TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Cuidado con el angel (Televisa, 2008) » LNT radīs telenoveli "Cuidado con el angel "


LNT radīs telenoveli "Cuidado con el angel "

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

http://ipost.lv/images/9.79/250px_Cuidadoconelangel.jpg

Šodien redzēju " Cuidado con el angel" ( Bīstamais enģelis) reklāmu pa LNT. Manuprāt, laba izvēle, jo cik skatījos seriāls foršs, tikai daudz sērijas! :) Bet nu pēdēja laika labākā izvēle telenovelēm. :) Vismaz Viliams tur! :D  :love:

Telenoveles tēma forumā -> Bīstamais eņģelis

0

2

Es jau LNT mājas lapas Istabene Manhetenā sadaļā izlasīju kāda/s foruma lietotāja/s atstāto ziņojumu,ka no 3.septembra rādīs jaunu meksikāņu seriālu,un ja viņš/a esot sapratis/usi pareizi,tad tur esot aktieri no Mīlestības uzvaras.Tad jau es tiešām neesmu kļūdījusies,pieļaujot iespēju,ka runa varētu būt par Cuidado en la angel.

0

3

Oo, super! :) Ai, cik žēl, ka man nav iespēju to skatīties. :D Citādi es nekādi nevaru tikt līdz skatīšanai spāniski.

0

4

Ha ha. Kāreiz pirms pāris dienām skatījos sēriju Igaunijas kanālā :D nepārsteidz izvēlē, bet protams priecē. Lai gan atkal jau tik daudz sēriju..

0

5

No 3. septembra darbdienās plkst. 16.55

Sižets:
Ne visi eņģeļi dzīvo debesīs - Maričuija mīt tepat uz Zemes, nekad nezaudē cerību un atvērusi sirdi īstai mīlestībai!
Maričuija uzaugusi bāreņu namā un savas dzīves laikā piedzīvojusi dziļus aizvainojumus. Kad jaunā sieviete negaidīti sastop sapņu princi Huanu Migelu, viņa iemīlas. Bet ne viss ir tik vienkārši un skaisti... Maričuijas sirds tiks salauzta un eņģeļa spārni - aplauzti!

Maričuijas vizuālais tēls ir apburoši daiļš un maigs, gluži kā eņģelim. Bet viņas dzīves stāsts nav tik skaists - kad Maričuija dzima, viņas mātei likās, ka neizturēs dzemdības, tāpēc uzticēja viņu kādam priesterim, kas Maričuiju aiznesa uz bērnu namu. Sasniedzot 14 gadu vecumu, meitene aizbēga no bērnu nama un sāka klaiņot pa ielām, darot jebko, lai tikai izdzīvotu. Šajā klaiņošanas laikā Maričuijai uzbruka kāds krietni iereibis vīrietis, līdz ar šo baiso starpgadījumu atstājot dziļas pēdas viņas dvēselē. Vēl krietnu laiku pēc tam Maričuiju mocīja briesmīgi murgi un joprojām saglabājies aizvainojums pret vīriešiem.

Bet dabai patīk līdzsvars – Maričuiju pie sevis dzīvot pieņem mazgātāja Kandelarija, kuru viņa iemīlēs uzreiz, sauks par savu māti un palīdzēs dažādos ikdienas darbos. Bet tad notiks kas negaidīts - jaunās sievietes dumpinieciskais gars liks pārkāpt likumus, kas viņu novedīs līdz pat tiesas zālei. Tur viņu tiesās vīrietis, kurš, kā izrādīsies krietni vēlāk, ir Maričuijas tēvs. Par sievietes aizstāvi būs nozīmēts psihologs Huans Migels Sanromans, ar kuru tālākie dzīves ceļi seriālā krustosies jo cieši.

