TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Soy tu duena (Televisa) » STD: sarunas


STD: sarunas

Сообщений 1 страница 20 из 46

1

http://novelasymas.com/wp-content/uploads/2010/04/soy-tu-duena-novela-lucero-fernando-colugna.jpg

Guvusi neiedomājamu popularitāti! Demonstrēta 68 valstīs! Tajā filmējušies tik iemīļotie Latīņamerikas aktieri: Lusero, Fernando Kolunga un Gabriela Spanika!
Pamesta altāra priekšā, Valentīna sev apsola, ka vairs nevienam un nekad neļaus tik ļoti izdarīt viņai pāri. Un savu solījumu viņa tur ilgi, līdz saprot, ka ir neglābjami iemīlējusies. Kā uzrāda Nīlsena reitingu aģentūras dati, telenovele „Tu būsi mana” ir visskatītākais Latīņamerikas teleseriāls ASV televīziju vēsturē, kāda cita aptauja norāda, ka „Tu būsi mana” ir viena no 10 visu laiku populārākajām telenovelēm, turklāt tā vairākkārt iekļuvusi visu ASV esošo televīziju nedēļas TOP20 sarakstā, ieņemot augsto 3. vietu. Nu telenovele „Tu būsi mana” skatāma kanālā LNT.

Valentīnas Viljalbas dzīve rit kā pa diedziņu – skaistā sieviete ir izveidojusi lielisku karjeru, no vecākiem mantojusi milzu īpašumus un gatavojas pavisam drīz precēties ar vīrieti, kuru dievina. Valentīnas dzīve paiet luskusa mājā Mehiko pilsētā kopā ar mātes māsu Isabelu, kas pēc tam, kad tikai sešus gadus vecās Valentīnas vecāki gāja bojā, uzaudzināja un izturējās kā pret pašas meitu. Kopā ar Valentīnu dzīvo arī viņas māsīca Ivana, kura ir divkosīga liekule, kā arīdzan sirsnīgā auklīte Benita.
    Valentīna ir pārliecināta, ka viņas dzīve būs kā debesīs, kad viņa apprecēsies ar Alonso un kļūs par Penjalverta kundzi. Līdz šim mirklim jāpagaida vien dažas dienas. Taču viņa nezina, ka Alonso un Ivana ir mīļākie un ka viņus saista ne vien kaisle, bet arī smalks aprēķins – kā nolēmusi Ivana, pēc medusmēneša, atgriezies mājās, Alonso paziņos savai sievai, ka laulība nav izdevusies un ka katram jāiet savs ceļš. Saņēmis pieklājīgu kompensāciju, Alonso to sadalīs uz pusēm ar Ivanu, un abi dzīvos kopā līdz mūža galam...
    Taču Alonso izrādās vīrietis, kuram tomēr ir sirdsapziņa, taču ne džentlmenisks raksturs, un viņš Valentīnu pamet altāra priekšā. Turklāt arī Ivana nesaņem to, ko kārojusi, jo, pārliecinādams mīļāko, ka viņi abi kopā pametīs valsti, Alonso neparādās arī lidostā.
    Palikusi viena pie altāra, Valentīna pilnībā pārmainās un kļūst par dzelzs lēdiju – no jaukās, mazliet naivās un tik emocionālās meitenes vairs nav ne vēsts, jo nu Valentīna ir aukstasinīga, augstprātīga un neiecietīga sieviete, kuras prātu un sirdi pilnībā pārņēmusi nožēla un rūgtums.
    Pārcēlusies uz asjendu „Zvani” – vienu no viņas daudzajiem īpašumiem –, Valentīna iepazīstas ar izskatīgo Hosē Migelu Montesinosu, vīrieti, kurš nesen pārcēlies, lai strādātu sava tēva īpašumā, kas atrodas Valentīnas īpašuma kaimiņos. Hosē Migels ir ļoti pievilcīgs, reiz ieguvis arhitekta diplomu, taču nekad nav strādājis savā profesijā. Noguris no dzīves pilsētā, viņš atgriežas tēva mājās, nemaz nenojauzdams, ka tieši tur satiks savu mūža mīlestību.
    Taču Valentīna tobrīd ir iemantojusi apkārtējo nepatiku, jo viņas īpašumu uzrauga brutālais Rosendo Gavilans, sadistisks un naidīgs, un katra viņa nejaukā izturēšanās tiek pierakstīta pašai Valentīnai.
    Protams, attiecības starp Valentīnu un Hosē Migelu neveidojas vienkārši – viņi katrs ir pieraduši pastāvēt par savu taisnību, būt neiegrožoti, taču, lai arī reiz tik ļoti sāpinātā sieviete izturas nebūt ne sievišķīgi, Hosē Migels nespēj noslēpt savas jūtas pret viņu un nolemj darīt visu, lai Valentīnu iekarotu.
    Taču, protams, apkārtējie apstākļi abu ceļu vienam pie otra nekaisa rozēm – savas intrigas pin gan Ivana, gan Rosendo, gan viens pēc otra atklājas dažādi notikumi no pagātnes – Valentīnas tante Isabela reiz bijusi Hosē Migela tēva mīlestība –, un tikai tad, ja gan Valentīna, gan Hosē Migels piekāpsies savam lepnumam, viņi varēs būt kopā. Bet – vai viņi to spēs? Vai viņi noklusinās mutuļojošos temperamentus un aizmirsīs pagātnes pāridarījumus?

