TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Person of Interest (2011)


Person of Interest (2011)

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

Jauns asa sižeta seriāls, kurā bijušais CIA superslepkava Rīvs (Jim Caviezel, tas pats, kas "Kristus ciešanās" JC atveidoja) apvienojas ar zinātnieku Misteru Heroldu Finču, lai novērstu noziegumus (slepkavības) pirms tās notikušas.

Seriāla autori ar Dark Knight autors Džonatans Nolans un slavenais action producents JJ Abrams.

Doma tāda, ka pēc 9/11 Ņujorkā Finčs pēc valdības pasūtījuma izveidoja tadu sistēmu - visi dati: visas kameras Ņujorkā, telefonzvani, e-pasti - visa informācija tiek analizēta, lai novērstu terora aktus. Un Šī programma visus datus iedala valsts drošībai nozīmīgos un nenozīmīgos. Nozīmīgie ir lielie planotie noziegumi, kā terora akti, bet nenozīmīgi ir mazi, kur iet boja viens vai divi cilveki. Finčs vairs nespej ignorēt šo nenozīmīgo info un viņam parādās socialās apdrosināšanas numurs kādai personai, kura būs iejaukta šāda valsts drošībai nenozīmīgā noziegumā - person of interest. Šī persona var būt gan upuris, gan liecinieks, gan līdzdalībnieks, varbūt arī pats ļaundaris.

Spēcīga aktierspēle un filmu cienīgs action. Es jau zinu, ka te forumā es laikam viena tāda, kurai šitādi seriāli patīk, bet nolēmu ielikt - ja nu kāds vel man pievienojas.

Pagaidām iznākusas divas sērijas.

http://www.imdb.com/title/tt1839578/combined

0

2

Neesi vienīgā ;)
Jau kopš pirmās sērijas esmu uzķērusies.

0

3

Mhhh jāpaskatās būs, izklausās dikti saistoši :)

0

4

etansy написал(а):

Neesi vienīgā
Jau kopš pirmās sērijas esmu uzķērusies.

Urrā, jauki. Man jau mezonīgi patīk Finča un Rīvza attiecības, ka abi ir drūmie un noslēgtie un abi ir zaudējuši tuvus cilvekus pagātnē. Un Neuzticas īsti viens otram, bet jauki - viņiem tik labi saskan un Maikls Emersons ir lielisks aktieris.

0

5

MMM, es ar paskatīšos  :crazy:

0

6

Noskatījos abas pirmās sērijas - man patīk, interesants sižets  8-) UN DAUDZ KAUTIŅU  :playful: Man pēc City Hunter šī visa nežēlīgi pietrūkst  :disappointed:

0

7

Paliek arvien labāk un labāk. Vispirms atriebība par sexuālu vardarbību un pēc tam nolaupīšana. Un notiek tieši tas, ko gaidīju - Rīvzam sāks uzraksties kontakti. Nopietni - tiesnesis, kurš viņām varētu kādreiz palīdzēt. Es ceru, ka viņi to neaizmirsīs un pēc kāda laika izmantos.

Laionels ar Kārteri sāka strādāt. Hihihi, man patīk. Kaķa un peles dancis.

Un Pamazām Finčs sāk uzticēties Rīvzam un Rīvzs sāk atklāties Finčam. Man patīk šis dinamiskais duo.

0

8

Noskatiijos iekaveetaas seerijas - midseason finale bija vienkaarshi - amazing. Vai man tik taa liekas, bet ar katru seeriju kljuust arvien labaak, personiskaak - Rivzs Finchu sauc par Heroldu... LOL. Es vienkaarshi miilu vinjus un peec Kaarteres epizodes man vinja reaali iepatikaas un sevishkji tagad peec 10.seerijas beigaam. Un Laionels ar ierulle. Un man patiik, ka uztaissija vinjiem to lielo ienaidnieku, kursh ar darbojas aarpus likuma, kaa vinji - Eliass, kuru pie tam atveido lieliskais Antonio Colantoni, kur;s atveidojas Veronikas Marsas teeti. Es fanoju par to aktieri. Tomeer es gan daud zaartraak uzkjeeru, ka vinjsh ir Eliass - kaunss Riivs. Diez, kaads ir Riivsa iistais vaards un vai mees to jebkad uzzinaasim?

0

9

Vai kāds vēl skatās? Šis seriāls ir ģeniāls un ļoti spēcīgs un nepārspīlēju - katra sērija arvien labāka. Un es nez - ko viņi otrajā sezonā darīs, jo vienkārši pirmā ir tik ģeniāla. Beidzot daudz kas tapa skaidrs par pagātni un kā Finčs atrada Džonu. Vienkārši apraudājos.

0

10

OMG OMG OMG

They have a pet. Together. Talk about going steady...

And Carter totally ships them...

And, OMG - Finch and THE DOG... It was the funniest thing ever.

0

11

es noskatījos jaunāko sēriju un raudu. Bāc, tik spēcīgi. Varēja jaust just, ka beigsies tā, bet tas tik skaisti - tā vienkāršā dom, ka jebkurš var mainīties, ja satiek pareizo cilvēku... Beidzot morālā dilemma. Skaisti. ES MĪLU ŠO SERIĀLU!!!!

0

12

3x14 = perfekts moments, kad viņi ierodas muzejā!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Person of Interest (2011)