TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Не родись красивой » Не родись красивой


Не родись красивой

Сообщений 1 страница 20 из 77

1

Катя Пушкарева работает секретарем в компании модной одежды ZIMALETTO. Хотя природа наделила ее острым умом, прекрасным характером и чистой душой, увы, до сих пор ни один мужчина не задержал на ней заинтересованного взгляда. Однако неприметная внешность не мешает Кате мечтать о любви и счастье...

0

2

nezinu kaaa jums bet man šis seriāls baigi patīk.......

0

3

Nu - man dikti patika oriģināls Yo Soy Betty La Fea, sākumā dievināju, bet tagad vienkārši patīk Verliebt in Berlin, arī Amerikāņu Betty the Ugly ir ok - dažas sērijas redzēju. Un arī krievu variants ir ok. Vienīgi - ja visas citas neglīteni atveidojošās aktrises tiešām ir smukas un viņu labo izskatu speciāli maskē, tad es uzskatu, ka Nelli Uvarota tiešām ir nesmuka arī tāpat. Izvalbītās acis, atkārušās ausis, drausmīga sejas forma. Principā ticamību tas piedod. A, jā - aizmirsu pieminēt Meksikāņu variantu La Fea Mas Bella - tas ar ir super - ārkārtīgi smieklīgs - laikam vissmieklīgākais no visiem variantiem. Tikai beigās viņi visu laiku tā sāka vilk garumā un nevarēja izdomāt Angelicas Vales, kura tēloja galveno lomu - tēlu - nu respektīvi - kāda Letija izskatās, kad kļūst skaista. Beigās izvēlējās Holivudas zelta laikmeta dīvas tēlu ar gariem ieskruļotiem matiem, spilgti sarkanām lūpām un garām pieguļošām kleitām līdz lejai. Izskatījās tizli - neglītene pēkņi kļūst par spilgtu 50-to gadu kino dīvu - tāds izskats galīgi nederēja...

0

4

albalonga написал(а):

Nelli Uvarota tiešām ir nesmuka arī tāpat. Izvalbītās acis, atkārušās ausis, drausmīga sejas forma. Principā ticamību tas piedod.

nu ti dobrajaaaa.... :rof: nabaga Nelli niže plintusa opustili.... :rofl: ne, nu taisnību sakot jā, viņa galīgi nav smuka... pat nesimpātiska
es kaut ka nevienu no taviem šiem serieāliem diemžēl neredzēju :(

0

5

Nu es skatos " M'ila lielā pilsētā" u ntagad cenšos arī šo jauno krievu versiju skatīties, bet ja godīgi, man vācu viss daudz labāk patīk - aktieri, pat firmas nosaukums... :D pagaidām jau paskatīšos, tad jau redzēs..

Julia написал(а):

ne, nu taisnību sakot jā, viņa galīgi nav smuka... pat nesimpātiska

hmm, nu man jau viņa arī tāda izskatījās, bet viena draudzene teica, ko citu.. nU bija tā, ka es pateicu, ka šī Katja ir daaaaudz nesmukāka par Lizu - nu pašreiz. Un tad viņa teica - salīdzini, kad smukas palika. Tā kā es esmu slinka, tad neesmu meklējusi un skatījusies kādas paliks.. :P bet nu tā Katja izskatās pabriesmīga.

0

6

Nelija Uvarova ir na "ļubiteļa". Es zinu dažus cilvēkus, kuriem viņa pat ļoti patik, un viņi uzskāta šo meiteni par skaistu, taču man viņa vispār nepatik. Tāpāt kā krievu versija... nu nezinu, kaut kā ne iet)
Bet no visiem tiem Betijam patik oriģinals. Visslābaks. Un vēl vācu ir nekas.

0

7

Deyalit написал(а):

Nelija Uvarova ir na "ļubiteļa".

nu jāā.. nesmuku sieviesu vispār nav... ;)

nu es redzēju nedaudz so versiju... nu man kaut kā... nu skatīties var, bet neskatos... :rofl:

Paloma написал(а):

Tā kā es esmu slinka, tad neesmu meklējusi un skatījusies kādas paliks..

vo vo... man arī bieži vien slinkums... :) saprotu tevi

0

8

ja sanaak, tad paskatos, bet neesmu fane, kkaa "neaizkjer"
amerikaanju Ugly Betty ir labaaks.

0

9

Man ļoti patīk Mīla lielā pilsētā!!!!Vislabāk oriģināl variants Yo soy Betty la Fea un vēl ļoti ļoti La Fea mas bella!!!!!!Krievu variants nav no labākajiem!!!Manuprāt galvenā varone krievu variantā ir neglīta arī īstenībā intereses pēc jo varbūt kļūdos par viņas izskatu pamaklēju internetā un nevarēju atrast nevienu glītu Nellijas bildi!!!Jo nu manuprāt  viņa ir neglīta!!!Bet tās ir manas domas!!!!!

0

10

Mans mīļākais seriāls,jo taja ir viss - mīlestība,humors,vispār baigi saistošs!Katru vakaru gaidu ar lielu nepacietību.

0

11

Katja ir super!  :ok2:

0

12

Man personiski liekas ka shis serials ir parak garsh! Esmu jau vinu visu redzejusi un normalas serijas kuras ir verts paskatities ir pavisam maz! Jus esat dzirdejushi par to ka iespejams uznems vel turpinajumu?

0

13

veel turpinaajumu? nju.. taa kaa neesu shii seriaala fane, bet man wnk patiik skatiities, tad nezinaaju par iespeejamo turpin ;)

0

14

Pec idejas amedia isludinaja konkursu skatitajiem, lai vini lemj kads varetu but turpinajums un izvaidot nelielus sizetus un labakos itka patiesham izmantoshot!!!

0

15

ooo.. iesaistiit grib skatiitaajus? :) taadas lietinjas man patiik ;) vareetu buut interesanti, kas beigaas sanaaks.. lai gan neuzskatu, ka tik ljoti vajag turpinaajumu.. biezi vien turpinaajumi neizdodas. :/

0

16

Ta ir ka turpinajums dazreiz ir neizdevies un pat pilnigi besij ara, bet ka izdevushos var minet Ecomoda turpinajums Yo soy betty la fea! Tas gan bija diezgan interesants!

0

17

Jā, piekrītu. Un vislabākā bija Ecomodas sērija, kur vīriešu dienā visus večus tās dāmas ap pirkstu aptina un apzaga un tad viņi visi pliki centās tikt mājās... :rofl:

0

18

Ja ta serija toch bija baigi laba! Viena zina zel ka Ecomoda bija tik isa!

0

19

bumerbmw написал(а):

zel ka Ecomoda bija tik isa!

Pilnīgi piekrītu. Tur vēl tādus jautros piedzīvojumus varēja sataisīt... ;)

0

20

Nu ja! Tur jau ar pedeja serija bij interesanta! Ecomoda bij pat interesantaka (viena zina) par pashu Yo Soy Betty La Fea!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Не родись красивой » Не родись красивой