Galvenajā – Valentīnas – lomā iejutusies meksikāņu aktrise un dziedātāja Lusero (dz. 1960.).
Hosē Migela lomā – meksikāņu aktieris Fernando Kolunga (dz. 1966.)
Ivanu atveido Venecuēlā dzimusī aktrise Gabriela Spanika (dz. 1973.).


No 8. augusta LNT
  :love:

Отредактировано PhantomGirl (01.08.2011 15:54)

0

2

Paldies par aprakstu!

0

3

Kaut kā pārāk izpušķoti reklamē. Piemin visādus topus un tml. lai gan patiesībā telenovele ir izgāzusies Meksikā. Tā ir daudz un bargi kritizēti un arī apsmieta (būtībā tāpat kā Triunfo del amor). Abas telenoveles tiek labi pārdotas par spīti tam, ka nav īpaši kvalitatīvas.

0

4

nezin kāda būs,bet man šķiet ka daudz labāka par Triunfo del amor. triunfo del amor varbūt dēļ Rufo daudzi skatās.

0

5

Jā,LNT aprakstā šim seriālam dzied slavas dziesmas,nezinu vai vēl kādu Latīņamerikas seriālu viņi ir tā slavinājuši kā šo.

0

6

aNgeL написал(а):

Kaut kā pārāk izpušķoti reklamē. Piemin visādus topus un tml. lai gan patiesībā telenovele ir izgāzusies Meksikā.

Jā, es jau vakar lasīju un brīnijos! :D  :)

0

7

PhantomGirl написал(а):

Lusero (dz. 1960.).

Manuprāt, Lusero nav 50 gadi :D

0

8

Norkys написал(а):

Manuprāt, Lusero nav 50 gadi :D

Tieši tā Tev taisnība.
viņai ir 41.

0

9

Tikko biju LNT mājas lapā palasīt komentārus,un tos izlasījusi,sapratu,ka rīkojos pareizi,izlemjot šo seriālu neskatīties.Kāpēc?Tāpēc,ka LNT Tu būsi mana forumu šodien ir daudz skatītāju sūdzību,ka attēls ''skrien pa priekšu'' skaņai,tādējādi traucējot skatīties.Vismaz sev tādā veidā pasaudzēju nervus un nepievienojos neapmierināto LNT skatītāju lokam,kuram neatliek nekas cits,kā LNT mājas lapā rakstīt sūdzības par nekvalitatīvo seriāla pārraidīšanu.

Отредактировано Terēze (18.08.2011 17:00)

0

10

Terēze написал(а):

ka attēls ''skrien pa priekšu'' skaņai

Un vēl pie tam pamatīgi.. :D Skaņa parādās, kad attēls kā 2 minūtes jau parādīts.. :D

0

11

Jāāā, nu apraksts graujošs. :D Izklausās pēc tiešām fantastiska seriāla - kad patiesībā tur līdz tādam tālu...

