TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Не родись красивой » Не родись красивой


Не родись красивой

Сообщений 41 страница 60 из 77

41

A es jau Makleoda meitas esmu pa Hallmark channel redzējusi. Vairs nav intereses...

0

42

a jaa vakardienas seerija bija super,  :D :D :D  ..aj nevaru vien sagaidiit shodienas seeriju ;)

Отредактировано Ilze (02.08.2007 13:41)

0

43

albalonga написал(а):

A es jau Makleoda meitas esmu pa Hallmark channel redzējusi.

nju un kaa vispaar Tev patika shis seriaals?

0

44

Katja ir visprikolīgākā no neglītajām! :D

0

45

aNgeL написал(а):

nju un kaa vispaar Tev patika shis seriaals?

Patika jau sākumā. Bet tad tik cepināja jaunas sezonas un galvenos varoņus galināja, jo vienkārši aktieri gāja prom, un tad man sāka krsit uz nerviem un pārstāju skatīties...

0

46

albalonga написал(а):

Patika jau sākumā. Bet tad tik cepināja jaunas sezonas un galvenos varoņus galināja, jo vienkārši aktieri gāja prom, un tad man sāka krsit uz nerviem un pārstāju skatīties...

hmm.. skaidrs... ;)

0

47

hmm, kāds tiks nogalināts?

0

48

angelina написал(а):

hmm, kāds tiks nogalināts?

kuraa tad seriaalaa nenogalina? :D

0

49

Nu es domāju - scenāristu nogalināts, jo tā jau neviens nevienu negalinās - nelaimes gadījumi tā teikt...

0

50

aNgeL написал(а):

kuraa tad seriaalaa nenogalina?

nu, man šķiet, ka "Mīla lielā pilsētā" neviens netika nogalināts - vai kļūdos?

albalonga написал(а):

Nu es domāju - scenāristu nogalināts, jo tā jau neviens nevienu negalinās - nelaimes gadījumi tā teikt...

ooo, vari man pateikt kas mirs? :O

0

51

angelina написал(а):

nu, man šķiet, ka "Mīla lielā pilsētā" neviens netika nogalināts - vai kļūdos?

nju, to es nezinu ;) neesmu lielaako dalju redzeejusi..

0

52

angelina написал(а):

nu, man šķiet, ka "Mīla lielā pilsētā" neviens netika nogalināts - vai kļūdos?

Taisnība, nenogalināja gan...

angelina написал(а):

ooo, vari man pateikt kas mirs?

Nu gribi spoilerus še

Код:
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Viena no māsāk Klēra aizies bojā autoavārijā. Viņas abas brauks ar tesu un Klēras mazo meitiņu Šarloti. Skries zirgs, Klēra griezīs mašīnu un mašīna apstāsies pārkārusies pārkrauju. Klēra būs iesprostota mašīnā, kāja iespiesta pie pedāļiem. Klēra kliegs, lai Tesa glābj bērnu un dodas pēc palīdzības. Tesa paņems Šarloti un bizos pēc palīdzības, bet tikmēr Klēra ar visu mašīnu nokritīs no kraujas. Super skumja sērija. Un tad būs stāsts tipa tikai par Tesu un Stīviju - Stīvija sena Klēras draudzene, kura būs ieradusies seriālā tieši pirms Klēras nāves. Pēc tam būs, ka Tesa beidzot saies kopā ar Niku, bet it kā tur viņš lidmašīnas katastrofā bojā ies. Bet pēc kāda laika atgriezīsies - tipa dzīvs. Un tad arī Tesa dosies prom. Tad tur būs it kā abi bojā gājuši, bet it kā tomēr nē - reti jau tur skatījos un visu nezinu, jo pēc Klēras nāves interese zuda. Un tad pēkšņi atklāsies, ka Džodija izrādās arī ir Makleoda meita - nu loģisks gājiens, ņemot vērā nosaukumu. A to nosaukums Makleoda meitas - bet nevienas meitas vairs nav... Nu un tad stāsts par Džodiju... Un viss jau tur garlaicīgi. Bet sākumā kaut kādas divas pirmās sezonas seriāls ir ok

0

53

bāc, kas tas vispār?? :D ma šķiet, mēs abas runājam par pilnīgi kko citu :D es runāju par "Nerodis krasivoj", piemēram :D un tu? :D

0

54

angelina написал(а):

bāc, kas tas vispār??  ma šķiet, mēs abas runājam par pilnīgi kko citu  es runāju par "Nerodis krasivoj", piemēram  un tu?

Par Makleoda meitām par kurām man aNgeL uzdeva jautājumu... :rofl:

0

55

:rofl: lol

0

56

:rofl:  biskinj nesaprataamies :D

0

57

aNgeL написал(а):

biskinj nesaprataamies

da ladna - gadās.... :rofl:

0

58

Tātad - uzreiz skaidrības pēs - Makleoda meitas  :rofl:  ir vērts skatīties. Ja???  :nezinu:

0

59

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, no nākamās nedēļas Puškarjovai rādīs tikai vienu sēriju, neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, es gribu divaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaas.  :cray:  :cray:  :cray:  :cray:  :cray:  :cray:  :cray:  :cray:  :cray:  :cray:  :cray:  :cray:  :cray:  :cray:

0

60

angelina написал(а):

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, no nākamās nedēļas Puškarjovai rādīs tikai vienu sēriju, neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, es gribu divaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaas.

Es ar daudz ko gribu... Bet būs Makleoda meitas un tikai tad Puškarova...

danna, a tu palasi tur visu, ko iepriekš rakstīju - tas bija par MC meitām...

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Не родись красивой » Не родись красивой