TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Silver Linings Playbook


Silver Linings Playbook

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

http://www.louisvillecardinal.com/media/silver_linings_playbook.jpg

After a stint in a mental institution, former teacher Pat Solitano moves back in with his parents and tries to reconcile with his ex-wife. Things get more challenging when Pat meets Tiffany, a mysterious girl with problems of her own.

Filma IMDB: http://www.imdb.com/title/tt1045658/

Nominated for 8 Oscars. Another 17 wins & 48 nominations See more awards: http://www.imdb.com/title/tt1045658/awards

0

2

Noskatījos filmu, jo tā ir nominēta 8 Oskariem...

Manuprāt, visas nominācijas ir pelnītas un ne tikai.. tagad es turu īkšķus, lai šī filma arī saņemtu savus Oskarus... Perfekta.. dievināju.. skatījos un vēlējos, lai nebeidzas.. bet viss tas stāsts un cilvēki, tik... es gribētu tādus pazīt dzīvē, jo nu .. nevar neko īsti teikt, kamēr citi nav filmu redzējuši..

Bet es saku, ka visiem ir jāredz.. :)

Ieguva IMDB 10 balles no manis... (tādu vērtējumu lieku reti).. uzreiz arī visur saliku pie favorītiem...
Manuprāt, šī ir gada labākā filma no visām, ko esmu redzējusi.. :)

0

3

jauki. es kā reiz gatavojos skatīties - novilku. Novilku arī Argo. Cenšos Oskara filmas noskatīties. Les Miserables ar novilku, bet nes, kad skatīsos. Noskatījos Hotel Transylvania - super. Tagad skatos National Geographic UFO sērijas, hihihi. Tāda pusslima, ka neko negribas darīt.

0

4

albalonga написал(а):

Cenšos Oskara filmas noskatīties.

Man tāds pats plāns.. un šobrīd šī filma ir uzstādījusi ļoti augstu latiņu citām, ko vēl neesmu redzējusi.. :)

0

5

albalonga написал(а):

jauki. es kā reiz gatavojos skatīties - novilku. Novilku arī Argo. Cenšos Oskara filmas noskatīties. Les Miserables ar novilku, bet nes, kad skatīsos. Noskatījos Hotel Transylvania - super.

Noskaties arī ParaNorman, mēs ar Aiju noskatījāmies. Man ļoooti patika.

0

6

tikko treileri noskatījos. Jauks, gan jau noskatīšos. A vispār šon visu dienu skatos visādas Discovery aun National Geographic filmas - UFo, Bermudu trijstūris. Tagad skatos par Ķīnas alām, bet nav tik interesanti. Pēc tam skatīšos par pazudušajiem kuģiem, ja pareizi sapratu pēc nosaukuma.

0

7

Alby izglītojas :D

0

8

Nu re - es ar beidzot noskatījos un varešu nostāties frontes orā pusē - man nepatika.  LOL. Ir tā, ka filma nav pietiekami dīvaina, lai būtu dīvainīšu filma. Nav pietiekami komiska, lai būtu komēdija. Nav pitiekami romantiska, lai būtu romantiskā filma. Pārāk maz deju, lai tā būtu deju filma Tāda sajūta, ka vii runā un runā vienlaicīgi. Man reāli trūka noskaņas. Brīžiem kaitināja. Jā, labi oki - tev vēlu atklāja, ka esi bipolārs, jā labi, sieva tevi krāpa, oki. Bet - bāc - zini - tev vienalga tik ļoti dzīvē veicas, ka tur jau vienkārši meklē to silver lining, lai gan zini tev pat nav jāmeklē. Tavi vecāki tevi uztur, samierinās ar visu, tev kā no gaisa uzkrīt skaists skuķis, kurš ir gatavs darīt gultā ar tevi kinkus, par kuriem tava sieva pat nerunāja, lai gan gulēja ar citu. Tu esi nometis svaru un tik skaties sportu ar savu senci. Un vēl pie visa tā tu meklē silver lining. Jēziņ - dodiet man tādu dzīvi un man nevajag vairs nekādu silver lining. Nez, mani šī filma biki nokaitināja. Esmu indy dīvainās filmas skatījusies - ir daudzas labākas. Piemēram Adama Sandlera labākā filma ir Punch drunk love. Miljons reižu labāka par ,sito - dīvainaka, romantiskāka, komiskaka un tur ir noskaņa, tur es galvenajam varonim jutu un dzīvoju līdzi. Te nē - te es sēdēju un pat nelamajos uz viņu - vippār - man viņš vienkārši izraisīja vienaldzību. Un ar Lorencu ķīmiju viņiem nesajutu. Sorrē. Es neesmu citas Oskaram nominētās filmas vēl redzejusi, bet nez - vismaz pēc mana viedokļa šī dieziņ vai būs mana gada filma. Lai gan jāatdzīst, ka no kinomānes pēdējo apmēram trīs gadu laikā esmu kļuvusi par filmu nīdēju - man pēdējo triju gadu laikā neviena filma ta pa īstam nav patikusi. Vienīga, ko jaizceļ - Melanholija.

0

9

albalonga написал(а):

LOL. Ir tā, ka filma nav pietiekami dīvaina, lai būtu dīvainīšu filma. Nav pietiekami komiska, lai būtu komēdija. Nav pitiekami romantiska, lai būtu romantiskā filma. Pārāk maz deju, lai tā būtu deju filma Tāda sajūta, ka vii runā un runā vienlaicīgi. Man reāli trūka noskaņas.

Tas laikam viss atkarīgs no cilvēka.. jo man atkal ļoti atgādināja manu dzīvi... izpļauta mana ģimene, kad visi sanāk kopā.. es sajutu saikni ar galvenajiem varoņiem, jo viss šķita tiešām reāli, tieši tāpēc, ka tas ir tas, ko es ikdienā piedzīvoju.. :)

0

10

Siikaa написал(а):

izpļauta mana ģimene, kad visi sanāk kopā.. es sajutu saikni ar galvenajiem varoņiem, jo viss šķita tiešām reāli, tieši tāpēc, ka tas ir tas, ko es ikdienā piedzīvoju..

njā, mana ir savādāka, LOL Cik nu man viņa ir vispār.

0

11

Ak, jā, labākais filmas moments bija

Свернутый текст

Kad viņa lika viņam deju zālē nākt pie viņas tā, kā viņš nāktu pie savas sievas. Un viņš nāca galvu nolaidis, bailīgi un tik izteikti submissive. Vot tas bija moments, kurā tik daudz ko var nolasīt par viņa atiecībām ar sievu, viņa personību, viņa slimību utt. Manā izpratnē labāka filmas aina. Beigas bija banālas un neloģiskas, ne pašas beigās, bet tas, kā šī beigu aina radās (es runāju par beigu ainu skūpstu uz ielas, nevis par epiloga ainu).

0

12

Tikko noskatījos. Man patika. Dženiferai un Bredlijam baigā ķīmija, tas jau vien baigais bonuss un lielo plusu deva :) Bet man ar šķiet, ka tā skūpsta aina tā neriktīgi. Teiksim tā, visa filma ir Oskara materiāls, bet tieši tā skūpsta aina nav, līdz ar to domāju, ka tieši dēļ tās nespīd labākās filmas Oskars. Epiloga aina jau atkal laba. Nez, bet tā skūpsta aina came out a bit too cheesy. Es no 10 lieku 7 :)

BTW, Bredlijs un Dženifera būs kopā vēl vienā šā gada filmā "Serena"  :crazy:

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Silver Linings Playbook