TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Beauty & the Beast (CW) 2012


Beauty & the Beast (CW) 2012

Сообщений 1 страница 20 из 20

1

http://25.media.tumblr.com/tumblr_mbmz2fzSAj1qiz8uyo1_400.jpg

“BEAUTY AND THE BEAST”

Detective Catherine Chandler is a smart, no-nonsense homicide detective. Several years earlier, Catherine witnessed the murder of her mother at the hands of two gunmen. Catherine would have been killed too, but someone – or something – saved her. No one has ever believed her, but she knows it wasn’t an animal that attacked the assassins…it was human.

Years have passed, and Catherine is a strong, confident, capable police officer, working alongside her equally talented partner, Tess. While investigating a murder, Catherine discovers a clue that leads her to a handsome doctor named Vincent Keller, who was reportedly killed by enemy fire while serving in Afghanistan in 2002.

Catherine learns that Vincent is actually still alive and that it was he who saved her many years before. For mysterious reasons that have forced him to live outside of traditional society, Vincent has been in hiding for the past 10 years to guard his secret – when he is enraged, he becomes a terrifying beast, unable to control his super-strength and heightened senses. Catherine agrees to protect his identity in return for any insight he may have into her mother’s murder. Thus begins a complex relationship between Catherine and Vincent, who are powerfully drawn to each other yet understand that their connection is extremely dangerous for both of them.

The Cast:
Kristin Kreuk (“Smallville,” “Chuck”) as Catherine,
Jay Ryan (“Terra Nova”) as Vincent,
Max Brown (“The Tudors,” “MI-5″) as Evan,
Nina Lisandrello (“Nurse Jackie”) as Tess,
Nicole Gale Anderson (“Make It or Break It”) as Heather,
Austin Basis (“Life Unexpected”) as J.T.,
Brian White (“The Shield,” “The Cabin in the Woods”) as Joe

No oktobra CW kanālā, katru ceturtdienu pl. 21:00 (pl. 04.00 naktī) uzreiz pēc The Vampire Diaries!

0

2

Mm, šis pat izskatās interesanti! :)

0

3

Garais treileris:

Pagaidām man ļooooti patīk  :love:

0

4

Esmu vīlusies.. :o

0

5

uhm..what? Man škiet, ka šo seriālu sagaidīs The Secret Circle liktenis. Galvenā aktrise man neiepatikās, bet aktieris gan tāds normāls. Nu karoč laikam tomēr neskatīšos.

0

6

Inetux написал(а):

Man škiet, ka šo seriālu sagaidīs The Secret Circle liktenis. Galvenā aktrise man neiepatikās, bet aktieris gan tāds normāls. Nu karoč laikam tomēr neskatīšos.

Vai ne...
Man tā aktrise jau kā Lana Smallville nepatika.. te šajā treilerī vispār šausmas.. :o

0

7

Siikaa написал(а):

Man tā aktrise jau kā Lana Smallville nepatika..

Bāc, tā jau man likās kaut kur redzēta, bet nevarēju izdomāt, ko viņa spēlēja Smallville :D

Siikaa написал(а):

te šajā treilerī vispār šausmas.. :o

Un kā viņa tur tajā vietā uz sliedēm bļāva, vispār bija šausmas...

Отредактировано Inetux (15.06.2012 23:38)

0

8

Inetux написал(а):

Bāc, tā jau man likās kaut kur redzēta, bet nevarēju izdomāt, ko viņa spēlēja Smallville

Viņa tēlo arī ar Džozefu filmā Ben Hur, bet tur ir tik reti, ka nekaitina.. bet nav laba tā aktrise un es neteiktu, ka būtu arī dižā skaistule.. :o :D

0

9

Ak, kādas jūs, pēc pilota tak nevar spriest par visu seriālu. Piloti 90% gadījumu totally suck :D Es nez, man gan patika. Es skatīšos, moš pametīšu, moš ne :)

0

10

cravey написал(а):

Ak, kādas jūs, pēc pilota tak nevar spriest par visu seriālu. Piloti 90% gadījumu totally suck  Es nez, man gan patika. Es skatīšos, moš pametīšu, moš ne

Nu pagaidām es esmu visus savus seriālus pēc pilota vērtējusi.. :D
Suits, Saving Hope, Hart of Dixie utt... visi iekļuva izlasē.. :D

0

11

Nu man ir tā, ja man pilots neiepatīkas, ta skaidrs, ka es tālāk nemaz necentīšos skatīties.