Par pārraidīšanu es vispār šokā esmu. o.O kā tā var vispār?

0

12

sveiki!
vai kāds var man pastāstīt ā lai te noskatās šo seriālu,jo man never vaļā video?!

0

13

Seriāls ir redzams sadaļā extreme video,ja kļūsi par aktīvu dalībnieci,respektīvi regulāri piedalīsies forumā notiekošajās diskusijās,tādējādi kļūstot par usario especial, tad varēsi piekļūt šai īpašajai videosadaļai.

0

14

0

15

Es paskatijos dažas Duenas sērijas pa LNT, un jāsaka, ka sākums bija foršs.  :) ( Īstenībā visiem seriāliem pirmās sērijas allaž foršas. :) ) Lai gan tā īsti sajūsmā  neesmu, bet man patika tādā ziņā, ka man ārkartīgi iepatikas Alonso. ( Sortilegio Bruno es vienkarši necietu, bet piepeši parādīja šis aktieris Alonso lomā un man viņš ļoti iepatikās, viņam tā piestāv bārda! :love:  :D  Alonso arī tāds cilvēcīgs varonis. Protams, viņš nav īsti labais, bet tomēr viņš beigās atteicas no Valentīnas, lai neturpinātu viņai melot. Bet, varbūt..arī tāpec, ka viņu vājaja tas slepkavnieks, un atklātos patiesība par viņa dēlu un tml  :D ...Lai nu, kā man gribētos, lai Alonso labotos un paliktu kopā ar Valentīnu, viņai viņš daudz labāk piestāvētu par Hosē Migelu. :blush:  Bet, protams, ka tas nenotiks un tāpēc es arī netaisos pat tālak sekot līdzi.  :P  Man šis telenoveles periods beidzies! )
Jā, un tad, kad Valentīnu pameta...tās gan bija spēcīgas ainas! ( Lusero lieliski notēloja! :) Kā jau vienmēr - dramatika ir dievīga! :D :love:)

0

16

Yeyy!!!! Laipni lūgta Dāvida Zepedas mīļotāju pulciņā  :love:  :love:  Es arī Sortilegio Bruno necietu, bet pēc La Fuerza del Destino....  :love:  :love:  :love:

0

17

Laikam šī ir pirmā reize,kad Fernando varoņa sāncensis,ja vien protams Alonso var uzskatīt par Hosē Migela sāncensi šā jēdziena klasiskajā izpratnē,skatītājiem patīk daudz labāk par Fernando Kolungas varoņa tēlu.Varbūt tieši tādēļ es arī vīlos šajā tēlā,ka Fernando Kolungam-aktierim,kuram ir pa spēkam vīrišķīgi un garīgi spēcīgi varoņi,jāspēlē šāda tipa loma,ja Hosē Migelu tēlotu kāds cits aktieris,varbūt es Hosē Migelu pieņemtu tādu,kāds viņš ir,jo šādi galvenās lomas tipāži ir Latīņamerikas seriāliem ļoti raksturīgi.

0

18

Īstenībā mani pārņem vēlme pašai paskatīties šo telenoveli, dzirdot diezgan daudz kritikas attiecībā uz Hosē Migelu. Tā kā neesmu redzējusi gandrīz neko, tad nespēju iedomāties, kā tas iespējams, ka arī šis Fernando varonis neiekļuva skatītāju sirdīs tāpat kā Manuels vai Rikardo u.c.

0

19

Noteikti tā iemesla dēļ,ka Hosē Migels ir parasts varonis,kāds jau simtiem reižu redzēts,un kurš vairs nespēj skatītājus pārsteigt.Kā jau teicu,ja Hosē Migelu tēlotu kāds cits aktieris,nevis Fernando,skatītāji tik daudz Hosē Migela tēlam nepiesietos,jo problēma ir tajā,ka Fernando Kolunga šajā lomā nespēja izlikt visu savu aktiera talantu.

0

20

Jā, Kolunga nu ir galīgi muļķīgā tēla iejuties...
Zepeda gan ir pat ļoti labs. Man jau laikam sliktie puiši labāk... :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Soy tu duena (Televisa) » STD: sarunas