Maričuija nokļūst Huana Migela aizbildniecībā un viņš uzņemsies patiesas rūpes par jauno sievieti. Kā viens no pirmajiem Huana gādības soļiem būs jaunas dzīves vietas nodorošināšana – Maričuija tiks aicināta dzīvot pie viņa. Vīrietis pats ir atraitnis, kurš savu mīļo sievu zaudējis traģiskā lidmašīnas avārijā. Bet Huana māte dara visu, lai Maričuija jaunajā dzīvesvietā justos kā pilnīgi negaidīta un nevēlama persona. Tādēļ vīrietis atrod Maričuijai jaunas mājas pie tiesneša Patrisio un viņa sievas Sesilijas, pie kuriem jau ilgu laiku dzīvo Estefanija. Lūk, arī laiks intrigām, mīlas mokām un mūžīgai nesapratnei, jo atklājas interesanti fakti – Estefanija saviem aizbildņiem ir iestāstījusi, ka reiz bijusi pamesta, bet tā nebūt nav, un viņai padomā ir viltīgs plāns, kā panākt sev vēlamo. Turpretim tiesneša sieva Sesilija, kā atklāsies seriāla gaitā, ir Maričuijas māte, par ko, protams, nav lietas kurša neviena no sievietēm.

Izglābjot dumpinieci Maričuiju, Huana salauztā sirds top dziedēta un abu jauno cilvēku starpā dzimst dziļas jūtas. Huans un Maričuija iemīlas un apprecās, tomēr abu mīlētāju laime nebūs mūžīga. Jau nākamajā rītā pēc kāzām sieviete atklāj noslēpumu par Huana pagātni, kura dēļ atstāj vīru un atsakās viņu jelkad redzēt. Pēc laika Maričuija atklās, ka ir bērniņa gaidībās, bet par to ne pušplēsta vārda neteiks Huanam, jo nevēlās sazināties ar viņu. Maričuija nolemj kopā ar Kandelariju pamest pilsētu, bet viņu pārtver kāds kungs Omars Leopardo Kontrerass. Šis vīrietis nespēs palikt vienaldzīgs pret enģeli jeb Maričuiju un iemīlēsies apburošajā sievietē. Tomēr pretmīla nerodas un Maričuija viņu uztver vien kā draugu.

Neskatoties uz to, Leopardo neatlaidīgi un pacietīgi centīsies iekarot sievietes sirdi. Drīz atklāsies, ka Maričuijas vīrs Huans un pielūdzējs Leopardo ir klasesbiedri, un nu abus saistīs ne vien skolas atmiņas, bet arī viena sieviete, kuru abi iemīlējuši. Sacensība var sākties, jo abi vīrieši ir gatavi cīnīties par sievietes sirdi, bet Maričuijai izšķirties starp abiem nebūs viegli.
wwwlnt.lv

0

6

Ak, atkal jau man nepatīk latviskotais nosaukums.. Nu nav Maričuj bīstama, tieši otrādi (ok..ir darījusi sliktas lietas, bet ne ar sliktiem nodomiem :D ) Tomēr ir sajūtama asociatīva atšķirība starp "bīstamu eņģeli" un "Uzmanieties ar eņģeli".

0

7

Jā,žēl gan,ka es šo seriālu pa LNT neredzēšu,jo man ir prakse.:)
Bet gan jau,ja Terēze skatīsies,viņa man varēs pastāstīt ir vērts vai nav skatīties šo seriālu.:)

0

8

Telenovele ir laba. Hmm..nu patiesībā pirmās ~30 sērijas ir ļoti foršas un pēc tam izmainījās viss uz banālaku pusi, bet vienalga - kaut vai lieliskais aktieru sastāvs liek skatīties!

0

9

aNgeL написал(а):

Telenovele ir laba. Hmm..nu patiesībā pirmās ~30 sērijas ir ļoti foršas un pēc tam izmainījās viss uz banālaku pusi, bet vienalga - kaut vai lieliskais aktieru sastāvs liek skatīties!

Man arī tās pirmās 30 sērijas vislabāk patika un tad vēl tas posms kad Maričuja iepazinās ar Leopardo, man patika Leopardo mežonīgums sākumā.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Cuidado con el angel (Televisa, 2008) » LNT radīs telenoveli "Cuidado con el angel "