TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Soy tu duena (Televisa) » STD: sarunas


STD: sarunas

Сообщений 21 страница 40 из 46

21

Jā, Kolunga nu ir galīgi muļķīgā tēla iejuties...
Zepeda gan ir pat ļoti labs. Man jau laikam sliktie puiši labāk... :)

0

22

Nē, nu man jau prieks, ka jums sāk patikt Zepeda!  :love: Es tomēr domāju, ka tā nebūs vienīgā telenovele ar viņu, kuru rādīs. (Joprojām ceru uz Sortilegio un man liekas, ka arī Fuerza del destino varētu parādīt - tā tiek diezgan labi pārdota)
Jācer, ka nākamā telenovele, kurā Fernando piedalīsies būs viņa cienīga! Žēl, ka ne A la luz del angel. Viņam ar Karlu Estradu izdodas šedevri.

0

23

Tas ir pilnīgi droši zināms,ka A la luz del angel Fernando nefilmēsies?Ja jā,tad ļoti žēl,jo Karlas Estradas visi trīs vēsturiskie seriāli-Īstā mīla,Rītausma un Kaislības Fernando Kolungam bija ļoti veiksmīgi.

0

24

Ja nemaldos, tad Fernando pats nemaz nevēlas piedalīties Karlas telenovelē. Pasion izgāšanās Meksikā diezgan ietekmējusi abu sadarbību. Bet 100% arī negalvoju, ka ir tieši tā, jo grūti saprast, kur patiesība, kur baumas..

0

25

Es gribētu zināt, vai bez manis vēl kāds skatās šo telenoveli? Jo tad varētu sākt apspriest seriālā notiekošo, varoņus utt.

0

26

Rebeka написал(а):

Es gribētu zināt, vai bez manis vēl kāds skatās šo telenoveli? Jo tad varētu sākt apspriest seriālā notiekošo, varoņus utt.

Tagad pa TV neskatos, bet esmu agrāk redzējusi oriģinālvalodā. :) Tā kā zinu apmēram, kas tur notiekās :)

Jā, nu Kolungam šī loma tiešām nederēja... Viņš ļoti uzspēlēts šķita, nedabisks bieži vien, ne pēc sevis... :/ Skumji - jo viņš var tāāāāādus varoņus notēlot, kas liek sirdij gan lidināties, gan sažņaugties. Ehhh... Ceru, ka viņš mūs vēl priecēs ar kādu spēcīgu lomu!! :)

Un jā, nav noslēpums, ka Pasion izgāšanos es nespēju saprast...

Par Zepedu - jā, viņa varonis šajā telenovelē bija visai foršs - tāds daudzšķautnains. Patīkami. :)

0

27

Es arī neskatos,jo kā rakstīju,tad nespēju pieņemt Fernando šāda tipa lomā,es tik ļoti gaidīju šo seriālu,jo pat domu nepieļāvu,ka tas varētu būt tāds,kāds tas ir,nezinu vai vēl kādā seriālā esmu tik ļoti vīlusies,kā šajā.

0

28

Nu jā, seriāls nav tas labākais. Sākumā es arī salasījos daudz sliktu par viņu, bet vienreiz kautkā nejauši ieslēdzu viņu un man nezin kāpēc iepatikās! Vakardienas sērijā  Migela parādīšanās bija tāda kā komiska, jo viņš laikam ir vienīgais, kas uzdrošinājies runāt pretī Valentīnai. Un uz viņas draudiem atbildēja ar jokiem. Man nepatīk ka Valentīna izturas tik valdonīgi, bet Ivana un Rosendo to pat ir pelnījuši! Patika ka Valentīna pateica, lai Ivana iet prom, bet Ivana noteikti kautko samuldēs lai viņu neaizdzen. Jāskatās šodienas sērija, lai uzzinātu!

0

29

Jā, nu pirmā Kolungas parādīšanās bija forša. :D Kā kaitināja Valentīnu! :D Bet tālāk šī viņa tip bezrūpīgā, jokojošā attieksme man sāka nepatikt... pārāk uzspēlēti izskatās, manuprāt.

