TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Soy tu duena (Televisa) » STD: sarunas


STD: sarunas

Сообщений 41 страница 46 из 46

41

Rebeka написал(а):

Tieši tāpēc es skatījos šodien atkārtojumu, lai varētu priecāties otrreiz, bet tieši to labāko izgriež ārā!!! Kāpēc tā? Vai tad tie kas no rīta skatās negrib redzēt šos skaistos momentus?

Skan, protams, diezgan šausmīgi. Izgriezt ainas ar galveniem varoņiem, turklāt vēl skaistas ainas ir nežēlīgi. Tev jau paveicās, ka pirms tam redzēji un zini, ka tādas bija, bet kā ar tiem, kuri tiešām skatās tikai atkārtojuma laikā?

0

42

Es gan neskatos šo telenoveli, bet lasīju, ka kanāls ABC veidos rīmeiku amerikāņu auditorijai, Eva Longoria  un Televisa būs producenti.

0

43

Šodienas sērijā ļoti nepatika Valentīnas izturēšanās!Nu labi es saprotu,ka viņa ir ļoti sāpināta,bet vai tāpēc bija jānodedzina būdiņa, jāizdemolē sava bērnistaba un tik šausmīgi jāizturas pret Benitu?Ja tā padomā tad viņa man tagad  liekas mazliet ķerta!

0

44

Ārprāts kā man kaitina tā Ivana. Valentīna tik skaisti un no visas sirds dziedāja serenādi Hosē Migelam,bet viņa atkal ar saviem meliem...Ja viņa tā nebūtu izdarījusi tad viņi noteikti būtu salabuši un dzīvotu ilgi un laimīgi!

0

45

Jāa.. tā ir vienmēr - kad liekas, ka tulīt jau varoņi varēs būt kopā un laimīgi, tā vienmēr kaut kas notiek!

0

46

Sapratu to, ka skatos šo seriālu Davida Zepedas dēļ.. :D :love: Pārāk daudz kas nepatīk - Lucero izskatās pārāk veca, Gabija diezgan pabriesmīgi ģērbjas, tracina Benita, mūždien kā spoks uzrodas nez no kurienes un tēlo svēto Mariju un Ivanas mamma visu laiku raud! :D Nav pat kāds pāris, kas īsti patiktu.. :D Kolunga ar tāds, nezinu kāds, čīkst visu laiku par kko.. :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Soy tu duena (Televisa) » STD: sarunas