TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Не родись красивой » Не родись красивой


Не родись красивой

Сообщений 21 страница 40 из 77

21

hmmm, nu Ecomoda bija interesanta, jo visi zināja, kas un kā bija veidojies Betty la Fea. Un bija tādas alkas uzzināt, kas ar varoņiem notika tālāk. Interesanti, ka Beatrises ar Kalderonu tā arī nesalaba un tas kretīns tā arī necik uz labo pusi neizmainījās, pat attieksmē pret sava labākā drauga sievu. Krievi atkal pēdējā sērijā uztaisīja, ka Maļinovskis ierodas kāzās, jo Katja viņu uzaicinājusi kā dāvanu Andrejam. Tas ir mīļi, jo par spīti mežonīgajam mačismam un kretīnismam, mēs vienalga mīlam gan Kalderonu, gan Maļinovski...

0

22

Nu ja lai cik tas divaini nebutu ta ir! Bet ko lai saka par Vacu versiju Maksis tak galu gala aprecejas un gaidija jau otro bernu!

0

23

Ev, nu vācu variants jau pavisam pārveidots. Tur no oriģināla tik sākotnējā ideja. Dāvids tak ar nekad tik smagi nenodeva Līzu kā oriģinālā un viņi pat ne reizi nepārgulēja, var pat teikt, ka līdz beigām arī ne reizi neskūpstījās. Un Maksis tur bija krasi atšķirīgs un izmainījās tik ātri, tā ka tur nav ko salīdzināt. A vot krievi no oriģināla necik nav atkāpušies, reizēm pat dialogus runā, it kā tie būtu tikai pārtulkoti... :rofl:

0

24

Ja es zinu vienkarshi vini nevareja izdomat neko jaunu!

0

25

Jā, tā izskatās... :D

0

26

njā, bet man gan šķiet negodīgi, ka jūs tā par Nelliju izsakaties...

0

27

Kā tad mēs izsakāmies? Man viņa sākumā ļoti nepatika, bet tagad pat sāk patikt... :D

0

28

es vispār nevaru ciest, kad cilvēki izsakās par citu izskatu... neviens taču nav vainīgs, ja viņa izskats kādam nepatīk...

0

29

ā, tu laikam par tām atļukušajām ausīm... Hmmm... Nu man vienkārši tā šķiet, ka no tās visas neglīteņu sērijas Nellija tiešām ir tuvāk savam tēlam, jo es kaut kā par skaistuli viņu nosaukt nevaru. Tas ir gaumes jautājums. Un es nedomāju, ka pasakot, ka viņai ir nedaudz atļukušas ausis, es būtu viņu baigi aizvainojusi. Starp citu tik pat ja tā var teikt slimīgi es uztveru, ja kāds izsakās par kāda cilvēka resnumu... Nu tas tā, bet piedod, ja kaut kādā ziņā tevi aizvainoju, angelina.

0

30

Nu, vainīgs jau neviens pie sava izskata nav. Un mēs jau Nelliju nevainojam, vienkarši konstatējam faktu.
Man Nellija arī neliekas skaista. Un seriālā viņa kļūst skaistāka tikai tāpēc, ka atbrīvojas no mākslīgi pieliktā nesmukuma.

0

31

Karoche jaatdzist shai lomai vina bija ka radita!

0

32

Vinai shaja loma tadai ir jabut! personiski man biezi vinna klaisoties reeka nak!

0

33

es jau pieradu pie shiis aktrises.. un tomeer Katjas uzvediibaa ir taadas teixim taa interesantas lietinjas :D bet vispaar man ljooti patiik kad Katja un Andrejs ir kopaa.. pat nezinu kapeec, bet, manupraat, vinji prot radiit shaadu atmosfeeru, ka ir patiikami skatiities :)

0

34

Oj, un lieliski ir arī, kad Maļinovskis un Andrejs ir kopā... :rofl:

0

35

o, jā, Andrejs un Maļinovskis  :rofl:

0

36

Mans mīļākais seriāls!

0

37

beidzot shodien sagaidiiju piileenu :D :D :D nee shis seriaals tieshaam man baigi patiik - izraadaas  :rofl: ar lielu interesi skatos :D shodienas seerija pa TV3+ ar forsha bij, tikai zeel Andreja.. bet bij labais moments, kad abi ar Maljinovski lasiija to veestuli.. :D nabadzinji :P

0

38

Aha, beidzot  :yes:  es ar gaidiiju un gaidiiju :D  Nu man arii  palika zheel Andreju , bet no vienas puses vinsh bija to pelniijis , par to ,ko bija nodariijis Katjai..jaa nu vinsh jau pats nezinaaja ,ka iemiileesies Katjaa :D :D :D

0

39

Oj, a man ierakstījās un visdrīzāk rīt to sēriju varēšu noskatīties...

0

40

ah.. es gandriiz vai mirstu skatoties sho seriaalu - vakardienas seeriju!! tomeer tik emociju rodas dazos briizos!!! wnk supeeer!!!!! dziivoju katru dienu gaidot naakamo seeriju :D  :blush:  TV3 jau apdzen TV3+ .. xe, un kaa apdziis, taa saaks raadiit pa 1 seerijai? :D vismaz 17.25 buus jauns seriaals..

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Не родись красивой » Не родись красивой