TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » The Secret Circle


The Secret Circle

Сообщений 61 страница 80 из 94

61

Nu Ringer man ne īpaši. Sāra tiesam novecojusi, bet atkal pati liek sevi liktenīgās sievietes lomā, kura viņai nepiestāv - pārāk akt kāda vēsa un pesimistiska un atsvešināta - abas viņas varones. Un Sārai īsti nesanāk. Liekas, ka viņa visu laiku pieķer sevi pie pusmaida un apstājas, pieķer pie kaut kādas bafijīgas sejas izteiksmes un uzreiz nomaina uz neitrālu un tukšu. Nez. Tādus seriālus vajag Showtimā rādīt un likt iekšā reāli plikumus un asinis vēl vairāk. Ta moš. Es vienu Showtime seriālu ar sāku skatīties - ar Klēru Deinsu un Danielu Lūisu - Homeland. Nu tematika smaga viņam un ļoti amerikāniska, bet aktierspele tiem abiem aktieriem - wow. Un gribas zināt, ka ta tur viss būs savērpts, jo nebūs jau melns un balts - noteikti būs kaut kāds vidējais pelekais.

0

62

Tas ko izdarīja TSC ir ģeniāli - superb.

Свернутый текст

Viņi aizvāca Niku!!!!!!!! Yey. Un Tagad ir Džeiks, kurš ir TSC Deimons, tik ar gaišiem matiem un

http://uploads.ru/t/r/D/g/rDglA.jpg

Karoč es sāku fanot, jo vairs galvena kāsts starpā nav slikto un labo - viss ir sajaucies un sliktie ik pa laikam urodas, lai uzbrukstu un seriāla juniversa supernaturālā pasaule kļūst arvien lielāka un plasāka.

0

63

Oo, moš es tad pat sākšu skatīties  :crazy: Tas tik pierāda, cik vērtīgi ir tādi varoņi kā Deimons :D Es šo seriālu moš ta noskatīšos kamēr TVD būs ziemas hiatusā :)

0

64

Свернутый текст

Man patīk Džeiks - es nevaru. hihihi. Un interesanti ir tas, ka kopš pirmās sērijas Čārlzs ir nekāds un visu laiku skumjs un bezjēdzīgs varonis, bet it kā ir tā, ka Geils ir un paliks galveno varoņu starpā un viņam vēl ilgi seriālā jābūt un tā var saprast, ka tāpēc Čārlzu mēģina rādīt daudzdimensionālu un iespējams Čārlijs būs labais varonis. hihihi. Un Bāc - Kelsija un žeiks - es sākšu šipot. Visi ju ieņirdza, ka beidzot jauno raganu starpā ir kāds, kurš ir vismaz garāks par 1,60m. hihihi. Un tagad visi seriāla varoņi ir oficiāli single un var sākt ņemties. Un Feija joprojām ir interesanta, bet arī Melisa un Diāna kļūst interesantas varones. Un TSC iesita pliķi sejā TVD, jo viņi apraudāja savu pirmo mirušo kārtīgi, kur TVD parasti pamanās diezgan stipri ignorēt savus regulāros piebeigtos varoņus. hihihi. Bet TSC to izdarīja ar humoru, jo Feija paziņoja, lai Melisa beidz un dzīvot tak beidzot talak - cik tad ilgi var sērot un Melisa kliedza pretī, ka tik divas dienas pagājušas. Es tik skaļi zviedzu.

0

65

LOL, ok, es tad apsolos noskatīties. KKur klīda baumas, ka tas hiatuss lieliem soļiem tuvojas, un tad atpakaļ tik janvāra otrajā pusē būs  %-)

Свернутый текст

Tad Kesija un Džeiks ir foršāki kā Kesija un Adams? :playful:

0

66

At bildot uz tavu spoilerjautājumu - viennozīmīgi jā. Un

Свернутый текст

abi jau pamanījās viens otram dzīvību izglābt. Un visi saka, lai Kelsija no viņa pa gabalu turās, jo viņš ir sliktais zēns. Un karoč taisa viņu par pus-villan šovā un tipa viņš pagaidām ir recurring caracter, bet visiem jau skaidrs, ka viņš būs main cast... Ahhhh...

0

67

SUPER  :crazy:

Свернутый текст

Jo tas ir pozitīvi arī TVD, ja viņi šeit novāca vienu no main cast, lai ieliktu varoni, kas raksturā līdzinās Deimonam, un seriāla viens no autoriem ir tas pats, kas TVD  :D

0

68

Uuu, es pārskrēju pāri 8. sērijai - wwwoooow, Džeiks man totāli atgādina 1. sezonas Deimonu  :crazyfun: Wow, super, un jā, viņa un Kesijas ķīmija ir mežonīga. Man arī Ādams ar Diānu patīk, viņiem arī ideāla ķīmija  :love: Savukārt tiklīdz Ādams ir Kesijas kompānijā tā viņš pārvēršas par Stefana dublikātu  :sceptic:
Bet Džeiks - deeem, es ceru, ka viņš kaut ko izdomās, es neticu, ka viņš būtu spējīgs nogalināt Kesiju  :disappointed:

0

69

Seriāls kļūst interesants.. pat sagribējās grāmatas palasīt.. :)

