka, ja kādam vajag, tad griezieties personiski.

0

31

Haha, man laikam pēdējais laiks pie psihiatra. :D aNgeL, es esmu pilnīgi droša, ka šis nav naktī skatāmais seriāls. :D

Noskatījos pirmo sēriju... Un nav jau runa par slepkavībām, bet par visu to noslēpumaino, baiso gaisotni.
Man baigi patika viens mazs momentiņš - kad Gonzalo pateica jāvārdu, tur bija viens tāds foršs Varoni skatiens - it kā būtu greizsirdīgs Sjačokes dēļ. :D
Bet nu jā, esmu ieintriģēta, kas tur īsti tajā mājā notiek...

0

32

Paloma написал(а):

Haha, man laikam pēdējais laiks pie psihiatra. :D aNgeL, es esmu pilnīgi droša, ka šis nav naktī skatāmais seriāls. :D

:D :D Nu labi...pieņemsim :D Varbūt es vienkārši esmu pieradusi pie tāda tipa seriāliem utt., un esmu redzējusi daudz ko vairāk, tāpēc šis man neliekas nemaz baiss :D Ja man ir baisas sajūtas, tad tas ir no kaut kā pārdabiska vai mistiska.. šeit nekā tāda nav, tāpēc, man liekas, mierīgi skatāms naktī :D

0

33

Nu man vairāk baisi no reāliem ļaundariem :D Un jā, esmu viegli iespaidojama :P un neesmu pārāk radusi pie tādiem visādiem seriāliem :P

0

34

Man vislabāk patīk tas, ka vismaz man ir sajūta, ka viņi visi zina, kurš no viņiem ir slepkava :D Interesanti, kā tur patiesībā, cik daudz kurš ko zina :D Un vispār man grūti noticēt, ka starp viņiem visiem šis slepkava ir.

0

35

4.

To, ka Ignasias mīļākais ir Migela varonis, man jau likās no paša sākuma.. un beidzot šajā sērijā to parādīja. Varbūt tas ir realās dzīves iespaids, bet..tās tik ir emocijas redzēt viņus kopā!! Šitāda ķīmija!!! Tas ir kaut kas!!! :love:  un aww.abiem telenovelē būs bērns :)  Vispār viņiem visiem četriem ir jāizveido viena kopīga ģimene, jo viņi tur visi viens ar otru. Galvenais pats satiekas ar Gonsalo sievu, bet ka Gonsalo draudzējas ar Pilaru - tas gan slikti :D
Vispār man grūti iedomāties, kas vispār risināsies visas telenoveles gaitā, jo jau tagad sajūta, ka pēc dažām sērijām viss varētu atrisināties :D

0

36

4.

Jāā, kaut kā grūti just kko negatīvu pret tiem diviem krāpniekiem - tik forši viņus redzēt kopā! :D
Vienīgi es nekādi nespēju atbrīvoties no Martina tēla - viņš te tik līdzīgs viņam... Tikpatlabi varētu būt viena persona :D
Drausmas, viens par otru vainīgāks izskatās jau :D viens to, otrs šito izdara... un neko saprast.
Un jā, piekrītu, ka sajūta, ka varētu drīz beigties - tiešām nesaprotu, ko tur veselas telenoveles garumā var izveidot. :O

Vēl viena lieta... Tomēr savādi kaut kā - precēties un nepateikt topošajai sievai, ka esi neauglīgs, ka jums nekad nebūs bērnu... Negodīgi kaut kā. To tomēr ir tiesības zināt.

0

37

Paloma написал(а):

Tomēr savādi kaut kā - precēties un nepateikt topošajai sievai, ka esi neauglīgs, ka jums nekad nebūs bērnu... Negodīgi kaut kā. To tomēr ir tiesības zināt.

Nu..kas zina..Galu galā ne velti seriāla devīze ir "nada es lo que parece".. Tā ka būtībā te visam ir jāliekas savādi līdz nāks gaismā viss :D Un Ignasia arī negodīgi rīkojas, krāpjot viņu jau pirms un pēc kāzām :P

Paloma написал(а):

Vienīgi es nekādi nespēju atbrīvoties no Martina tēla - viņš te tik līdzīgs viņam... Tikpatlabi varētu būt viena persona

Jāa.. ir tāda sajūta :D It īpaši man tā bija, kad viņš smaidīja Renato priekšā un tad smaids pazuda tiklīdz viņš izgāja.. tieši tāpat viņš liekuļoja Manuelas ģimenes priekšā :D

0

38

aNgeL написал(а):

Un Ignasia arī negodīgi rīkojas, krāpjot viņu jau pirms un pēc kāzām

Nē, nu par to jau nav runa... :P bet viņš ta viņu tip mīlēja tak precoties (vairs jau es nesaprotu, kas un kā :D), vel Renato teica, ka uz visu mūžu apprecējies. Ar labiem nodomiem precoties tik un tā ir dīvaini kko tādu nepastāstīt :P katoļu baznīcā viņu laulību varētu atzīt par nederīgu - ja viņa nebūtu precējusies, zinot, ka nebūs bērnu (ok, šis nav konrētais gadījums, jo tāpat tika pie bērna :D )

aNgeL написал(а):

Jāa.. ir tāda sajūta  It īpaši man tā bija, kad viņš smaidīja Renato priekšā un tad smaids pazuda tiklīdz viņš izgāja.. tieši tāpat viņš liekuļoja Manuelas ģimenes priekšā

nu viņš jau te riktīgi tāds pats ... arī izskatā. :D tik vārds pamainījies.

ā, vēl ko gribēju teikt - par tā puikas aizvešanu uz karatē es gan viņu atbalstu. Tā Pilara tiešām par daudz ar viņu auklējas, man dusmas uz viņu pilnīgi bija, kad viņa teica, ka tev nav jātrenējas, ja negribi utt. Tak redzams, cik vājš tas puika ir... :/ nu, tīri garīgi, ne tikai fiziski. Jāmāk tak tomēr par sevi pastāvēt...

0

39

5.
Kāa man patika Sjačokes skatiens brīdī, kad tas šoferis prasīja viņai papildus naudu!! :D  :cool:

6.
Man aizdomas, ka šī otrā Haviera mīļākā varētu būt Karlas varone! Ja tā ir, tad pavisam drīz beidzot parādīs viņu  :love:

0

40

7. Ah, super. Beidzot var redzet ari Karlas varoni. Interesanti, kada vinja.  Bus. Izskatas pec ne tik labas :-D ah, bet fantastiski skatities uz vinjas, Cathy un. Migela telojumu. Fantastiski aktieri. Jau shajaa serija Karlai un Migelam tik forshas un saderigas ainas. Zel, ka Maritza nobaaleeja vinjiem blakus. Vinjai nepiestav pozitivaas varones.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » La Casa de al Lado (Telemundo, 2011)