0

12

0

13

Lasīju netā daudzās atsauksmes un brīdinājumus, un ok, tie mani pārliecināja - neskatīšos es ar šo seriālu.

0

14

es ar tik sliktu lasīju - ka lēni stāstījumu virza, garlaicīgi un šausmīgi stereotipiski, banāli, jau sen agrāk policistu seriālos dzirdētas frāzes, ķīmijas trīkums galveno varoņu starpā utt. Man jau vizuāli abi galvenie varoņi nepat''ik un arī sižets nepatīk. Vot kāda vella pēc šitas tika vispār paņemts. Labāk Sicret Circle varēja dot otru iespēju. Es nez.

0

15

ew, pilots nav nemaz tik slikts, cik sliktu viņu mālē.

Bet Kreuka nav diezko laba aktrise un skarbās policistes loma viņai nepiestāv. Pilnīgi nelogiski - skatās uz līķīti ar skumjām un līdzjūtību - ja viņa ir īsta izmeklētāja, viņa tādus ir jau simtiem redzējusi un daudz sliktākā stāvoklī. Pati izmklēšana bija sviestaina, neprofesionāla, neloģiska - visi liecinieki (izņemot to mirušās sāncensi) paši nāca uz policijas ofisu - tā tas nenotiek - izmkleetaji apmeklē viņus, citādi uzaicinot uz iecikni - tas viss ievilktos.

To asistenti izjautājot viņas abas sauca viņu vārdā. Tas ir neprofesionāli un neloģiski. Tāda veida sarunām jābūt formālām un tādās izmklēšanās jebkurš ir aizdomās turamais, kamēr slepkava nav atrast.

Briesmonītim ir tik viena rētiņa uz sejas, kas daraa viņu vīrišķigāku, bet tā viņs ir halks. Špikotāji.

Kreukai un tad briesmonītim ķīmijas nav.

Dialogi ir vāji. Un biki neloģiski - viņai pāriniece ir sieviete - tā sieviete kā rakturs, dzirkstelīte ir dzīvīgāka, interesantāka un ticamāk pēc izmeklētājas izsaktās un izturās, nekā Kreuka. Ja viņām būtu vairāk ķīmijas, es varētu šipot femmeslash.

Iespējams, ka seriālu turpināšu skatīties. Nez. Man iepatikās JT un briesmonīša draudzība un galvenās varones pāriniece. Viņa ir sexīga.

0

16

LOL, ierēcu, par taviem komentiem, no sākuma raksti, ka nav tik slikts kā mālē, un pēc tam viss sliktais tiek uzskaitīts :D :D :D :D Nu reitingu ziņā nebij slikti, 2.74mil laikam bij. Redzēs kā būs nākamnedēļ, kad atgriezīsies Person of Interest un Elementary.

0

17

cravey написал(а):

LOL, ierēcu, par taviem komentiem, no sākuma raksti, ka nav tik slikts kā mālē, un pēc tam viss sliktais tiek uzskaitīts

Es ar iesmēju... izlasīju pirmo teikumu un nodomāju, ka varbūt varētu mēģināt paskatīties... bet viss pārējais pālriecināja, ka esmu izvēlējusies pareizi neskatīties.. :D

0

18

LOL, jā, tik pēdējā teikumā bija, kāpēc man patika. Laikam vēl nepiemetināju, ka patika man arī tā dūmā noskaņa, tāda nolemtības piegarša biki - visas krāsas un filmējums - tas bija interesanti. Sameklēju to viņas pārinieces aktrisi - man tiešām viņa patīk.

0

19

es paskatīšu kā ar reitingiem un komentiem būs pēc 2. sērijas, ja ok un uzlabosies, tad moš iečekošu.

0

20

LOL, kauns jau atzīties, bet... Njā...

I ship that

http://24.media.tumblr.com/tumblr_mbskd3FeU71r9myomo7_500.jpg
http://25.media.tumblr.com/tumblr_maaknk6TrD1recisro2_250.jpg
http://25.media.tumblr.com/tumblr_mc7abaLDuK1ri1k9bo1_500.jpg

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Beauty & the Beast (CW) 2012