Bet vispār man patīk, ka arī šajā seriālā veidotāji nespiez Kesiju kopā ar viņas grāmatu "īsto un vienīgo" Ādamu.. bet parāda, ka Kesija pati grib Džeiku

Свернутый текст

Kesija šai sērijā veica Džeika pieburšanas burvestību.. :D

Tāpat Ādams un Diāna izskatās, ka vēl arvien vēlas būt kopā un visreālākais arī būs.. :)

Un ir atklājies iespējams šīs sezonas seirāla "lielais ļaunais" :)

0

70

Oo, moš man ar jānovelk un jānoskatās  8-)

0

71

Man arī ļoti patika šī sērija un arī tas kā Kesija sāk apzināties savas spējas un šo te potenciālo iekšējo konfliktu. Ceru, ka nākamajā sērijā Džeiks būs atpakaļ, jo Kesijai noteikti jābūt ar viņu, jo Ādams priekš viņas ir par vāju, manuprāt. :)

0

72

Lisa написал(а):

Ceru, ka nākamajā sērijā Džeiks būs atpakaļ, jo Kesijai noteikti jābūt ar viņu, jo Ādams priekš viņas ir par vāju, manuprāt.

:yep:

Bet es domāju, ka viņš ir atgriezies uz palikšanu, jo, ja godīgi.. tikai viņš varēs Kesiju noturēt līdzsvarā... citi nevarēš viņu atgūt, ja ļaunā puse vinnēs.. :)

0

73

jānovelk un jānoskatās - sen neesmu skatījusies. Es kā parasti - skatos maratonos vecus kriminālizmeklēšanu sižetus - šobrīd man ir Criminal Minds periods.

0

74

0

75

Izskatās, ka nākamā sērija būs vēl interesantāka...

0

76

Lisa написал(а):

Izskatās, ka nākamā sērija būs vēl interesantāka...

:yep:  Noskatījos promo un nodomāju, ka beidzot sākas kaut kāda darbība šovā.. :D

0

77

pēc jūsu komentiem sāku maratonēt no 6-10, rīt jau 11.būs novelkama.

Neapšaubāmi Džeika parādīšanās burtiski izglāba seriālu. Cita lieta.

Humors, ka Nika nāvi visi tik smagi pārdzīvoja - skola, visa pilsēta. Nomira raganis antikvariāta īpašnieks Misters Vilsosn, nomira Lūks, arī skolnieks - un par tiem vispār neko - it kā viņi nebūtu bijuši - pat nepieminēja. LOL.

Melisas sēras sāka piebesīt un humors, ka sērijā, kur viņi devās uz Fejas vectēva mājam pat netika paskaidrots, kāpēc Melisa uz turieni nedodas, jo loģiski būtu, ka viss aplis dotos, jo viņi tak nolēma, ka visi dosies, lai būtu tālāk no medniekiem.

Man patīk, ka Kesiju uztaisīja duālu un ka Čārls sāka vairāk parādīties - Geila lieliskā aktierspele spīdēja un jokaini - kad viņš savu meitu apskauj, es viņu neredzu kā tēvu, bet pievilcīgu vīrieti - daudz pievilcīgāku, nekā Ādams, LOL.

Vēl humors tajā, ka Kesija ar savām spējām nogalināja Lūku un pat ar aci nepamirkšķināja - man liekas, ka kaut kādām emocijām un psiholoģijai būtu jābūt, ja pirmoreiz dzīvē nogalini kādu, pat pašaizsardzības nolūkos. Līķīši krajas, LOL. Es pagaidām līdz astotajai sērijai esu tikusi - Čarza ir divus nogalinājis, Dona vienu, Džeiks ar divus un Kesija vienu. Skatos talāk - tāds vētrains laiks - logos pūš - tāpat neizmigšu, tapēc vēl paskatīšos.

0

78

albalonga написал(а):

Vēl humors tajā, ka Kesija ar savām spējām nogalināja Lūku un pat ar aci nepamirkšķināja - man liekas, ka kaut kādām emocijām un psiholoģijai būtu jābūt, ja pirmoreiz dzīvē nogalini kādu, pat pašaizsardzības nolūkos.

NU man ir šim izskaidrojumus, bet, ja neesi vēl visu redzējis tad:

Свернутый текст

Es domāju, tas viss ir saistīts ar viņas asinīm. Tās "ļaunās" asinis viņā nobloķē daļu emociju, man tā šķiet. Tāpēc varētu būt brīži, kad Kesijas reakcija nav tāda, kādai vajadzētu būt...

0

79

Siikaa, jā paldies par skaidrojumu - noskatījos visas desmit iepriekšējā naktī, šovakar skatīšos vienpadsmito un tev tiesām varētu būt taisnība, sevišķi ņemot vērā to, ko viņa teica desmitās sērijas beigās.

0

80

spoileris|aizvērt

Hmm...interesanta sērija. Tik mīļi, ka Jake izglāba Cassie un Melisa. Un tās beigas. izskatās, ka kāds ir kļuvis greizsirdīgs. ^^  Jāgaida vien nākošā sērija, lai redzētu, ko Jake's darīs. Un arī dark magic nav kaut kas, ar ko var spēlēties. Bet adam mani nedaudz kaitina. Kaut kāds vājš liekas.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » The Secret Circle