Vispār tagad viņu attiecībās labākais laiks būs - man patika šī daļa, kur Valentīna spurojās pretī, un viņš centās iekarot! :) Mm, drīz tak vienai foršai ainai jābūt, ko labi atceros! :)

Un jā, no Ivanas tik viegli vaļā nevar tikt... :D

0

30

Tajā sērijā kurā tā strādnieka māte pateica, ka Valentīna ir slepkava, es pati gandrīz apraudājos, kad Valentīna raudāja.  Neviens jau nav pelnījis, ka viņu nepatiesi apsūdz, lai arī kāds viņš būtu! Tā jau laikam ir, kā Valentīna teica, ka  San Pedro ļaudis iztiku pelna ar baumošanu! Aā un vēl man nepatīk tā Sandra, itkā jau viņa ir labā, bet man viņa nepatīk. Nez man liekas, ka viņa izturas kā caca, un viņas māte arī! Tā vien gribas, lai tas viņas puisis saiet kopā ar Ivanu. Viņa tiešām ir bērnišķīga!jau viņa ir labā, bet man viņa nepatīk. Nez man liekas, ka viņa izturas kā caca, un viņas māte arī! Tā vien gribas, lai tas viņas puisis saiet kopā ar Ivanu. Viņa tiešām ir bērnišķīga!

0

31

eeeh... Sho staastu es jau noskatiijos kaadreiz pagaashgad internetaa :)

man diezgan patika, bet daudz arii tinu uz priekshu. nevareeju ciest visu to muldeeshanu un visaas taas trakaas baabas un to runas.

ta kaaa shobriid esmu Rigaa, noleemu iesleegt LNT seriaalu laikaa un paskatiijos Shodienas seeriju :D eeeh.. tas skuupsts ar speeku un Valentiinas pazemoshana. olja ljaaa :D

0

32

oo, oooo - Rīgā? Euu. Un to tu paziņo šitā starp citu? :D būtu jau forši tevi satikt... :)

Sandra, Sandra... Kas bija Sandra? Neatceros... :D

0

33

Sandra ir Osario, vai kā viņu tur līgava. Bet viņai aiz muguras viņš satiekas ar Ivanu.

0

34

Aww... Šodienas sērijai tik foršas beigas, kad Valentīna noskūpstīja Hosē Migelu... Tik skaisti!

0

35

Mazliet salkanas serijas beigas, bet ir ok...

0

36

Paloma написал(а):

oo, oooo - Rīgā? Euu. Un to tu paziņo šitā starp citu?  būtu jau forši tevi satikt...

jaaa... taaa ;)

Paloma написал(а):

Sandra, Sandra... Kas bija Sandra? Neatceros...

o jaaa :) man arii taa vienmeer ir. noskatos seeriju vai seriaalu un jau pec neliela briizha nevienu vaardu neatceros. jau paaraak daudz noskatiijos savaa muuuzhaa.... tagad jau tikai klichkas

Rebeka написал(а):

Aww... Šodienas sērijai tik foršas beigas, kad Valentīna noskūpstīja Hosē Migelu... Tik skaisti!

:D shodien atkal noskatiijos. ilgi domaaju kaapeec Kolunga bija sashauts. a tad atcereeejos  :glasses:  aiznjeema kaadu laiku

:love:

0

37

Privātājā dzīvē publicētajā TV programmā pamanīju,ka sākot no 3.oktobra,Tu būsi mana būs arī atkārtojumi-09.10,tiesa-nevis no pašas pirmās sērijas,bet gan no tās sērijas,kuru rādīs šo piektdien-30.septembrī.

0

38

Vai tad Mīlestības vārdā vairs nerādīs??? Bet vai tu gadījumā nezini ko rādīs 16:45 no 3.oktobra?

0

39

Tevis pieminētajā laikā-16.45 rādīs Krievijas seriālu Viss notiek uz labu.Savukārt,kas attiecās uz Mīlestības vārdā,tad es nezinu vai šo seriālu turpinās rādīt vai nē.

0

40

Vakardienas 57.sērija bija vienkārši SUPER!!! It īpaši Valentīnas un Hosē Migela ainas. Un tajā būdiņā kā viņi tur jokojās un kutinājās awww... Un pēc tam vēl Čujs ienāca un sāka jokoties... Nu skaisti!!! Tieši tāpēc es skatījos šodien atkārtojumu, lai varētu priecāties otrreiz, bet tieši to labāko izgriež ārā!!! Kāpēc tā? Vai tad tie kas no rīta skatās negrib redzēt šos skaistos momentus?

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Soy tu duena (Televisa) » STD: sarunas